İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben seruveni çok beğenirim karşıdaki kişinin aklini okuyor direk ve inanılmaz ayrıntılar bilir kitap fali efsane benim için sık sık giderim ve çoğu falcidan ucuz an icin özellikle tercih ediyorum.
Serüven gelecek çıkmaz bazen çıkar .
Enteresan bir falcı .
Gunundeyse döktürüyor gününde değilse sallar.
Öyle yada böyle valla o kadar para alıp hiç bir şey bilemeyen falcilardan iyi en azından ucuz

Arkadaşlar seruvenle ilgili cok mesaj gelmiş burdan yazayım ben memnunum bence ani biliyor akil okuyor gelecek için bazen cikar bazen olmaz onun bazı falları çok iyi oluyor bazen cikmiyor ama anda ben memnunum dediğim gibi fiyatı 150 tl ucuz bence çoğu falcidan iyi açıkçası boş biri degil ama kimseye kefil olmam dediğim gibi ani biliyor ben sık sık baktırdığım için anda başarılı olduğunu biliyorum.Ben kitap falini beğeniyorum.gumuslu suda baktirdim ama favorim kitap fali özelden mesaj geldiği için direk buraya yazmak istedim.

Ama gerçekten benim exsimin aklını okuduğunu şahit oldum beraberken gerçekten karşı tarafın düşüncelerinde iyi bu arada onun için baktiriyorum genelde.

Ama gerçekten benim eksimin aklını okuduğunu şahit oldum beraberken gerçekten karşı tarafın düşüncelerinde iyi bu arada onun için baktiriyorum genelde.
Bazen acayip şeyler tutturuyor gününe göre işte .
Boş biri değil kesinlikle.
Arkadaşımın yıllardan beri danistigi falcidir.
Onun yerinde başkası olsa 500 TL den aşağı bakmaz .
Döküyoruz paraları sanki biliyorlar .
En sıradan tarotcu bile olmuş 500.
2000 ler 2500 ler havada uçuşuyor .
Kızlar valla ben bıraktım fal işlerini .
Beğendiğim begenmedigim falcilar için yorum yapıyorum.
Yıllardan beri yüzlerce falciya baktirdim.
Deneyimlerimi paylaşıyorum.
Gel bedava bakayım dese biri onu bile istemiyorum o kadar soğudum faldan .

Çok ilginç bana yıllar önce falinda suan ayri olduğum kişinin harflerini verip yaşına göre tarif etmiş bende çok şaşkınım ama bilmiş bazen çok onemli ayrıntılar biliyor kitap falinda ve gerçekten anı okuyor.
Bende buna ucuz diye karşımdakinin kişinin düşünceleri için gidiyorum çünkü gelecek için yuvarlak konuşuyor.
Ben özelden no istedim kabul etmedi başkası olsa bu fiyata asla bakmaz.

Fulya NASA baktırma, iyi değil. Duygu Deniz veya Sibel avcıyı tavsiye ederim.
Fulya çok tatlıdır ama pembecidir .
Anlık olarak güzel gelir ama işte keşke herşey dediği gibi olsa .
Benim şöyle bir olayım oldu seneler önce.
Erkek arkadaşımla ayrıldık birden anı bir bitiş olmuştu benim iliskilerimde nedense aniden başlayıp aniden biter
O dönem tabi falcı falcı gezdim .
Online yüzyüze ne bulduysam işte .
Içlerinde Fulya Nas da dahil herkes dönecek dedi .
Bir Zülal dönmez asla bitmiş demişti .
Adam döndü evet ama uzun zaman sonra pişman şekilde ama bende bitmişti bir şeyler sans vermedim .
Bunu bu şekilde bilen tek bir kişi dahi olmamıştı .
Birileri dönmez birileri döner dedi dönecek ama istemeyeceksin kimse dememisti .

Bendede aniden başlayıp aniden bitiyor bu zülala bende baktirdim dönmez dedi bende bütün falcilar dönmez dedi bi kamer döner dedi ama onunda fallari patlıyor genelde

Burçini bilmem hiç baktırmadım ama Emineye baktırıp detay verdim. Umarım ben yanılıyorumdur ama şuanda görünen o
Ben emine ye baktirdim 1 sene önce.

bir cümle konusmamistim anlatmamistim bütün hayatimi ortaya döktü, hatta kimsenin arkadaslarimin bile bilmedigi büyük bir ayrintiyi söyledi bana. Bunu ilk bilen falci oydu. Verdigi tarih aralikti. Çıkarsa söylerim

Bu arada kamere bir kac kisiyi sormustum kiz arkadasimla olaylari vs hepsi dedigi gibi ilerliyor.

Emine aralikta eski esinle barisma olucak dedi, kamer de aralik da yeni biriyle tanisicaksin dedi. Bakalim birinden biri cikacakmi

O zaman gelecek için değil an ve düşünceler için mi baktırmalıyız?

Şuan anlık pek durumum yok zaten ben sadece gelecek için baktırıyorum kuzu o da umarım dediği gibi olur

O zaman gelecek için değil an ve düşünceler için mi baktırmalıyız?
İşle ilgili geçmek istediğim bir bölüm vardı dediki iki rakibin daha var birinin şansi daha yüksek gorunuyor geçmek için ben geçmedim olumsuz gordu ama bunu direk olumsuz demedi rakibin var geçersin ama şu kadar bir ihtimal ben geçemedim .

Bunun için kitap falımı baktırdın hangisiydi

bu kişiye baktıran olmadı mı acaba? Yoksa baktıranlar yeni falcılarla ilgili yazmak istemiyor mu diye düşündüm de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…