İstanbul'da Fal - Falcılar

aylanın baktıkları çıkmış bilmiyorum ben deneyeceğim. artık yeter. falcı denemekten usandım. zaten fal baktırdıkça falcının kötü enerjisini de alıyoruz. o yüzden son bir aylayı da deneyeceğim:KK70:
siz Ayla'ya baktırdınız mı acaba? yorumunuzu merak ediyorum da.

Bu sevdam cafe sevdaya bi baktirayim diyorum (daha önce hic baktirmadim) fakat ortalikta dolasan iki numara var sanirim, hangisi dogru bilemedim, elinde numara olan daha önce baktirmis olan varsa bana özelden bi atabilir mi?

Yav ohoooooo sjdjjjxkxjxjx kız direk numarayı atın dönme dolap oldu başımız kim kim anlamadım valla sonuç olarak biz kime baktırmalıyız jsjsjdkd

Arkadaşlar bana Şengül ün dediği iki şey çok net çıktı, başka çıkan var mı ona baktırıp?

Kim bu Şengül nerede bakıyor
Şengül Boybaş ben telefondan baktırdım burada daha önce konuşmuştuk bana dediği ve ihtimal vermediğim iki şey hakkında çok net nokta atışı yapmış oldu başka birine bu kadar net tutturdugu şeyler oldu mu daha önce baktiranlar vardi

Şengül Boybaş ben telefondan baktırdım burada daha önce konuşmuştuk bana dediği ve ihtimal vermediğim iki şey hakkında çok net nokta atışı yapmış oldu başka birine bu kadar net tutturdugu şeyler oldu mu daha önce baktiranlar vardi
5 bin telaaağ istiyince ben kalsın dedim :KK70:

benim çıkan bişey olmadı

Selamlar kızlar, ben dün gidip yine demete baktırdım valla açtığı gibi anlık durumu çok net yorumladı. Falcı Ay-Mars tırt yani onlara da baktırdım yazılı bakıyolar. Kopyalayıp size atsam sizin bile uyumlanacagınız genel geçer yorumlar yaptı bide 400 yapmıs falı ironik. neyse değmez kısacası andaç ve demetten davam. yeni önerisi olan varsa değerlendirilir :KK70:
ay-mars gercekten cok ama cok kotu. asla parasini hak etmiyor. burdan biri onermisti baktirmaz olaydim.

X