İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar, Merkür retrosu bana etki etti. İletişimi ben başlattım açıkçası. Ama bilerek yapmadım, eski sevgilimin işyerini arayıp onu sordum ve sekreter kız kim diyelim deyince telefonu kapattım hemen. Baktım hemen aramama döndü. Meğer arayanlar listesinde numaram görünüyormuş. Bunu bilen daha doğrusu yaklaşan Damla oldu, bir hafta içinde arayacak ama engeli kaldırırsan daha çabuk 1-2 gün içinde arar demişti. Engeli kaldırmadım ama harekete geçirdim bilinçsizce. Safiye, Duygu Deniz, Alya ve Arya Erkin'de aşağı yukarı bilmişler.

devamında iyi miydi konuşmanız

Evlilik durumunuz var mı peki yakın süreçte? Önerir misiniz memnun kaldınız mı?
ay yok kız önermem eski binnaz falcıları gibi herşe çok güzel olucak felan filan diyor arayan kim varsa evlendiriyo yazmışlardı sitede gerçekten doğruymuş. ben zaten 2 yıldır nişanlıyım evliliği şuan düşünmüyo kendimiz bekletiyoruz

benden sonra arkadaşım baktırdı damla onada iş yerinden birisi sana haber vercek demiş aynı fal olmasın kız yoksa

benden sonra arkadaşım baktırdı damla onada iş yerinden birisi sana haber vercek demiş aynı fal olmasın kız yoksa
Yok canım ben eski sevgilimin iş yerini aradım, sekretere sevgilimi sordum O... Beyle görüşebilir miyim diye tabi dedi kim diyelim deyince bir anda kapattım ben. Sonra bir dakika içinde döndü benimki.

Merhaba alyadan memnun musunuz? onu denememiştim denemeye değer mi?

ailesi seni istemiyo mu niye böyle bu aileler cözülemicek bişey mi

Kızlar instagram'daki "altincitarot" hesabından özel açılım alan var mı? Dönüşlere ve kolektif açılımlara baktım da hoşuma gitti

Safiye’nin vade verip de tutturduğu oldu mu? Bekle dediği bir tarih var. O tarihi bekliyorum başka kimseye de baktırmak istemiyorum o tarihe kadar

Safiye’nin vade verip de tutturduğu oldu mu? Bekle dediği bir tarih var. O tarihi bekliyorum başka kimseye de baktırmak istemiyorum o tarihe kadar
Ben ona 3 Nisan'da fal baktırmışım, 1 ay içinde demişti iletişim için ama bir hafta gibi yakın görüyorum dedi. Bugün ayın 13ü aşağı yukarı çıktı vadesi. Ama safiye eski sevgilimin ablamı bana şikayet edeceğini söylemişti. Bu imkansız çünkü ablamı tanımıyor. Kendisine de söyledim bu mümkün değil diye ama iddialaştı benimle. Vade çıktı ama dediği gibi bir iletişim olmadı aramızda. Bana göre çok iyi bir falcı değil.

Teşekkür ederim. Sizin en çok memnun kaldığınız kişi kim peki?

cnm kim bu bahsettiğin kaçırmısım kusura bakma:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…