İstanbul'da Fal - Falcılar

Yelda denen falcıyı da tavsiye eden denizteacher diye hatırlıyorum
O falcı yüzünden,eğer yanlış hatırlıyorsam affına sığınırım,faldelisi04 isimli üyeydi
Bunalıma girmişti ve parasını kaptırmıştı
Siz unutabilirsiniz ama ben unutmadım
Cunku Yelda onun kankasi, ama bir suru insan bosuna parasindan oldu. Soyle dusunelim; birisi burda bi falciyi ovdugu zaman 2 gunde ne para yapiyordur. Yelda'nin sacma fali 700tl, 30 kisi baktirdiysa 21000tl ama tabi, para elimizin kiri ya o yuzden farketmez baskalari icin. Bide islem teklif ediyorlar ya, bu ne yuzsuzluk ya.

Cunku Yelda onun kankasi, ama bir suru insan bosuna parasindan oldu. Soyle dusunelim; birisi burda bi falciyi ovdugu zaman 2 gunde ne para yapiyordur. Yelda'nin sacma fali 700tl, 30 kisi baktirdiysa 21000tl ama tabi, para elimizin kiri ya o yuzden farketmez baskalari icin. Bide islem teklif ediyorlar ya, bu ne yuzsuzluk ya.
700 mu 250 idi sanırım o zmn 700 mu yapmış.

Tellwe'de Serüven'e baktırdım,çok vaooov olmadım ama orta şekerli,ben beğendim. Geçmişle alakalı birşeyleri bilmiş,anla ilgili çok yorum yapmamış,hem olumlu hem olumsuz konuşmuş,sade ve öz bir bakımdı. Gelecekle ilgili olarak olumlu ama olumsuz konuşmuş yani x durum var,x durumdan dolayı sıkıntı olabilir demiş,kabulllenilirse o zaman olur demiş. Zamanla alakalı konuşmamış

Tellwe'de Serüven'e baktırdım,çok vaooov olmadım ama orta şekerli,ben beğendim. Geçmişle alakalı birşeyleri bilmiş,anla ilgili çok yorum yapmamış,hem olumlu hem olumsuz konuşmuş,sade ve öz bir bakımdı. Gelecekle ilgili olarak olumlu ama olumsuz konuşmuş yani x durum var,x durumdan dolayı sıkıntı olabilir demiş,kabulllenilirse o zaman olur demiş. Zamanla alakalı konuşmamış
Ben seruveni çok beğenirim karşıdaki kişinin aklini okuyor direk ve inanılmaz ayrıntılar bilir kitap fali efsane benim için sık sık giderim ve çoğu falcidan ucuz an icin özellikle tercih ediyorum.

Ben seruveni çok beğenirim karşıdaki kişinin aklini okuyor direk ve inanılmaz ayrıntılar bilir kitap fali efsane benim için sık sık giderim ve çoğu falcidan ucuz an icin özellikle tercih ediyorum.
Evet bende beğendim bak özellikle geçmişteki 2 ayrıntıyı bildi. Enerjiside güzel

Bence rahatsız olmayın zira kendi bahanesini sunmuş oldu
Keşke siz de,ben de yılı kapatıyorum deseydiniz
Kalbinize doğru gelmiyorsa bırakın gitsin
Akıl vermek olarak algılamayın lütfen
Hakikaten bence tüm forum yılı kapatmaliyiz geçmiş yüzde 70 80 çok hayırlı gelmiyor, eger hatalarından ders alıp gelen biri yoksa..

Muzo’da gelecek çıkıyor mu? Ya da diğer Astrocenter’da konuşulan falcılarda? Eur üzerinden oldugu için hiç baktırmadım denemedim orayı.
Ben muzoya daha önce taksimdeki cafede baktirip mest olmuştum sonra astrocenterda buldum onu ama orda baktirmadim Facebook üzerinden bulup baktirmistim numarasını kendisinden alıp rahat 4 5 yılı vardır eğer aynı kişiyse harf vermez direkt isim verir tespitleriyle insanı şoka sokar iyi bir bilinçaltı okuyucusudur.Ama karşı tarafla ilgili çok yanlış yönlendirdi beni resmen kendi düşündüklerimi söyledi bana o yüzden naçizane önermiyorum kızlar ben

Arkadaşlar Muzo ya ben nerden baksanız 10 yıl önce baktirmistim kafe de ama o İstanbul da mı? Bilmiyordum, ben başka bir şehirde baktirmistim aynı kişi ki acaba biraz baliketliydi yuvarlak yüzlü

Zeynep yine bende 0 bildi oyle soyleyeyim. Cafe falcıları bile daha çok şey bilmiştir. Kapadım 2 saat başım ağrıdı, ağır geldi enerjisi de. Bir arkadaşıma da evlilik demişti ayrıldılar o kişiyle evliliği de bu sene içinde görmüştü yanlış hatırlamıyorsam.
Bir kere baktırdım kara listeme aldım .
Anda bile birşey bilemedi bırak geleceği.
Bide enerjisi çok ağır gerçekten.
Bir kere begenmedigim falciya 2.sansu vermem asla .
Sürekli burda çıktı da çıktı diyen arkadaşlar var onuda anlamadik da neyse.
Tamam çıktı herşeyi biliyor muhteşem Zeynep .
Burdan yıllardan beri bir sürü falcı geldi geçti .
Bu kadını hala gündemde tutuyorlar helal olsun.
Iyi bir müşterisi var belli 🤣

X