İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaş bana konuyu değiştirmek istiyorsun sanki dedi vallahi ben onu bile espri mahiyetinde algıladım ve o sıra açıklamamı yaptım nazikçe ki konuyu değiştirme amacım olsa neden falcı önerisi isteyeyim😄 Arkadaşlar herseyi kişiselleştirmeyin 3 günlük dünya insan bazen gülüp geçmeyi görmemezlikten gelmeyi bilmeli işler hakaret boyutuna varıyor hiç hoş olmuyor gerçekten, hele ki kadın kadının yurdu olmalı, kurdu değil burda ne olursa olsun iki kişi arasında yaşanan olayın buraya yansıması hiç doğru değil!!!! O eleştirdiğimiz kızdığımız denizteacher bile o kadar burda münakaşa yaşadık kalkıpta asla özelden yazdığım tek bişeyi burda kullanmadı karşılıklı mesajlaştık ileri geri tek bir muhabbet yapmadı! Lütfen omurgalı olalım bunu bir kişi için değil yanlış anlamayın hepimiz için ve hatta kendim içinde aynısını söylüyorum, böyle düşündüğüm için ifade ediyorum yani aksi bel altı muhabbetler oluyor cidden doğru değil!!!
Yelda denen falcıyı da tavsiye eden denizteacher diye hatırlıyorum
O falcı yüzünden,eğer yanlış hatırlıyorsam affına sığınırım,faldelisi04 isimli üyeydi
Bunalıma girmişti ve parasını kaptırmıştı
Siz unutabilirsiniz ama ben unutmadım

Merhaba
Ben astrocenterda en çok Azra ekin sonra Muzo ve Alya ya baktırıyorum. Alya ya yeni başladım.
Ben muzoya baktırmistim bayağı bildi .
Ama geçmiş çıkmıyor diyor kızlar .
Bakalım bekleyip gorucez.
Şu ana kadar hayatımın özetini çıkaran Muzo oldu valla

Anda nasill canım muzo birde seruven yorumunu görmüştüm bnde çok baktiriyorum ona kitap fali sende cikiyormu anda çok iyi seruven

Anda nasill canım muzo birde seruven yorumunu görmüştüm bnde çok baktiriyorum ona kitap fali sende cikiyormu anda çok iyi seruven
Serüven bazen çıkıyor bazen çıkmıyor bende.
Kefil olamam aslında kimseye kefil olmam.
Bende çıkanı yazıyorum yada cikmayani .
Ama bu Muzo beni şaşırttı ne bilim çok fal baktırdım bir yerden mi ogrendi bazı şeyleri.
Çünkü çok nokta atışları oldu hayatıma dair .
Gunahini almayayim yine de .

Serüven bazen çıkıyor bazen çıkmıyor bende.
Kefil olamam aslında kimseye kefil olmam.
Bende çıkanı yazıyorum yada cikmayani .
Ama bu Muzo beni şaşırttı ne bilim çok fal baktırdım bir yerden mi ogrendi bazı şeyleri.
Çünkü çok nokta atışları oldu hayatıma dair .
Gunahini almayayim yine de .
Seruven bendede öle bazen çok iyi bazen degistiriyo fali ben çok beğeniyorum onu.Muzo anda iyiyse deneyebilirimm.

Seruven bendede öle bazen çok iyi bazen degistiriyo fali ben çok beğeniyorum onu.Muzo anda iyiyse deneyebilirimm.
Valla tavsiye vermiyorum ben .
Bende acayip şeyler bildi ama bilmiyorum.
Ama tavsiye asla vermiyorum çok paralar gidiyor kimseye kefil olmam her zaman yazarum bunu .

Kesinlikle G gereksizkontes haklısın ben zaten asla onu korumuyor ve savunmuyorum nolur yanlış anlaşılmasın bahsettiğim şey zaten senin özelden genelden yazman değil ben kendim için söylüyorum özelden konuştuk ama kimse gelip burda ifşalarım ha demedi gerçek ya da yalan ne olursa olsun özelden kimse kimse ile yaptığı muhabbeti burda konuşmamalı gerçekten doğru değil!!! Ha yoksa kendisi ile ilgili düşüncelerim aynı mı kesinlikle evet onun önerdiği tek bir kişiye kimse para kaptırmasın yazık günah 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

Muzo’da gelecek çıkıyor mu? Ya da diğer Astrocenter’da konuşulan falcılarda? Eur üzerinden oldugu için hiç baktırmadım denemedim orayı.

