İstanbul'da Fal - Falcılar

bu kişi ike tanışıp görüşeceğinizi de diten falcı olmamıştı diye hatırladım. sorsanız zaren önemli bir şey olmadığıından, hayatında yeri olmadığından görmedik falan derler eminim.
Evet olmadı haklısınız. Bir kez görüşsen bile bunu bilmeleri lazımdı değil mi. Enerjiler değişir, kader değişir vs derler.

b
Zehra ile ilgili bir şey sormak istiyorum baktıran gören varsa. kendisi biraz kilolu genc bir kadın mı? böyle birisine o zamanlar gençti baya ben eskişehirde yüz yüze baktırdım. o zaman ne söylediyse aynısı çıktı. sonra kıza ulaşamadık. bilen duyan varsa yorumlarsanız sevinirim
ben bi Zehra'ya baktırdım ama Ankara'da, burada da zamanında adı geçmiş. sizin sorduğunuz değildir, genç biri değil.

Arkadaslar yeni bir falci buldum. Bu gece baktiracagim. Beğenirsem yazarım. Bu ara kimseyi beğenmiyorum o yuzden tavsiye etmedim hiç. Ama bu kadin iyiyse size yazacagim mutlaka

Dün kuaförde bana rana diye falci önerilmisti, rana diye. Yok isim bildi, yok nereli oldugunu bildi, yok teyzesinden amcasina kadar herseyi bildi diye öv öv bitirememislerdi.
Meraklandim baktidim, iyiyse önericektim:

Kadin bakimdan 1 saat önce benim adimi soyadimi resmimi istedi.
Arkadaslar facebookdan aramis beni, diyo nigde kim var sende 😂😂😅 kan bagin var. Dedim yok öyle bisey.
Sonra sacma sapan seyler anlatti, girdim adimi soyadimi arattım face de, ayni isimdeki diger kisiyle karistirmis beni.

eger facebook da profilim acik olsaydi bana Spesifik seyler bildi isim bildi falan diye bende sok olucaktim. Hic bsy bilmedi. Eski kocam hakkinda adi konulmamis bir iliskiden cikmissin dedi hahaha
Oha diyorum.
Gerçekten ya sahtekarlar milleti uyutuyorlar .

peki kilolu ve uzun boylu mu? falı nasıldı memnun kaldınız mı?
yok ben telefonda baktırdım. yetişkin çocukları varmış, demişti. Andan sizinki değildir dedim. Aradığınız Zehra burada adı geçen değildir karışmasın diye. Bu kişi büyüye yönlendiriyor diye çok konuşulmuş. Bir şey sormadan hayatımı bildi, bunu yapan pek yok o yüzden etkilenmiştim ama gelecek olmadı. Zaman vermemişti gerçi zamanım tutmaz benim demişti. bir de bana büyü var demedi ama gene de bunlara dikkat etmek lazım.

3.gozde nerdeyse hepsine baktirmistim bi uye yazmisti ama sadece Yeliz hanim cok iyiydi. Simdi kafenin sahibi bi kanser dedi bi beyin kanamasi gecirdi dedi, tuhaf seyler yani. Acaba nerde oldugunu bilen var mi? Cunku yalan soyluyorlar buna eminim.

Arkadaşlar Ben şu bahsettiğim yeni falcıya baktırdım çok beğendim Bence başarılıydı bir de Zeynep'in bana çıktı dediğim falı var ya onunla aynı şeyleri söyledi Tabii Zeynep'in çıkacağını düşündüğüm bir falı daha var Onunla da aynı şeyleri söyledi ,Yani ben beğendim isteyene numarasını verebilirim ücreti de 300 TL yine de kimseye kefil olmuyorum. Bir de surekli sorularla yonlendirmeni lazim. Yildizname bakiyor. Hisli bir kadin bence. O da Zeynep ile ayni vadeyi verdi. Cikarsa yazacagim

Arkadaşlar Ben şu bahsettiğim yeni falcıya baktırdım çok beğendim Bence başarılıydı bir de Zeynep'in bana çıktı dediğim falı var ya onunla aynı şeyleri söyledi Tabii Zeynep'in çıkacağını düşündüğüm bir falı daha var Onunla da aynı şeyleri söyledi ,Yani ben beğendim isteyene numarasını verebilirim ücreti de 300 TL yine de kimseye kefil olmuyorum. Bir de surekli sorularla yonlendirmeni lazim. Yildizname bakiyor. Hisli bir kadin bence. O da Zeynep ile ayni vadeyi verdi. Cikarsa yazacagim
Sorularla yönlendirmeden olanı bilemedi mi, bildiği önemli bir şey oldu mu canım?

Numarasını atar mısınız banada

Ben cok olanı sormadım bana geçmiş anlatma ben gelecek istiyorum dedim. Cok gordum geçmişi bilip gelecegi tutturamayan,gerek yok o yuzden
sadece gelecek anlattıysa tam olarak neyi beğendiniz acaba? daha çıkmadığı için anlayamadım da, yani tutarlı mantıklı konuştu, dedikleri olasılık olarak güçlü gözüken şeyler mi?

X