İstanbul'da Fal - Falcılar

Muzo kim ilk kez duyuyorum bu forumda

kızlar aksam aksam yazıcam ama dayanamadım. aylaya baktırmıştım gecen gun yorumlarımda görmüş olabilirsiniz. bi dediği cıktı. soktayım
İpucu vermişmiydin? Ben de konustum ama akşam saatleri musait oluyorum dedi bende akşam musait olmuyorum. Nasıl anlıyorsun dedim dua ediyorum ve o sırada bir varlık geliyo bana dedi korktum birazda açıkcası

İpucu vermişmiydin? Ben de konustum ama akşam saatleri musait oluyorum dedi bende akşam musait olmuyorum. Nasıl anlıyorsun dedim dua ediyorum ve o sırada bir varlık geliyo bana dedi korktum birazda açıkcası
Yani vermedim soyle oldu x kisisi icin baktırırken y den bahsetti gelcek baslıycaksınız demisti. İhtimal dahi vermedim oyle oldu. Ben şok

kızlar aksam aksam yazıcam ama dayanamadım. aylaya baktırmıştım gecen gun yorumlarımda görmüş olabilirsiniz. bi dediği cıktı. soktayım
Şimdi Ayla'ya baktırdığım falın notlarını okudum 2 ay olmuştur sanırım baktıralı. Ve o süreçte dediklerini yaşamışım kısa vadede hep bilmiş. Erkek arkadaşımla konuşunca bana anlattıklarını kadın falında söylemiş hep. Üzerine çok fal baktırınca hiç fark etmemişim. Gelecekle ilgili diğer şeyler çıkar mı bilmiyorum, çıkarsa yazarım. Şaşkınım.

bende de aynısı oldu. farketmemiştim. hatta o an umursamamıştım aklım baska taraftaydı. sonra bi acayım bakayım dedim veeee sonuc. ya keske her dediği cıksa. çünkü sonunda mutlu son var. ona da iki sene var.

yalnız sevdanın söylediği küçük bir tarih oldu. falın çıkmasını bekliyorum ben hala. çok umutluyum. baktıran var mı sevdaya?

yalnız sevdanın söylediği küçük bir tarih oldu. falın çıkmasını bekliyorum ben hala. çok umutluyum. baktıran var mı sevdaya?
Size de be güzel hem Ayla tutuyor gibi hem Sevda. Umarım gönlünüzce olur sonuç, arada baktıracak falcınızı da bulursunuz. Hevesle okuyorum bu çıktı haberlerini, iyi kötü bi çıkan bize de denk gelirim umarım.

ben problemliyim galiba fal çıkma konusunda okuduktan sonra hem aylayı düşündüm çıkanı bırak alakasız bi fal olmuş hemde sevdayı denedim sohbet etti gibi fal oldu hani oha diyebilceğim bişey söylemedide
biride bana çıksın artık

valla bana da çıkan bir şey yok, bi Ankara Leyla'nın dediği onlarca şeyden 2 si oldu, sonçıkanlara ben de hayretle bakıyorumdarısı başımıza diyelim, güzel şeyler için tabi.

Bende dün baktırdım sevdaya öyle aile hakkında dedikleri seyler doğruydu tutarlıydı çoğu sorduğum sey bilinmezlik içinde olduğu için o konularda bir şey biliyor mu diyemeyeceğim bildiğim şeylerde evet aile cart cırt biliyo. Geleceği bilmiyorum vadeli öyle tarihli de değil spontene bakalım

Sevgili arkadaşlarım, kedim nedeni olmayan bir şeyden zehirlendi. Durumu kritik, çoklu organ yetmezliği ile mücadele ediyor. Sizlerden bu mübarek günde onun için dua etmenizi rica ediyorum. Kimin duasının çıkacağı belli olmaz derler. Onun için dua ederseniz çok mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…