Evet suzanna32 adlı üye herzamanki gibi ceza almış.site yönetimi beni araştırabilir kimseye özelden işlem övmedim ve yönlendirmedim asla ben bir kişiyi bile yonlendirdiysem lütfen yazsin açık açık.Sadece kamer adlı falciyi denedim ve anda çok beğendim.Burayada yazdim kimseye özel olarak kamere gidip fal baktirin demedim beğenen ler övdükçe yayıldı.Anda gerçekten çok iyiydi ama bunu bir başka falcidan bilgi alıp mi iyiydi yoksa başka bur yollami bende bilmiyorum çünkü gelecek asla cikmadi.Buda ders oldu bana bir daha asla kimseyi ovmem.Dedigim gibi kamer le hiç bir bağlantım yok sadece fal baktırdım ve bitti.Eski bir üyeyim hiç bir falci ile anlaşıp sırf bedava fal baktırmak için burda o tarz hareketlere girmem asla bende herkes gibi ücretli baktirdim aksini düşünen varsa dekont atarim benim asla saklicak gizlicek birsey im yok dediğim gibi bedava fal icin sırf burda kimsenin hakkına girmem asla o kadar düşmedim.Dedigim gibi site araştırsın şikayett edebilirsiniz ben eğer o suzanna32 adlı üyenin iddia ettiği gibi insanları işleme yonlendirdiysem işbirliği yaptıysam üyeliğimi silsinler.8 yıldır ilk kez böyle bir iftiraya uğradım.Asla kabul etmiyorummmm.Aksini düşünen varsa beni görmezden gelsin benim burda özelden ve disarda görüştüğüm bir çok üye var beni tanırlar yıllardır inanan varsa dediğim gibi beni görmezden gelsin ve engellesin.Ben hiç bir falcinin oyuncağı değilim ve üç kuruş için de olmam asla Paramla baktiriyorum herkeze kimseyle ne işbirliği yaptım nede oyuncağı oldum aslada olmam asla.....

Evet suzanna32 adlı üye herzamanki gibi ceza almış.site yönetimi beni araştırabilir kimseye özelden işlem övmedim ve yönlendirmedim asla ben bir kişiyi bile yonlendirdiysem lütfen yazsin açık açık.Sadece kamer adlı falciyi denedim ve anda çok beğendim.Burayada yazdim kimseye özel olarak kamere gidip fal baktirin demedim beğenen ler övdükçe yayıldı.Anda gerçekten çok iyiydi ama bunu bir başka falcidan bilgi alıp mi iyiydi yoksa başka bur yollami bende bilmiyorum çünkü gelecek asla cikmadi.Buda ders oldu bana bir daha asla kimseyi ovmem.Dedigim gibi kamer le hiç bir bağlantım yok sadece fal baktırdım ve bitti.Eski bir üyeyim hiç bir falci ile anlaşıp sırf bedava fal baktırmak için burda o tarz hareketlere girmem asla bende herkes gibi ücretli baktirdim aksini düşünen varsa dekont atarim benim asla saklicak gizlicek birsey im yok dediğim gibi bedava fal icin sırf burda kimsenin hakkına girmem asla o kadar düşmedim.Dedigim gibi site araştırsın şikayett edebilirsiniz ben eğer o suzanna32 adlı üyenin iddia ettiği gibi insanları işleme yonlendirdiysem işbirliği yaptıysam üyeliğimi silsinler.8 yıldır ilk kez böyle bir iftiraya uğradım.Asla kabul etmiyorummmm.Aksini düşünen varsa beni görmezden gelsin benim burda özelden ve disarda görüştüğüm bir çok üye var beni tanırlar yıllardır inanan varsa dediğim gibi beni görmezden gelsin ve engellesin.Ben hiç bir falcinin oyuncağı değilim ve üç kuruş için de olmam asla Paramla baktiriyorum herkeze kimseyle ne işbirliği yaptım nede oyuncağı oldum aslada olmam asla.....
U Ulmiye “tehlikeli” demiş, kısa özeti budur bence de benim de aklımdan geçen bu oldu yazdıklarını okuyunca. Daha önce yazdığım gibi özeli drekt burada yazan hem tehlikeli hem terbiyesiz biri. ben direkt görmezden geliyorum bu üyeleri hiç cevap vermem, açıklamayla da uğraşmam bence gerek yok.

