İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet sordum ayrıldığım kişinin harflerini bildi ve karakterini söyledi. Gelecek için vadeler verdi. Fena bulmadım ben. Kamer bende çok kötüydü mesela ondan iyiydi.
Ah o Kamer varya, nasil herkesi büyüledi ama nasilda fena patladi. Bende de cok kotuydu ama. Zaten biseyde cikmadi. Kamer'den bin katli iyiydi Ayla hanim.

Ayla hanim banada harfler soyledi, onlarda dogruydu bu arada. Vadeler geldiginde paylasalim canim.

Ah o Kamer varya, nasil herkesi büyüledi ama nasilda fena patladi. Bende de cok kotuydu ama. Zaten biseyde cikmadi. Kamer'den bin katli iyiydi Ayla hanim.

Ayla hanim banada harfler soyledi, onlarda dogruydu bu arada. Vadeler geldiginde paylasalim canim.
Canım sen Emine’ye ya da Burçin’e baktırmış mıydın?

Kızlar selam sırf burayı okuyorum diye yıllardır girmediğim üyeliğe girip yazasım geldi :KK70: daha önce bakırköyde yiğite baktıran oldu mu acaba? Ben baktırdım aşırı kısa sürdü ama birçok şeyi bildi isim verdi karakter analizi birebir tuttu söylediği birkaç şey çıktı ve bana kesin bu olcak gibi değil de bunu seçersen mutlu olcaksın gibi yorumladı. Kısa sürmesine rağmen çok beğenmiştim

Benim vadeye az var. Ocak ayi dedi hatta Ocak basi olabilir. Bakalim.

Ben Çarşamba Zeynep'e baktırdım eşin dedi işiyle alakalı sıkıntısı olacak yakınından biriyle kavga edecek dedi ve dün gece eşim ve abisi kavga ettiler birbirlerine girdiler bildi yaniii ilk şeyini tutturdu Zeynep bende. Asla boş değil insanların ne düşündüklerini öyle bir biliyor ki ağzım açık kaldı

X