İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar instasını aldım cafeye değilde online için yazan olursa bi instadan dm atıp şansınızı deneyin geleceği bilemem ama bende anı çok iyi okuyo demet.

Fezaya senelerdir giderim an içim mükemmel ama gelecek çıkmaz,en son aradım 800 tl dedi katina cafede,şimdi yer değiştirmiş sanırım ulaşamıyorum. Böyle merak ettiğin ama geçmişte ne oldu o bana neden bunu yaptı vs gibi sorular için mükemmel,gelecekteki olaylar için fos. Sadece an ve geçmiş için git ben ona reelden çok çok kişi yolladım herkesin ağzı açık kaldı isim vs verir
feza nerde ya 800 de höh yani cidden boku çıktı bul fal işinin bu döktüğümüz paralara, altın alıp kenara koysak hayatımızdaki adamlardan daha çok kazandırırdı.

serkan canı isterse iyi bakıyo istemezse oda tırt 5 dk bakıyo zaten fala oda işine gelirse yoksa herkese aynı seyleri söylüyo kelime cambazı olmus adam
Serkana ben de 2-3 kez baktirdim su ana kadar, cok kararsizim ama serkan konusunda. Baya methini duyup gitmistik ilk gittigimde, evet kisa bakiyo ama her seferinde de söyledikleri cok benzer bana, tutarliydi yani. Bildigi seyler oldu baya. Eskiden dedigi de kismen oldu, son fali cikmadi ama henüz.

feza nerde ya 800 de höh yani cidden boku çıktı bul fal işinin bu döktüğümüz paralara, altın alıp kenara koysak hayatımızdaki adamlardan daha çok kazandırırdı.
Feza kadıköy katina cafedeydi ama cafeden ayrılmış şuan nerede bende bilmiyorum ulaşmak zor ona açmıyor telefonları.

sonu 11 hatırlıyoruz arkadaşımada sordum oda telefonda baktırmış ama numarasını silmişş
onada çocuğun hayatında kimse yok yalan söylüyo demiş ama var instagramdan görüyoruz :KK70:

ben sevdaya fal baktırmışım ocak ayında ama aklımda kalmadı nasıl olduğu
önerdiğim arkadaşımda baktırmış
ses kaydı varmış onun andoridde bakıcak dinlicek kızlar müsait olunca :KK70:
kızlar dinlemiş yok geçmişi bilememiş o yüzden gelecek için dediklerinede pek ihtimal vermedik sonradan dinleyince hatırladım zaten
bide benim arkadaşım kamuda mühendis ona çocuklarla çok yakın bir işin var felan demiş
adamın hayatında birisi var diyince bizim kızçe onada dost gibiler demiş
Bide faldayken 1-2 kere sigara yakmış ona sinir olmuştuk 🤣

Şebnemi benim kuzenim denemiş seneler evvel 2007 falan olması lazım,evet çıktı dedikleri dedi ama numarasını kaybettim evde bi yerde yazılı olması lazım bulursam söylerim dedi. Şebnem çok eski bi falcı sanırım
bulursan ne olur herkesle paylaş hatta buraya yaz:KK70: biz sana mesaj atarız

Daha önce burda yazmıslar sevdaya bi kere baktırın sonrası cıkmıyor diye. Gaza gelip fal baktırcama ama en azından vakit gecsin biraz diyorum cunku bakalı bir ay oldu bana daha. Bana da x kisisini y, y kisisini x olarak anlatmıs. Ama duzgun dusununce bilmis de gelecek dememis bana. Naptırsam baktırsam mı?

X