İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba hanımlar
Benim tanıdığım bir falcı var yabancı ama türkçesi harika. Çök iyi bakıyor detayları veriyor valla derin analize yapıyor. Arkadaşım yıllarca danışmanlık alıyor ondan çök memnun. Kadın yoğun ama ,ben asla randevu alamadım soruları gönderip cevapları yazıyor uzun uzun
Sonra dediği gibi çıktı her şey. Ben şahsen beğendim. İsterseniz numarasını paylaşabilirim
Numarasını alabilir miyim

Selam bu konuya daha önceden yazmıştım yıllardır fal deneyimim mevcut artık ileri düzeyde ve falcı bende arıyorum demiştim İstanbul’da neredeyse bilindik cafeler vs adımı bile bilirdi 😂şimdi bir falcı buldum telefonla kahve falı bakıyor arkadaşımın sayesinde tanıdım ve yazdan beri sadece ona baktırıyorum üstelik fiyatı uygun 250 oldu şimdi ama beni gayet tatmin ediyor çoğu arkadaşlarıma da söyledim memnunlar reklam yapmam söylemem Banane bu işler sıkıntılı işler Enerji meselesi ama isteyen olurda dmden numarasını atabilirim sonuçta herkes bir yerlerde. Deneyim sağlıyor banada şunu dene diyen varsa denerim fala inanma falsızda kalma

aynura fal baktıran var mı? küçük bi söylediği çıktı da. ama küçücük. tekrar baktırayım diyorum ama telefonlarım silindi. atabilir misiniz elinde olan var mı?

aynura fal baktıran var mı? küçük bi söylediği çıktı da. ama küçücük. tekrar baktırayım diyorum ama telefonlarım silindi. atabilir misiniz elinde olan var mı?
ben baktırdım ama henüz çıkan bir şey yok, sadece 2 şeye vade vermişti biri mart.vadesizler de olmadı ama.güzel şeyler hepimize çıkar umarım.

Kızlar Telveceme baktırıp memnun kalan var mı? Ecem yani hahahha baktıran varsa bi gelecek yada anla ilgil yorum yapabilir mi

Ben birkac hafta önce ankara hülyam cafe hülyaya baktirdim, cok alakasiz bi konu (ev konusunda) ikinci ayda güzel bi haber alcan demis bana, o zaman pek takmamistim. Ama haftasonu gercekten de hesapta olmayan, evle ilgili güzel bi haber aldim :KK70: Diger konuda söyledikleri daha olmadi. Önümüzdeki günlerde tekrar baktircamm

Merhaba hanımlar
Benim tanıdığım bir falcı var yabancı ama türkçesi harika. Çök iyi bakıyor detayları veriyor valla derin analize yapıyor. Arkadaşım yıllarca danışmanlık alıyor ondan çök memnun. Kadın yoğun ama ,ben asla randevu alamadım soruları gönderip cevapları yazıyor uzun uzun
Sonra dediği gibi çıktı her şey. Ben şahsen beğendim. İsterseniz numarasını paylaşabilirim
kızlar bu kişiye baktırdımm. bi arkadaş mesaj yazmış eskiden konuşulan maria vardı çağırıp yüz yüze bakarım sadece diyodu o dedi ama bu kişi bana telefonda sesli kayıtla baktıı. ikisi aynı kişimi bilmiyorum çağırıp yüzyüze bakana baktırmadım ben daha önce. fala gelcek olursak ben aman aman beğenmedim. hayatım hakkında şeyler sordum şaşırdığım felan bişey demedi klasik faldı. ilişki için baktırırsaız da klasik şeyler söyler bence hani seviyo ama gurur yapmış gibi şeyler öyle düşünüyorumm.

Kızlar ben şimdi Hülya’ya baktırdım tekrar. Ama bu sefer böyle senin üstüne okuma yapıyolar, o yüzden olcak şey olmuyo yoksa hemen olcak falan dedi. Beklemiyodum böyle bişey açıkçası, baktıranlar var mı başka ona?

X