İstanbul'da Fal - Falcılar

yıllar yıllar önce gitmiştim evine arkadasımla hiç begenmemiştim seveni çoktu ama şaşırmıştım bu mu begendikleri diye
Ciddi mi :) evet bir arkadaştan ta özelden aynı şeyi söyledi çok popüler
insan evine gidince begenmediğini de belli edemiyo çıkarken çok sagolun fln diyip tüymüştük 😁
haklısın canım kibar olunca öyle oluyor bende aynıyım ama kızan da kızıyor :)) Erenköy de Şebnem var onu biliyor msn ??

Evinde bakıyormuş ve dedikleri tutuyormuş bulamadım malesef,ben gittim çok da genelde anı biliyorlar
Şebnemi benim kuzenim denemiş seneler evvel 2007 falan olması lazım,evet çıktı dedikleri dedi ama numarasını kaybettim evde bi yerde yazılı olması lazım bulursam söylerim dedi. Şebnem çok eski bi falcı sanırım

Şebnemi benim kuzenim denemiş seneler evvel 2007 falan olması lazım,evet çıktı dedikleri dedi ama numarasını kaybettim evde bi yerde yazılı olması lazım bulursam söylerim dedi. Şebnem çok eski bi falcı sanırım
Yani canım çok teşekkür ederim bulursan çok sevinirim cidden ben çok kişiyi denedim,annem teyzem de sever fal işlerini ailecek :)) kıbrıs Elmas a da gittim ,pasaklı Birsen e gitmiştim ,Şengül boydaş a gittim ünlülerden aklıma bunlar geldi ama daha nice gitmişimdir :)))

Yani canım çok teşekkür ederim bulursan çok sevinirim cidden ben çok kişiyi denedim,annem teyzem de sever fal işlerini ailecek :)) kıbrıs Elmas a da gittim ,pasaklı Birsen e gitmiştim ,Şengül boydaş a gittim ünlülerden aklıma bunlar geldi ama daha nice gitmişimdir :)))
şengülede baktırmıştım yakın zmnda o da foss

Rica ederim canım yani bulursam bende deniycem sanırım inşallah bulur:)

Selamlar kızlar, ben dün gidip yine demete baktırdım valla açtığı gibi anlık durumu çok net yorumladı. Falcı Ay-Mars tırt yani onlara da baktırdım yazılı bakıyolar. Kopyalayıp size atsam sizin bile uyumlanacagınız genel geçer yorumlar yaptı bide 400 yapmıs falı ironik. neyse değmez kısacası andaç ve demetten davam. yeni önerisi olan varsa değerlendirilir :KK70:

Bostancı serkana baktırdım geçen gün. Onun dedikleri çıkar mı? Bir de kadıköyde feza diye birini övdüler. Gideniniz var mı fezaya?

Bostancı serkana baktırdım geçen gün. Onun dedikleri çıkar mı? Bir de kadıköyde feza diye birini övdüler. Gideniniz var mı fezaya?
Fezaya senelerdir giderim an içim mükemmel ama gelecek çıkmaz,en son aradım 800 tl dedi katina cafede,şimdi yer değiştirmiş sanırım ulaşamıyorum. Böyle merak ettiğin ama geçmişte ne oldu o bana neden bunu yaptı vs gibi sorular için mükemmel,gelecekteki olaylar için fos. Sadece an ve geçmiş için git ben ona reelden çok çok kişi yolladım herkesin ağzı açık kaldı isim vs verir

Selamlar kızlar, ben dün gidip yine demete baktırdım valla açtığı gibi anlık durumu çok net yorumladı. Falcı Ay-Mars tırt yani onlara da baktırdım yazılı bakıyolar. Kopyalayıp size atsam sizin bile uyumlanacagınız genel geçer yorumlar yaptı bide 400 yapmıs falı ironik. neyse değmez kısacası andaç ve demetten davam. yeni önerisi olan varsa değerlendirilir :KK70:
Demetin numarasını alabilir miyim

demet güzel bakıyor evet.

X