İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar, Burçin mi Kamer mi onlara baktiranlar memnun kalmış geçmiş yorumlarda baktırıp çıkanlar var mı hiç mi bilen yok ya
Burda kamere en sık baktıranlardan ve onu önerenlerden biriydim. Fakat fiyasko sadece. Anlıkta bildiğini düşünmüştüm ama sonra duyduklarımdan sonra kesinlikle anda da iyi olmadığını gördüm. Gelecek zaten çok fena patladı. (Bu arada bana birçok konuda olumlu konuştu, yani olumsuz konuştuğu için böyle demiyorum) ayrıca burda çokça yazıldı bir çok kişi tarafından patladı diye. Kendi adıma benim durumları sadece Zeynep ve kısmen Arzu bildi.

Geçmişte nasıl canım kamer

Yok baktırmadım benim için önemli olan geçmiş varmı arkadaşlar geçmiş konusunda önerebileceğiniz sağlam bakan falcı
valla geçmişte Ankara Turan Güneş Leyla'yı önerebilirim. baktıranın geçmişini gayet net biliyor, karşı tarafla ilgili söyledikleri de doğruydu bana. brnde iletişim bilgisi yok maalesef ama.

valla geçmişte Ankara Turan Güneş Leyla'yı önerebilirim. baktıranın geçmişini gayet net biliyor, karşı tarafla ilgili söyledikleri de doğruydu bana. brnde iletişim bilgisi yok maalesef ama.
Anladım canım. Kızlar varsa başka önereceğiniz haber verir misiniz

Biraz önce whatsapp mesajlarımı temizliyordum
Bir falcıya yazmışım,bakım için
Kim önerdi diye kadın sormuş bana
Hiç merak etmeyin arkadaşlar
Elbetteki Denizteacher
Şaşırmadım bu üye bunu hep yapıyor demek ki
Ben kadına baktırmamışım o ayrı

anda ve bir tık sonrasında özellikle ilişki ile ilgili bilen bir falcı öneriniz var mı?
Daha öncede yazdım biraz uzak ama, online da bakıyor Ebay den. Miami de Madam Nikki var tarot da biliyor oldukça iyi. İsim falan verme yok ama olmuş, olan ve olacakta iyi rehberlik ediyor. Pahalı da değil.

Buradaki serzenişimi çoğu kullanıcı okumuştur. Exin çevirdiği haltları ve hiç bir falcının bilemediğini yazmıştım. Zeynep’e baktırdım ve neler yaptığını tek bilen oydu. Ben beğendim açıkçası. Uzun da baktı baştan savma değildi

Merhaba, daha önceki yorumlarda hiç bir falcı bilemedi demişsiniz, ben de çok falcı denedim inan bilen olmadı bu Zeynebin adını çok duydum ama bilemediği kişiler de olmuş sizce baktırmaya değer mi önemli detayları bildi mi param çöp olsun istemiyorum artık

Bence değer. ayrı olduğumuz süreçte bir sürü kızla konuşmuş eskortla birlikte olmuş demiştim. Ben bişey demeden hepsini söyledionun bana kullandığı lafları nasıl bir ruh halinde olduğumu söyledi. Gelecek hakkında bişey diyemem tabi. 3-4 ay verdi

Bana numarasını gönderir misiniz Zeynep'in ?

Daha öncede yazdım biraz uzak ama, online da bakıyor Ebay den. Miami de Madam Nikki var tarot da biliyor oldukça iyi. İsim falan verme yok ama olmuş, olan ve olacakta iyi rehberlik ediyor. Pahalı da değil.
Bir madam Nikki eksikti çok şükür tamamlandı eksiğimiz
Yalnız ben ismini beğendim

Vebal almak istemeyen hiç yazmaz
Velhasıl yazma sebebi bizleri uyarmak ise eğer bilmediğimiz bir kişi hakkında bizi uyarmasının mantığı nedir acaba
Denizteacher ve maria der susarım
baktırma hayatım zorla mı? benim önerdiğim isimlere sen baktırma forumda bir sürü insan var herkesin tavsiyesi herkese uygun değildir. sen kendine uygun insanların tavsiyesini dikkate al kimse kimseye zorla baktırtmıyor, benim önerdiğim insanlara sen baktırmazsın olur biter bu kadar her sayfada ağlamana gerek yok. Ben baktırdım memnun kaldım, sen kalmadıysan senle falcının enerjisi yapacak birseyim yok. uyumlanmadınız diye burda 10 sayfadır ısıtıp ısıtıp aynı seyi yazıyorsun 50 bin tane insan ismi gecti burda, her baktırdıgınız müthiş ise sorun yok.

Neden coştunuz
Bu savunma hali sürekli ki bu da psikolojik olarak iyi olmadığınızı gösteriyor
Ben ağlamadım ama ağlamak kötü değil ki
Bu yazdıklarınız diyorum ipliğiniz pazara çıktığı için olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…