İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar Ben şu bahsettiğim yeni falcıya baktırdım çok beğendim Bence başarılıydı bir de Zeynep'in bana çıktı dediğim falı var ya onunla aynı şeyleri söyledi Tabii Zeynep'in çıkacağını düşündüğüm bir falı daha var Onunla da aynı şeyleri söyledi ,Yani ben beğendim isteyene numarasını verebilirim ücreti de 300 TL yine de kimseye kefil olmuyorum. Bir de surekli sorularla yonlendirmeni lazim. Yildizname bakiyor. Hisli bir kadin bence. O da Zeynep ile ayni vadeyi verdi. Cikarsa yazacagim
Yıldızname sorular üzerinden ilerlemez daha doğrusu ben öyle biliyorum

Yani bana dedi ki ben falin gerekli gördüğüm yerlerinde yildizname ,gerekli gördüğüm yerlerinde de başka turde bakıyorum dedi.

sadece gelecek anlattıysa tam olarak neyi beğendiniz acaba? daha çıkmadığı için anlayamadım da, yani tutarlı mantıklı konuştu, dedikleri olasılık olarak güçlü gözüken şeyler mi?
Ben Zeynep'in sağlamasını yaptırmak için baktirdim ,ayni şeyleri söyleyince begendim

Herkese ayrı ayrı yazmayacağım, arkadaslar belki de beğenmezsen bilmiyorum. Ben begendim diye beğeneceksiniz diye bir şey yok. Geçmişle ilgili Ben bir sey sormadım o yuzden geçmişi biliyor mu bir sey diyemem. Keske bana çıktıktan sonra hepiniz baktirsaydiniz daha iyi olurdu

Kız bu aylanın fotosuna baktımda bu bi ara ayla vardı görüntülü bakıyodu kızı burada reklam yapıyodu ona çok benziyor o olmasın 🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Kizlar arkadasim falci feza diye birini denemiş kadikoyde deneyen varmi
Ben yıllardır giderim ona, sana isim verir harf verir o harfler birebir çıkar,anı sana okur geçmişide güzel söyler ama bazen anı senin yorumlarına göre şekillendirir fakat geleceği asla çıkmaz,mükemmel birşekilde pembe tablo çizer sana. Gelecek için apalakasız şeyler oldu,sadece an ve ve geçmişi bilir, isim verme şeklide a nereden geliyor b nereden geliyor diye isim bulur. Fakat bir özelliğini keşfettim ben onun kafandan ne geçiyorsa senin onu söyler. Eskiden sahrayıceditte bir cafede bakardı o zaman iyiydi fakat son zamanlarda bozdu. Yıllardır giden biri olarak söylüyorum en son falı beni şaşırtı sadece ben değil tüm çevreme gönderdim onu,hiç kimseye geleceği bilemedi.

Kahve içtirir yanında tarot bakar,parmağını bir suya bandırır anne ismini baba ismini doğum tarihini alır,sonra başlar anlatmaya,kahveye bakmaz doğru düzgün,aracı ile baktığını düşünüyorum.

Hatta şöyle söyliyim bak aklıma geldi,2017 senesinde ben ona gittiğimde bana direkt isim vermişti i,n,m harflerinde biri var bu adamla bu kadın sevgili ve bu senin yakın arkadaşın. Burcunu tipini herşeyini birebir söyler,ama aralarda abartılı cümleler geçirir. Sonrada sorarsın bu adamla olur mu diye senin moduna göre evet ya da hayır der eğer sen sormadan bu adam hayırsız derse anla ki o hayırsız:)) beni üzmemek için senelerdir bana vermediği vaat kalmadı,ama sen benim konumu biliyorsun şuanki değil eski birisinden bahsediyorum. Bu adamla olacak kesinlikle şöyle olur böyle olur diye diye 3 günde bir gitmişliğim oldu,sonra en son falını değiştirdi bu adamla olmaz artık dedi. 1 seneden fazladır gitmiyorum şuan gündem o kadar değiştiki bunu bilemedi söylemedi.

Hatta şöyle söyliyim bak aklıma geldi,2017 senesinde ben ona gittiğimde bana direkt isim vermişti i,n,m harflerinde biri var bu adamla bu kadın sevgili ve bu senin yakın arkadaşın. Burcunu tipini herşeyini birebir söyler,ama aralarda abartılı cümleler geçirir. Sonrada sorarsın bu adamla olur mu diye senin moduna göre evet ya da hayır der eğer sen sormadan bu adam hayırsız derse anla ki o hayırsız:)) beni üzmemek için senelerdir bana vermediği vaat kalmadı,ama sen benim konumu biliyorsun şuanki değil eski birisinden bahsediyorum. Bu adamla olacak kesinlikle şöyle olur böyle olur diye diye 3 günde bir gitmişliğim oldu,sonra en son falını değiştirdi bu adamla olmaz artık dedi. 1 seneden fazladır gitmiyorum şuan gündem o kadar değiştiki bunu bilemedi söylemedi.
Yapma ya arkadqsim ove öve bitiremedi ama ona direk hayırsız demis

Yapma ya arkadqsim ove öve bitiremedi ama ona direk hayırsız demis
Arkadaşına da bilmiş mi,şuan kadıköy'katina cafede bakıyor ben son 2022 yazında gitmiştim. Evet o an etkileniyorsun bak çevremdeki herkesi gönderdim ona annemde gitti düşün:) anneme iş ile ilgili maddiyatla alakalı söylediği şeyin tam tersi oldu.

X