İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaslar bu 300 500 muhabbetini bilmiyordum size o falciyi ben önerdim. O yuzden pişmanım lütfen baktirmayin ona eger boyle yapıyorsa baktirmayin bana 300 dedi ve hatta ben herkese öyle dedi saniyordum. Cok üzüldüm gerçekten kendimi suçlu hissettim. Daha fazla baktirmayin lutfen
Ya Allah askina hic olur mu oyle sey. Kendini asla suclu hissetme sonucta herkes istedigi icin baktirdi, icinde ben. Iyi ki paylastin, her zaman paylasalim hatta. Bu site bunun icindir. Ben kendi adima cok tesekkur ederim ve lutfen kendini kötü hissetme.

nasıl oldu acıklayayım. ben üçyüz diye biliyorum dedim. ama canım bakımıma zam geldi dörtyüz dedi. sonra işte baktı baktı. tek iki soru var zaten biri aşk biri iş. aşkı bitirdi iş sorusunu sordum. ama bak burda fiyat artıyor yüz daha vermen lazım dedi. ben de usul Boyle heralde deyip vermiş bulundum. keşke vermeseymişim :/ yani çok zor baktırırım bir daha.

nasıl oldu acıklayayım. ben üçyüz diye biliyorum dedim. ama canım bakımıma zam geldi dörtyüz dedi. sonra işte baktı baktı. tek iki soru var zaten biri aşk biri iş. aşkı bitirdi iş sorusunu sordum. ama bak burda fiyat artıyor yüz daha vermen lazım dedi. ben de usul Boyle heralde deyip vermiş bulundum. keşke vermeseymişim :/ yani çok zor baktırırım bir daha.
sadece iki soru hakkımız mı var?

Suan soktayim ve cok sinirliyim. Bana tam 23 dakika bakti ve fiyat bile soylemedi, ben 300tl yatirdim.

Ben arkadaşıma sordum o da 300 vermiş ne kadar sürdü bakımı dedim bakım falan değildi dedi açmış ne için baktıracaksın demiş arkadaşım iş ve aşk demiş diyor ki ne geçmişte bir detay ne anda bir detay ne de geleceğe dair bir şey dedi sürekli her şey gönlünce olacak diyip durmuş, saçmalamış sevgilin var falan diye kız yok demiş sonra yeni ayrılmışsın demiş öyle bir şey de yok. Tabi ki hepsi gibi yeni biri geliyor çok hayırlı her şey çok iyi diyip kapatmış total 15 dk sürmüş

Ben arkadaşıma sordum o da 300 vermiş ne kadar sürdü bakımı dedim bakım falan değildi dedi açmış ne için baktıracaksın demiş arkadaşım iş ve aşk demiş diyor ki ne geçmişte bir detay ne anda bir detay ne de geleceğe dair bir şey dedi sürekli her şey gönlünce olacak diyip durmuş, saçmalamış sevgilin var falan diye kız yok demiş sonra yeni ayrılmışsın demiş öyle bir şey de yok. Tabi ki hepsi gibi yeni biri geliyor çok hayırlı her şey çok iyi diyip kapatmış total 15 dk sürmüş
Bu bana kamerin dediği bir şeyi hatırlattı
gereksiz kontes hanım,hayatınızda bir adam var,bu adam evlenmiş ayrılmış ciddi bir ilişki yaşamış veya evlenmemiş olabilir ‘
Yarabbim sen büyüksün,Amerika yeniden keşfedildi

Ay cidden fal baktırasım var düzgün falcı yok 🤣 dönüp dolaşıp aklıma zeynep geliyo site yüzünden onada her 3 baktırdığımda pişman oldum bu ne diye
Oda zam yapmış sanırım bi falım 300 bi falım 500 demiş arkadaşa sanki ne farksa hepsinde kendime dair hayatıma dair diyip durucak

Ay cidden fal baktırasım var düzgün falcı yok 🤣 dönüp dolaşıp aklıma zeynep geliyo site yüzünden onada her 3 baktırdığımda pişman oldum bu ne diye
Oda zam yapmış sanırım bi falım 300 bi falım 500 demiş arkadaşa sanki ne farksa hepsinde kendime dair hayatıma dair diyip durucak
3 kere pişman olmuşsunuz zaten, yapmayın kıymayın paranıza. benim de fal baktırasım var ama sabırla bekliyorım biri çıksa pahalı olmayan ve fena olmayan diye. birlikte bekleyelim, dayanın😅🙂

Farklı bırını dene.neden çıkmayan bir falcıya fal baktırıyorsun kı.
Ayrıca söyle bir şey oluyor .
Sürekli aynı falcıya baktırınca senin hayatını bılıyor ona göre konusuyor .
Aslında bır falcıya bır lez baktırmak lazım.
Çıkarsa aylar sonra ben oyle yaparım

X