İstanbul'da Fal - Falcılar

Ayla kim kız. bende herkes patladı ya hahaha bugün itibari ile. canım aşırı sıkkın.... 250 tlye kazak olur mu olur zara 3. indirimine girdi :KK70:DD
aylanın baktıkları çıkmış bilmiyorum ben deneyeceğim. artık yeter. falcı denemekten usandım. zaten fal baktırdıkça falcının kötü enerjisini de alıyoruz. o yüzden son bir aylayı da deneyeceğim:KK70:

dün beşiktaş safiyeye gittim vaktim bostu denk geldim öyle sıkıntıdan dur dedim en azından buna gideyim. kızlar diyo ki adının içinde ar-er olan biri eren gibi biri felan. sonra bi kaç vade verdi olursa söylerim. işte nolcak dedim bu işler dedi şuan belirsizlik veriyor kartlar senin durma zamanın vs dedi. sen şimdi ne yapsan olayın çözülme süresini uzatırsın. zamana bırak. kartlar hep ikilem veriyor felan dedi. bilmiyom yani.. memnun muyum no memnun değil miyim oda no. çok arada derede bi faldı.

dün beşiktaş safiyeye gittim vaktim bostu denk geldim öyle sıkıntıdan dur dedim en azından buna gideyim. kızlar diyo ki adının içinde ar-er olan biri eren gibi biri felan. sonra bi kaç vade verdi olursa söylerim. işte nolcak dedim bu işler dedi şuan belirsizlik veriyor kartlar senin durma zamanın vs dedi. sen şimdi ne yapsan olayın çözülme süresini uzatırsın. zamana bırak. kartlar hep ikilem veriyor felan dedi. bilmiyom yani.. memnun muyum no memnun değil miyim oda no. çok arada derede bi faldı.
çok fal baktırdıkça da vadeyi uzatıyoruz işin aslı:KK43:

Aradia diye birisi galiba mars tan vahsetmilti. instagram falcısı 2 kardeş, ben de sormuştum da kendisine memnundu ama instagram falcıları güven vermediğinden bulaşmadım.

kızlar ayla ya ben baktırdım yani bilemedi işle ilgili durumu hele kekeleye kekeleye bır hal oldu, yok yani ne konuyu bilebildi ben iteledim özel durum la alakalı konuyu da az ucundan taaa 1.5 sene once olan bır olayı dillendırdi ama ztn bıtmış geçmiş bir konuydu ehh işte diyebilirim ben aylay boş zaman kaybı

neslihan a baktırdım ben yeni tak tak konuyu ben söylemeden hiç bişy ztn direk kafadan söyledii yorumladı bakalım vakit zaman verdi olacak mı bekleyecegız dedıgı tarıhler cok uzak degıl bakalım hayırlısı

neslihan a baktırdım ben yeni tak tak konuyu ben söylemeden hiç bişy ztn direk kafadan söyledii yorumladı bakalım vakit zaman verdi olacak mı bekleyecegız dedıgı tarıhler cok uzak degıl bakalım hayırlısı
Neslihan'ı duymamıştım. Ne bakıyor acaba ve fiyatı nasıl? Siz daha önce denemiş miydiniz, ilk kez mi?

tatlım neslihan kim atarsan numarasını ben de baktırayım.ayla ile ikisine baktıracağım zaten baktıracak falcı da kalmadı:S ben de bıktım fallardan

yalnız sevdanın söylediği küçük bir tarih oldu. falın çıkmasını bekliyorum ben hala. çok umutluyum. baktıran var mı sevdaya?
sizin Sevda ile ilgili bir gelişme oldu mu, goksa daha vadesi var mı acaba? Ankara başlığında baktım da aynı Sevda değil mi?Beğenenler olmuş da meraklandım.

sizin Sevda ile ilgili bir gelişme oldu mu, goksa daha vadesi var mı acaba? Ankara başlığında baktım da aynı Sevda değil mi?Beğenenler olmuş da meraklandım.
bana yeni fallardan bağımsız olarak emine ve kamer bilmişti. ama ilk falları çıktı komple. daha sonra aylanın falı cıktı (ilk falı) sonra sevdaya mehtapa demete falan baktırdım.

X