İstanbul'da Fal - Falcılar

Bende söylediği zamanlarında tesadüf olduğunu düşünüyorum. Cok terbiyesiz bir kadin. Parayı alıyor sonra onemsemiyor

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum belki bilen vardır ben yıllar önce İstanbul'dayken neredeyse 12 yıl olmuştur Kartal da bir kadının evine gitmiştik arkadaşımla kadın bir evde fal bakıyordu Hz Ali'nin resmi vardı odasinda büyük baya, saçları siyah bir kadindi, bana bir tek o tutturmuştu dedikleri olmuştu ama kadının adını hatırlamıyorum, bilen var mıdır acaba? Yıllar geçtikçe baya bir şeyler tutturduguna şaşırdım

Emine Akkaya'yi deneyen var mi? Ünlü bir kadin tarot 1200 e bakiyor
Yıllar önce denedim anlık durumu bilir benim işimi ailem ile ilgili detayları filan çok iyi bilmiştir 2 sene olmuştur baktirmam,ama gelecek çıkmadı yay burcu biriyle evlilik dedi tanışmam için yakın demişti mesela çıkmadı ,iş ile ilgili de olmadı ama anlık durum ve düşünceyi iyi okur.Ünlü ünsüz baktıran çok..

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum belki bilen vardır ben yıllar önce İstanbul'dayken neredeyse 12 yıl olmuştur Kartal da bir kadının evine gitmiştik arkadaşımla kadın bir evde fal bakıyordu Hz Ali'nin resmi vardı odasinda büyük baya, saçları siyah bir kadindi, bana bir tek o tutturmuştu dedikleri olmuştu ama kadının adını hatırlamıyorum, bilen var mıdır acaba? Yıllar geçtikçe baya bir şeyler tutturduguna şaşırdım
benim kuzenim birinden bahsetmişti istanbul anadolu yakasında tam anlattığınız gibi bir kadından hatta evi ofis gibi orda bakıyo demişti kuzenim girmiş ama baktırmamış cesaret edememiş büyük ihtimal aynı kadından bahsediyosunuz oda öyle bi hz ali portreden bahsetmişti sizin yazdığını okuyunca farkettim :) o kadına sonra ulaşamadılar galiba bakmıyomuş ama onlarda çok iyi diyolardı hatta onlara bakıp sakın buna göre hayatınızı yaşamayın felan demiş :110: çoğu baktığından para almıyomuş. bu bahsetiğim yıllarda benim kuzenimin 2 arkadaşına bakmış biri öğrenci diye para almamış diğerinede sende verme para demiş
alevilerin bu konularda kalp gözü çok açık oluyor gerçekten çok ilginç

benim kuzenim birinden bahsetmişti istanbul anadolu yakasında tam anlattığınız gibi bir kadından hatta evi ofis gibi orda bakıyo demişti kuzenim girmiş ama baktırmamış cesaret edememiş büyük ihtimal aynı kadından bahsediyosunuz oda öyle bi hz ali portreden bahsetmişti sizin yazdığını okuyunca farkettim :) o kadına sonra ulaşamadılar galiba bakmıyomuş ama onlarda çok iyi diyolardı hatta onlara bakıp sakın buna göre hayatınızı yaşamayın felan demiş :110: çoğu baktığından para almıyomuş. bu bahsetiğim yıllarda benim kuzenimin 2 arkadaşına bakmış biri öğrenci diye para almamış diğerinede sende verme para demiş
alevilerin bu konularda kalp gözü çok açık oluyor gerçekten çok ilginç
Evet evde bir oda vardı odada kocaman poster vardı evde kız kardeşi ve ailesi vardı kadının öyle hatırlıyorum oraya 2 kız arkadaşımla gitmiştik ben ve bir arkadaşım baktirdik diğer arkadaşım korktu baktirmadi, baktiran arkadaşima yurtdışında yaşayacaksin yabancıyla evlenceksin demişti mümkün görmüyordu o zamanlar ve onun hayatı da yıllar sonra öyle gelişti bana da dedikleri çıktı ara ara hatırlarım hep onu ama ulaşabileceğim bir yer yok belki gidip baktiran ve numarasi olan vardır diye buraya sormak istedim bizden para almıştı ama öyle çok bir para değildi hatta baktırmaya arkadas da yıllar sonra pişman oldu ben de baaktirsaydim diye

Aradı görüştük ama farklı bir konuda tartışmamız oldu. Çok yorulmuştum artık veda edip engelledim. O beni hala engellememiş ama fark etmez geçti bitti artık.
bu kişi ike tanışıp görüşeceğinizi de diten falcı olmamıştı diye hatırladım. sorsanız zaren önemli bir şey olmadığıından, hayatında yeri olmadığından görmedik falan derler eminim.

Zehra ile ilgili bir şey sormak istiyorum baktıran gören varsa. kendisi biraz kilolu genc bir kadın mı? böyle birisine o zamanlar gençti baya ben eskişehirde yüz yüze baktırdım. o zaman ne söylediyse aynısı çıktı. sonra kıza ulaşamadık. bilen duyan varsa yorumlarsanız sevinirim

X