İstanbul'da Fal - Falcılar

bir de bana dedi ki dedigim seylere evet hayir disinda bir cevap verirsen falina bakmam ben hic agzimi bile acmadim yani agzimdan laf alip falimi yorumlamadi direkt annenin adi su sevgili olma yolunda oldugun kisinin adi su dedi cocugun karakterini doktu benim kirli camasirlari doktu ve bilincaltimdaki seyi bilip o konuyla ilgili yapmamam gerektigi ogudunu verdi ben sok oldum yani kimseye itiraf etmedigim seyi bilmesine

Bana yardımcı olur musun bu adama baktırmam lazim

Aboooo bu kimmiş yaw böyle birde bu adam nasıl bakıyor tarot mu ney yani

canim tanidik sayesinde baktirdim adami aradi falima baksin diye ve bana bile zor bakti dolandiriliyordum cunku once parayi istiyor keyfi isterse bakiyor istemezse bakmiyor kac saat ugrastim baksin diye o yuzden ismini vermeyecegim
bence ismini verin ki başka yerden bulan olursa bu ihtimali bilsin. iletişim bilgisi vermezseniz ulaşamayız ne de olsa, onu vermeyin ki sorumluluk almamış olun.

Şahsen böyle düşünsem burda belirtmeye ihtiyaç bile duymam madem adam tarafından az kalsın dolandırılır gibi oldun bize neden öve öve anlatıyorsun arkadaşım amacın nedir ne yani sana yalvarcaz mı bir falcı için gerçekten ne kadar ilginç insanlar var anlayamıyorum çok tuhaf

benim arkadaşıma da kurandan bakarak yıldızname bakmış birisi ve dediği herseyı yaşamış. evlenirken boşanacağını ve başkasıyla evleneceğine kadar söylemiş. ama onun da söylediği vefat ettigi yönünde. bu kisiler yakınlarına torunlarına falan öğretmiyor mu ki ya?

bu kadar dışardan herseyinizi bildiyse kamera gibi gözetleyen bir çift göz sayesinde olmuştur. anladınız siz.

Bana da sadece yorum yapmak icin yazmis gibi geldi. Cok sasirmis sanirim ve oneri icin degil de boyle bakan ve bilen insanlar var bilin vs diye yazmis olabilir.

Bi denizteacher daha geldi hayırlı olsun

Öğrenmesi zor oluyor sanırım,medresede öğrenenler var diye biliyorum ben

Bana da sadece yorum yapmak icin yazmis gibi geldi. Cok sasirmis sanirim ve oneri icin degil de boyle bakan ve bilen insanlar var bilin vs diye yazmis olabilir.
cok sukur anlayan birisi beni bir de yazmislar ki birazdan ismini numarasini verecek guven vermeye calisiyor aynen beni dolandirdi diyip sonra reklamini yapicam bu nasil bi mantik allah askina. Burada bir suru insan gittigi falcilari anlatmis isim vermeden benim buldugum iyi falci diye dikkat cekti yoksa bir suru isim vermeyen var ama ben linc yemisim. Su adam dolandirici olmasa ove ove verirdim ismini vermememin nedeni adami tekin bulmamam gerçekten korkunc geldi enerjisi basima sardirmak istemiyorum ve bunu anlamayan insanlar var

Evet benim amcama da zamaninda bakilmis, bu kisiler genelde köy gibi yerlerde yasardi ama hepsi vefat etti. Bunu yapmak cok zormus, kurani cok iyi bilmek lazim ve cok karisikmis bu bakim. Bende cok uzun sure aradim ama bulamadim maalesef. Kurandan bakiyorum diye yalan söylüyorlar bide. Kac evlilik, cocuk, tehlikeli yaslar ves. hepsi cikiyor.

Evet bence de. Dün özelden yazdim kendisine, dolandirilirsan ben kendimi suclu hissederim dedi sagolsun, o yuzden vermedi. Demekki vebal almak istemiyor. Yorumunu paylasmis fal enerji isi degil diye, soyledigi nokta buydu zaten.

Evet bence de. Dün özelden yazdim kendisine, dolandirilirsan ben kendimi suclu hissederim dedi sagolsun, o yuzden vermedi. Demekki vebal almak istemiyor. Yorumunu paylasmis fal enerji isi degil diye, soyledigi nokta buydu zaten.
O zaman adını verseydi değil mi? Vebal önemli bir kelimedir
Gerçi ben kendi adıma aramam
Hem böyle böyle bir adam var
Ay aman dolandırıcı
Öyle miydi böyle miydi
Sonuç yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…