İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben hep kitap baktiriyorum ama sık bastırınca tutarsız bakiyo bazen bazen çok iyi bakiyor anını yakalamak lazım ben seviyorum bakımını Miryam-73 de denedi çok begendi.
Bu kim acaba ve nasıl baktırabilir miyim anlamadım ben bende baktırmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Bendede aniden başlayıp aniden bitiyor bu zülala bende baktirdim dönmez dedi bende bütün falcilar dönmez dedi bi kamer döner dedi ama onunda fallari patlıyor genelde
Bana Zülal dönmez demişti döndü hemde çok pisman olarak öylesine de değil.
Ama bende bitmişti artık.
O zaman üzülmüştüm hey gidi günler işte

Arkadaslar daha once Aynalı Arzuya fal baktirip cikti diyen var mi? Cunku ilginç bir şekilde bana baktigi fali yazmışım bir yere de tarih olarak onun dediği tarihler cikacak gibi görünüyor. Cunku baya bilmiş yani. Herkes bana bu sene içini işaret ederken o hep Aralıktan sonra demiş. İlginç. Deneyimi olanlar yazabilir mi?

Yillardir giderim simdiye kadar sirf birkere patladi. Gerisi hep cikti. Ama cok büyük konuda patladi, o yüzden küstüm onun falina bu ara.

Bende emine patlicak gibi, kamerin bir kac dedigi cikti bekliyorum.

Simdi bana 1 falci önerildi kuaförde demin, ranaymis falcinin adi. Öneren kadin kendisi ve tüm cevresi baktirmis, kimsenin bilmedigi ayrintilari bilmis. Herkese de çıkmis fali hep. Eger memnun kalirsam size de söylücem.

Seni anlıyorum şey gibi bu hani bir süre en sevdiğin yemekleri cok yiyip yemekten soğumak gibi,çıkmıyor ve çıkmadıkça anlamsız buluyorum ben de beklentisizlik en güzeli her konuda gelirse güzellikler supriz olsun ).

Ay valla aşırı soğudum iyi oldu harcamalarim azaldı en azından

Dün kuaförde bana rana diye falci önerilmisti, rana diye. Yok isim bildi, yok nereli oldugunu bildi, yok teyzesinden amcasina kadar herseyi bildi diye öv öv bitirememislerdi.
Meraklandim baktidim, iyiyse önericektim:

Kadin bakimdan 1 saat önce benim adimi soyadimi resmimi istedi.
Arkadaslar facebookdan aramis beni, diyo nigde kim var sende kan bagin var. Dedim yok öyle bisey.
Sonra sacma sapan seyler anlatti, girdim adimi soyadimi arattım face de, ayni isimdeki diger kisiyle karistirmis beni.

eger facebook da profilim acik olsaydi bana Spesifik seyler bildi isim bildi falan diye bende sok olucaktim. Hic bsy bilmedi. Eski kocam hakkinda adi konulmamis bir iliskiden cikmissin dedi hahaha

İyice dolandırıcı oldu bunlar ya

Arkadaşlar bence isim doğum tarihi anne ismi dışında başka bir şey isteyene baktırmamak gerekiyor. Buradaki diğer dolandırıcı annemin nüfusta gözüken üvey bir kardeşi var ama çocukluktan beri hiç görüşmemişler birbirlerini de çok tanımıyorlar ben hiç görmedim bu yaşıma kadar onun adını söyleyip sağlık problemi var demişti. Kendini akıllı sanıyorlar bu arada artist artist konuştu telefonda ben dolandırıcısın sen parayı iade et yoksa uğraşırım dediğimde . Avukatım aradı numarayı ödü bokuna karıştı herhalde ki bir baktım hesabıma para gelmiş

Adını sen koy deseydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…