İstanbul'da Fal - Falcılar

narçıl zerrin’e gittim. çok geneldi. fal gibi değildi:KK43:

Aynur hanıma baktırdım iyiydi arkadaşlarıma çıkınca ben de denedim.

Umaya baktırdım o da Aynurun dediklerine benzer dedi.

KADIKÖY - eski adı Narçın, yeni ismi ise FESLEYEN CAFE deki. Falcıyım diye geçinen ZERRİN CEYLAN adlı Şahız tam bir pislik ! telefonumuzu istiyor- anne baba sevgili resimi görmek icin. o ara telefonunu karistirip ne son aranan numaralara ve ya instagram mesajlarina bakip ordan isimleri sana söylüyor. örnegin „aylini taniyor musun“ ve herseyi yanlis söyleyip- sende sonra düzelttiginde „iste canim bende öyle demek istedim“ diyor. ona verdigim parayi helal etmiyorum. umarim bi yerinden cikar o para. insanlari kandiriyor. fincanima bir kere bile bakmadi sürekli gözü kapida kim gelmis kac kisi gelmisler. ve kendi telefonuyla oynuyor. serefsiz kadin. Ve sana bütün isimleri sayıyor, ahmet mehmet ali hüseyin hasan .. tanıyor musun? E elbet bir isimden biri vardır insanın hayatında.
gitti paralarım desene :KK43:( zaten bana da biraz sen bana söyle dedi bakarken… :KK43:

narçıl zerrin’e gittim. çok geneldi. fal gibi değildi:KK43:

Aynur hanıma baktırdım iyiydi arkadaşlarıma çıkınca ben de denedim.

Umaya baktırdım o da Aynurun dediklerine benzer dedi.
acaba Aynur Hanım nerede? Başlıklarda 2 adet Aynur'a denk geldim de biri Ankara'da, çok beğenilmiş ama izini kaybetmişler biri de Aydın sanırım. Bu başka Aynur mu?

acaba Aynur Hanım nerede? Başlıklarda 2 adet Aynur'a denk geldim de biri Ankara'da, çok beğenilmiş ama izini kaybetmişler biri de Aydın sanırım. Bu başka Aynur mu?
bu aynur nerede bilmiyorum bana da arkadaşım önerdi baktırdım bana çıkmadı henüz fakat anı durumu geçmişi bildi. arkadaşım ve onun arkadaşlarına hep çıkmış hep baktırıyorlarmış çıktıkça.

Turan Güneş Leyla'ya baktırdım bugun bende iyiydi. Sizlerde nasıldı kızlar
hep yazmışımdır hiç bilgi almadan tüm hayatımı çat çat anlatan tek falcıdır. Ama gelecekte 1 2 şey dışında tutmadı bende arkadaşlarımda da öyle oldu. Özellikle ayrılık sonrası herkse dönecek diyor anladığım ama içlerinde evlenenler bile oldu. Unutup kenara atın, çıkarsa ne ala diyeyim. Sorması ayıp ne kadar olmuş?

hep yazmışımdır hiç bilgi almadan tüm hayatımı çat çat anlatan tek falcıdır. Ama gelecekte 1 2 şey dışında tutmadı bende arkadaşlarımda da öyle oldu. Özellikle ayrılık sonrası herkse dönecek diyor anladığım ama içlerinde evlenenler bile oldu. Unutup kenara atın, çıkarsa ne ala diyeyim. Sorması ayıp ne kadar olmuş?
500 TL

Turan Güneş Leyla'ya baktırdım bugun bende iyiydi. Sizlerde nasıldı kızlar

bu hangi leyla kızlar ? ben leyla arslan diye birine baktırmışım ankaradan
aynı kişimi acaba yoksa ben mi karıştırıyorumm

Kızlar iki üç uygulamaya aylardır bakmıyordum, dumura uğradım , bu fiyatlar ne 🙄 500 den aşağı bir danışman kalmamış😳 ya gerçekten verdim bu parayı ama değdi dediğiniz varmı?
bence uygulamalardan uzak durun, çoğu sahtekar. çoklu hesaplar mı dersiniz, kimisi bot zaten insan bile yok karşınızda.bir de hesap açarken iş durumu, ilişki durumu vs. istiyor. zaten elinde bilgiyle başlıyor ona göre karşıdaki ne ister diyorlar. ben iyi falcının uygulamada çalışacağını düşünmüyorum niye parasına ortak alsın, adını duyuruyor zaten bakan.

X