İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben Çarşamba Zeynep'e baktırdım eşin dedi işiyle alakalı sıkıntısı olacak yakınından biriyle kavga edecek dedi ve dün gece eşim ve abisi kavga ettiler birbirlerine girdiler bildi yaniii ilk şeyini tutturdu Zeynep bende. Asla boş değil insanların ne düşündüklerini öyle bir biliyor ki ağzım açık kaldı
Nerede bu Zeynep ve ne kadara bakiyor?

Ben Çarşamba Zeynep'e baktırdım eşin dedi işiyle alakalı sıkıntısı olacak yakınından biriyle kavga edecek dedi ve dün gece eşim ve abisi kavga ettiler birbirlerine girdiler bildi yaniii ilk şeyini tutturdu Zeynep bende. Asla boş değil insanların ne düşündüklerini öyle bir biliyor ki ağzım açık kaldı
Bu Zeynep, Trans Zeynep diye bahsedilen kişi mi? Daha önce adı çok geçmişti bilemediği patladığı çok kişi olduğu için denemedim,

Bu Zeynep, Trans Zeynep diye bahsedilen kişi mi? Daha önce adı çok geçmişti bilemediği patladığı çok kişi olduğu için denemedim,
Bence insanların düşüncelerini falan cok iyi tespit ediyor. Biraz konusması farklı anlamıyorsun ben ses kaydı aldım sonra dinleyince daha iyi anlıyosun

Bu arada Zeynep bana da en son baktiginda elinden cok para cikacak dedi. Dedigi gibi oldu. Hic aklimda yoktu. Bir de seninle ugrasan biri var dedi (dogru) bunun başına çok kötü bir şey gelecek dedi, aynısını kamer de soyledi. Dedikleri kisa vadede oldu. Daha çıkmayanlar var ama da bakalim. İkisi de ocak ayi dediler. Ayla da Ocak dedi. Yılbaşında haber vereceğim kizlar

Bu arada Zeynep bana da en son baktiginda elinden cok para cikacak dedi. Dedigi gibi oldu. Hic aklimda yoktu. Bir de seninle ugrasan biri var dedi (dogru) bunun başına çok kötü bir şey gelecek dedi, aynısını kamer de soyledi. Dedikleri kisa vadede oldu. Daha çıkmayanlar var ama da bakalim. İkisi de ocak ayi dediler. Ayla da Ocak dedi. Yılbaşında haber vereceğim kizlar
Haber bekliyoruz canım,

ben zeynebe dedikleri çıkmadığı için baktırmayı düşünüyorum aslında :KK70: ne derse tam tersi oluyor kendi kendine söylediği şeylerde zaten çıkmıyor
terfi ediceksin olmadı
mahkemem vardı dediği gibi olmadı
nişanlıyım ben bunu ilk bilememişti pişman olucak diz çökücek diyor :KK70:
verdiği vadelerde hiçbişey olmadı
aslında ne derse tersini düşünüp ona göre plan yapabilirim yani kızlar :KK45:

Kızlar rita ya baktirip çıktı diyen var mı cok oldu baktirali da merak ettim ?Bana olumsuzdu baya, çıkmayan var mı tersi olan vesaire ..
Bana olumsuz konuşmuştu aşk konusunda hatta o dönem üzülmüştüm , verdiği detaylar onlar bunlar tabi ki de olmadı ya da dediği gibi ilerlemedi ama sonuç olumsuz oldu

Hanımlar herkese merhaba, benim şöyle bir sıkıntım var; yedi aylık gebeyim ve eşim olacak kişi çekişmeli dava açtı. Bu süreçte maddi, manevi dip yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum da. İstanbul Kartal'da ikamet ediyorum. Lokasyonuma yakın, fiyati uygun bir falcı var mıdır?

ben zeynebe dedikleri çıkmadığı için baktırmayı düşünüyorum aslında :KK70: ne derse tam tersi oluyor kendi kendine söylediği şeylerde zaten çıkmıyor
terfi ediceksin olmadı
mahkemem vardı dediği gibi olmadı
nişanlıyım ben bunu ilk bilememişti pişman olucak diz çökücek diyor :KK70:
verdiği vadelerde hiçbişey olmadı
aslında ne derse tersini düşünüp ona göre plan yapabilirim yani kızlar :KK45:
Herkese pişman olucak donucek dediği için herkesin sevgilisi terk etmiş diye düşünüyor 🤣
Ilişkisi devam eden de baktirabilir fal .
Bide eski sevgilli yüzünden ayrilmissiniz demişti bana bunu da çoğu kişiye söylemiş .
Hayır diyorum öyle bir şey yok ısrar ediyor sen bilmiyorsun zaten ogreniceksin dönünce diyordu .
Bana sor diyordu bide donunce Hay Allah'ım ya .
Biz tartışma sonucu ayrıldık adam bana sinirlendi ego yaptı benden sonra da arayışa geçti zaten hemen eski sevgili olsa arayışa geçmezdi 2 ay sonra dönüp itiraf edicekti .
Birak dönmeyi adımlar attım cevap bile vermedi .
Böyle açık açık yazdım.buralari okuyorsa görsün .
Baktirdigim en sallamasyon fallardan biriydi .
Bide benle inatlasmasu daha kötü .
Burda çıkanlar varmış öyle diyorlar bilemiyorum ben bu kadının hisleri olduğunu bile düşünmüyorum.
Ama o kadar çok şey söylüyor ki zaten hepsi de herkese uyabilecek şeyler bir kaç şey tutuyordur eminim .

X