İstanbul'da Fal - Falcılar

emine nerede peki nasıl ulasabiirim

kızlar ben burada yazılan çoğu falcıya gittim insallah olumlu olanlar cıkar:)bugün Damla bakacak aksam bakalım
bende size iki öneri yapacağım isteyen baktırsın bence pişman olmayacaksınız ve asla reklam yapmıyorum
biri Gülşah İzmirde diğeri ise kadıköyde yusuf diye bir falcı

Damla baktıktan sonra yorumunuzu yazar mısınız? Safiye’ye baktırmış mıydınız ayrıca? Ne düşünüyorsunuz

gülşahı nasıl bulcaz canım

Damla baktıktan sonra yorumunuzu yazar mısınız? Safiye’ye baktırmış mıydınız ayrıca? Ne düşünüyorsunuz
Damla baktı gecmi ve şuan iyi baktı umarım elecekte cıkar:)

Safiyede guzel bakmıstı sadece 3 ay gorebılıorum ilerisini soyleyemem dedi garip bir sekilde

Damla baktı gecmi ve şuan iyi baktı umarım elecekte cıkar:)

Safiyede guzel bakmıstı sadece 3 ay gorebılıorum ilerisini soyleyemem dedi garip bir sekilde
Ben de baktırdım Safiye’ye 2 nisanda beklemedeyim dediği çıkacak mı diye. Damla mu safiye mi diye sorsam size

Teşekkür ederim. Sizin en çok memnun kaldığınız kişi kim peki?
Bugün eski sevgilimle buluştuk şöyle ki en doğru çıkan Duygu Deniz oldu. Onun falında kullandığı kelimeleri bana söyledi sevgilim. Diğer falcılar hep yakın tarihler verdiği halde Duygu Deniz o kadar kolay olmaz bu iş demişti haklıymış. Damla iletişim tarihini aşağı yukarı bildi ama çok pembe kaldı gelecek konusunda. O kadar kısa sürede sorunlarımızı halletmemiz imkansız.

Nosunu alabilir miyim sizden

o kadın herkese olumlu konusuyo sanki

Duygu normalde hep yakın tarih verir baktiki tutmuyor tarz değiştirmiş bence uzak tarih veriyor belliki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…