U Ulmiye “tehlikeli” demiş, kısa özeti budur bence de benim de aklımdan geçen bu oldu yazdıklarını okuyunca. Daha önce yazdığım gibi özeli drekt burada yazan hem tehlikeli hem terbiyesiz biri. ben direkt görmezden geliyorum bu üyeleri hiç cevap vermem, açıklamayla da uğraşmam bence gerek yok, ne ve kim oldukları belli olmayan insanlar sonuçta.
Hep aynı şeyi yapıyor canı sıkılıyor galiba gidim birine bulasim kavga cikarim dünde hedefi bendim haklisin canım birdaha zaten asla muhattab olmam adam yerine koyup muhattab oldum.Buda ders oldu.

Tavsiye vermiyorum canım dediğim gibi .
Tavsiye eder misin diye sormamıştım aslında daha objektik olarak gelecek için söylediği herhangi bir şey çıktu mı onu merak ettim. Anda ve geçmişte çok iyi bilenlerin gelecek tuturdugunu görmedim çünkü genelde anı okuyorlar

Tavsiye eder misin diye sormamıştım aslında daha objektik olarak gelecek için söylediği herhangi bir şey çıktu mı onu merak ettim. Anda ve geçmişte çok iyi bilenlerin gelecek tuturdugunu görmedim çünkü genelde anı okuyorlar
Çıkmadı ama vadesi de dolmadı .
Ben gelecegin çıktığını zaten düşünmüyorum falları andaki olayları merak ettiğim için baktırıyorum .
Gelecek çıkar çıkmaz o bir tahmin zaten.
Hiçbir falcinin da geleceği bildiğini düşünmüyorum bilen de atmış tutmuştur.
O an güzel çıkmıştır fal gelecekte olumlu görmüştür.
Öyle çıkmıştır .

Ben gelecegin çıktığını zaten düşünmüyorum falları andaki olayları merak ettiğim için baktırıyorum .
Öyle çıkmıştır .
Doğru gelecek artık çıkmıyor. Gerçek yıldızname bakan el alanlar dışında çok nadir duydum bir falcının gelecek yorumlarının çıktığını

Öyle çıkmıştır .
ben tam öyle düşünmüyorum. yani var olan bir duruma gidaşata göre yorum yapılıp geleceği tutturmak olası da var olmayan bir insanı anlatıp şöyle biri ile tanışacaksın böyle böyle olacağı tutturmak başka bir şey. onu tutturan da her şeyi bilemiyor o da ayrı😃. falın mantığını hala çözemedim ben😅.

ben tam öyle düşünmüyorum. yani var olan bir duruma gidaşata göre yorum yapılıp geleceği tutturmak olası da var olmayan bir insanı anlatıp şöyle biri ile tanışacaksın böyle böyle olacağı tutturmak başka bir şey. onu tutturan da her şeyi bilemiyor o da ayrı😃. falın mantığını hala çözemedim ben😅.
Ben hayatına gireceksin diye tarif ettikleri hiçkimseyle tanışmadım şimdiye kadar zaten Tarot olan enerjiyi görür derler olmayan enerji kartlara yansımıyor. Bazı falcılar varlıklardan haber alıyor ama çok yakın gelecek 1-2 ay oncesini, daha sonrası çok zor ve değilken zaten.

Ben bu dediğinize katılmıyorum. Zeynep övmek için söylemiyorum ki zaten her dediğini de yaşamadım ama Zeynep 'in bana dedigi ve 2 yıl sonra çıkan seyler oldu. Yani gören goruyor bence

Ben bu dediğinize katılmıyorum. Zeynep övmek için söylemiyorum ki zaten her dediğini de yaşamadım ama Zeynep 'in bana dedigi ve 2 yıl sonra çıkan seyler oldu. Yani gören goruyor bence
Zeynep yine bende 0 bildi oyle soyleyeyim. Cafe falcıları bile daha çok şey bilmiştir. Kapadım 2 saat başım ağrıdı, ağır geldi enerjisi de. Bir arkadaşıma da evlilik demişti ayrıldılar o kişiyle evliliği de bu sene içinde görmüştü yanlış hatırlamıyorsam.

X