İstanbul'da Fal - Falcılar

Selamlar Ayla hanıma baktırdım,anda beni şaşırtmadı.karşı tarafla ilgili söylediği birkaç şey oldu ama ben bilmiyorum eğer bir gün teyit edersem anda karşıyı biliyor derim daha çok gelecek odaklı baktı.yuvarlak tarihler söyledi çıkarsa yazarım

Gop birsele baktırmayın numaralı kaydediyor, eski sohbetten ısıtıp ısıtıp yorum yapıyor. Aşırı negatif basıyor. Bana sen çalışmıyorsun dedi, 7 aydır çalışıyorum. Hı o zaman evden çalışıyorsun dedi ben öyle gördüm dedi. Tam zamanlı ofisten çalışıyorum. Derin bir sessizlik oldu. Sonra diyo sanki sen İstanbul’a gelmişsin, sanki ailen yanında ama sanki yani… kurban olduğum allahım… götümüzden nefes alıyoruz kimsenin kimseyle uğraşacak takati yok bana diyor sana tuzak kuruyorlar oyun oynuyorlar. Abla biz oyunu döndük bitti sen oyunda kalmışsın dedim kapattım. Gerçekten bu ısıtma falcılardan gına geldi. Bi de iddiaya girdi bak görürsün çıkacak diyor. Bana diyo ortayı bulmuyor kimse çok domuzlar şöyleler böyleler bir sürü kötüledi halbuki 2-3 gündür ortayı bulmaya çalışan bir ekip var ben sonucu merak ettiğim için bi baktırmak istedim. Korkunc negatif ve kötüydü. Beğenmediğimi söyleyince de görürsün çıkacak iddasına girdi. Baktıracak olanlar için fikir olsun.

Kızlar ben Ayla’ya baktırdım yani hiç mi bir şey bilmez biri hiçbir şey bilmedi bide sürekli ben bağlama yapıyorum şunu yapıyorum deyip durdu ya adam uzakta diyor aynı iş yerindeyiz adam seni üzmüş diyor yok öyle birşey yani benim hakkımda herkesin bildiği bir şeyi bile bilemedi 10 dk dayanıp kapattım tabi belkis sizden tutan olur ama yinede yazmış olayım

Hayır ya banada tek dediği doğru değildi bırak geleceği şimdiyi bilemedi

Ay ayla düşmanı gibi olacam ama o paraya baktırdığım en kötü faldı o kadar vermesem neyse sürekli hayatla ilgili tavsiye yorum zaten şu büyü yapıyorum ben diyenlere karşıyım ben fal için aramışım hemen araya ben işlem yaptırdım kadına aşık ettim bana sürekli dua ediyor koz şimdi Allah aşkına sen benim şimdiki hayatımı bilmemişsin kaldı ki onu yapacaksın

Kızlar ben boşanma aşamasında çok fal baktırdım yani haftada 3 baktırdığım oldu binnazda falsepetinde aklınıza gelecek her yerde ama bir tek Binnaz gilda diğerleri fiyasko bide Kızıltepede Fatma diye bir kadın var telefonda bakmıyor bana evlenmeden sen evlenip boşanacaksın demişti kadın her şeyi biliyor kaç çocuğun olduğundan olacağından geçirdiğin ameliyat kardeş sayın dediği tek doğru olmayan çıkmayan olmadı bir kez baktın mı bir yıl bakmıyor tabi bu kötü yanı sonra Ankara’da Hülya kafede Hülya abla var oda anda yakın gelecekte çok iyi o zaten uzun süreç bakmıyor bide son bir kaç haftadır Mina Janset diye birine baktırdım oda iyi trans Zeynep kötü arzu çıkmadı rita Çıkmadı istanbul Serkan Çıkmadı o kadar çıkmayan var ki tabi hepsi para kaybı ama en azından tavsiye ederim dediğim Fatma Hülya ve Mina

hülya hnm online da bakıyor mu biliyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…