İstanbul'da Fal - Falcılar

Alya nin yorumlarında dediklerin oldu falan demişler ben de bekliyorum. Azra da çok iyi mevcut durumda ve yakın gelecekte

Muzo denilen kişiye bugün randevu aldım kızlar baktırınca yazarımm
Zeynep yine klasik adı açıldıkca yazıyorum berbattı banada hiçbir dediği olmadı zaten her arayana diz çöekecek özür dileyecek diyormuş

Ben bu muzoya bir şey anlatmadım .
Yani adımı doğum tarihi anne adı sordu .
Sonra başladı anlatmaya .
Bir ayrılık yaşamışsin uzun zaman olmuş vs diye basladi .
Yani ne bilim eski sevgilim için baktırıyorum demedim . zaten genel baktiracaktim.
Aramızda geçen herşeyi anlattı isminin harflerini burcunu tipini karekteruni vs herşeyi söyledi .
Hatta dedim acaba birinden mi duydu .
Çünkü bir olay yasamistik onla onu söyledi şok geçirdim .
Valla bilmiyorum da bende başarılıydı .

Kızlar ben geçmiş için baktırmak istiyorum en iyi olan kim ya ? Muzo sanırım iyi ama bende astrocenter acılmıyor

beyfendinin keyfi gelirse bakıcak galiba
randevu oluşturma vardı oradan yaptım 1 saat geçti ses seda yok
zaten gereksiz pahalı 10 dakika 500 lira civarı bişey

Cikmayani da varmış ama.

Ben bu dediğinize katılmıyorum. Zeynep övmek için söylemiyorum ki zaten her dediğini de yaşamadım ama Zeynep 'in bana dedigi ve 2 yıl sonra çıkan seyler oldu. Yani gören goruyor bence
Zeynep mesela bende tek cümlesi çıkmadı .
Zeynep'e gelene kadar bir çok falcı sayarım sana dediği sonradan cikan.
Anda bile birşey yoktu hikaye yazdı herkese aynı şeyleri soyluyor zaten.
Bu kadar övülen Zeynep bu mu dedim.
Geçmişte anda bildiği tek bir şey yok.
Isim veriyor dediler exin ismini iki kere kendi sordu adı neydi diye .
Telwe de 20 krediye baktirirdim o falı
Sana dair hayatına dair

Doğrudur bir sey diyemem. Bana da zaten bazı dedikleri cikti ama soyle ki cok spesifik şeyleri bildi

Anne, abla nasihatı şeklindeydi bana falı. Olumsuz konuşup başka birini gördü ama vade vermiyor. Çok tatmin etmedi beni falı.
Ya birşey soracağım bu uygulamaları hiç denemedim karşı tarafın burcunu falan bilmiyorsak ne yapmamız gerekiyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…