İstanbul'da Fal - Falcılar

ben bugun ankara turuncu da derman beye baktırdım. genel cümleler kurdu ve bir zaman dilimi söyledi. çıkardı bakalım! ortalama bir faldı.

tarot vs kart… Ama bence kart harici şeylerle bakıyor. mersinde bu arkadas. ben 6-7 aydır dönem dönem baktırıyorum. mesela ben bir akrabamızın durumunun ciddi oldugunu bilmezken o bana söyledi sonradan ögrendim. hatta akrabalık derecemi vererek su hasta gidici dedi. gecmisimi, tipimi vs bildi karsı tarafın tipini ruhsal halini, sizi aldatıp aldatmadıgı, anlık ve yakın zaman durumunu biliyor. yani an ve karsı tarafın yedigi-yemediği naneleri merak ediyorsanız vs. karsı tarafın dusuncesini bence baktırılır. ama gelecek tutmadı mesela yani vadesi tutmadı ihtimal var hala olabilir. zaten geleceği bilen olursa buraya kocaman puntolarla yazacagım
bu kişininde bilgilerini bana mesajdan verir misiniz :KK70:
3. olarak bu kişiye baktırıp 15 günlük fal orucuma başlıyım :KK70:

Selam bu konuya daha önceden yazmıştım yıllardır fal deneyimim mevcut artık ileri düzeyde ve falcı bende arıyorum demiştim İstanbul’da neredeyse bilindik cafeler vs adımı bile bilirdi 😂şimdi bir falcı buldum telefonla kahve falı bakıyor arkadaşımın sayesinde tanıdım ve yazdan beri sadece ona baktırıyorum üstelik fiyatı uygun 250 oldu şimdi ama beni gayet tatmin ediyor çoğu arkadaşlarıma da söyledim memnunlar reklam yapmam söylemem Banane bu işler sıkıntılı işler Enerji meselesi ama isteyen olurda dmden numarasını atabilirim sonuçta herkes bir yerlerde. Deneyim sağlıyor banada şunu dene diyen varsa denerim fala inanma falsızda kalma
bu ablamızada baktırdım ne biliyim komşu teyze falı gibiydi :KK70: ben nişanlıyım gayet mutluyum biraz için kötü olmuş evlilik istiyosun artık adım görmek istiyosun diyor yahu biz evlenelim diye hemen düşünmüyoruz biz takmıyoruz yıllardır bunu :KK70:
ben sabit çalışıyorum memnunum işimden hem home ofis bazen iş yeri bana diyor 2 iş yapıcaksın artık kurtulup yaratıcı olcaksın. yani bilemedim önermem şahsen

bu ablamızada baktırdım ne biliyim komşu teyze falı gibiydi :KK70: ben nişanlıyım gayet mutluyum biraz için kötü olmuş evlilik istiyosun artık adım görmek istiyosun diyor yahu biz evlenelim diye hemen düşünmüyoruz biz takmıyoruz yıllardır bunu :KK70:
ben sabit çalışıyorum memnunum işimden hem home ofis bazen iş yeri bana diyor 2 iş yapıcaksın artık kurtulup yaratıcı olcaksın. yani bilemedim önermem şahsen
sen genel olarak fal bakılamayanlardansın galiba:KK43:

sen genel olarak fal bakılamayanlardansın galiba:KK43:
bana eskiden binnazdaki serkan batu harici kimsenin falı çıkmadı ya. onunkide böyle gerçekten faldı yani patır patır söylüyodu bekleyip yaşıyodum :KK70: başka baktırdıklarımdan çok böyle ucundan çıkanlar oldu onlarında tesadüf oldugunu düşünüyorum tamamen. çünkü bazı insanlara falda deniliyor ki 2 ay içinde adam sana döncek o sıra şansa döndü belki bilemeyiz erkeklerin aklı çok yönlü hani her kadınla boşa düştükce konusuyo zaten. o sıra sanada yazıyo dönüyor fal çıktı oluyor :KK70:

bana eskiden binnazdaki serkan batu harici kimsenin falı çıkmadı ya. onunkide böyle gerçekten faldı yani patır patır söylüyodu bekleyip yaşıyodum :KK70: başka baktırdıklarımdan çok böyle ucundan çıkanlar oldu onlarında tesadüf oldugunu düşünüyorum tamamen. çünkü bazı insanlara falda deniliyor ki 2 ay içinde adam sana döncek o sıra şansa döndü belki bilemeyiz erkeklerin aklı çok yönlü hani her kadınla boşa düştükce konusuyo zaten. o sıra sanada yazıyo dönüyor fal çıktı oluyor :KK70:
işte zor fal bakılanlar grubundasın:KK43: hem iyi hem kötü bu:KK43:

X