İstanbul'da Fal - Falcılar

Size kalbiniz kadar iyilik diliyorum
Bir de üslup önemli siz de olmayan
Bu vakitten sonra sizin önerdiklerinize baktıran da ne diyeyim …
Boşluğu herkes kafasına göre doldursun
Siz hariç
Sebebini siz daha iyi bilirsiniz ben yazmayacağım

Bu arada Serpil diye isim verdiğiniz falcının ismi ve cismi başka çıktı iyi mi?tüh bak gördün mü aksiliği
Bir kaç arkadaş baktırdı,kadın boş çıkmış
Bakın güzel Allah’ın işine

Kızlar isim sayanlari sakın inanmayın zaten.
Nüfus bilgilerini buluyorlar bir tane daha var böyle daha önce yazmıştım.
Yok şu kadar kardeşin var isimleri şunlar vs .
Şaşırtmak için yapıyorlar.
Olayları bilmek önemli bence.
Isimleri vs değil .

Benim amcam ve yengem nufus mudurleri ama boyle bilgileri sizdirmak insanlari isinden eder, kesinlikle yasak. Hapsi bile boylayabilir. O yuzden insallah sikayet edilir de cocuk oyuncagi olmadigini anlar kisi kimse. Resmen falciyim diye dolandiriyor ve isini kotu niyete kullaniyor.

Tabi ki suç .
Ama böyle tipler türedi .
Içerden memurlardan bilgi alıyor yada kendileri orda çalışıyor .
Falcı isim saymaz .
Ayrıca benim babamın adını bilse ne olur .
Ben gelecekte neler olucak bunu öğrenmek istiyorum.
Bir tane de fal sepetinde var böyle şu kadar kardeşsin yeğenin var vs diyen .
Güya biliyormis gibi yapıyor .
Nüfus bilgisi dışında bildiği bir şey yok.
Bizde ad soyad anne adı maşallah herşeyi veriyoruz yaptığımız çok yanlış aslında bilmediğiniz tanimadiginiz kişilere kişisel bilgiler verilmez bu kadar.
Bana bir tatotcu demişti soyadımi vermiştim.
Soyada gerek yok dikkat et kimseye verme .
Tarot bakıyoruz isim yeterli demişti.

Aa oldu mu şimdi,
Ünlü Düşünür Denizteacher şöyle der:
Enerjiniz uymamıştır
sanane ya benim ne dediğimle ne ilgileniyorsun işine bak :) psikolojimde beni bağlar konustuklarımda. ben burda bi tek sana konusmuyorum nasılsa, sus artık ya. ne çene çaldın bana. kendine harca o enerjiyi. yallah.

.

Ve daha böyle devam edebilirim. Yelda, Kutay, Maria. Burda insanlar parayi kolay kazanmiyor, vicdaniniz rahatsa ne diyebilirim ki. Ama vebal aliyosunuz onu soylemek isterim.

sanane ya benim ne dediğimle ne ilgileniyorsun işine bak :) psikolojimde beni bağlar konustuklarımda. ben burda bi tek sana konusmuyorum nasılsa, sus artık ya. ne çene çaldın bana. kendine harca o enerjiyi. yallah.
Kaçmışsınız denizteacher
Hayırdır
Buradan artık size ekmek çıkmaz anladınız değil mi
Mahallelerde camdan cama laf yetiştiren tipler vardır
Anladınız değil mi
Sizin yüzünüzden Yelda denen o boş kişiye tonla para kaptıran oldu bunun ötesinde psikolojisi altüst oldu insanların
Vebal diyorum

Arkadaslar yeni bir falci buldum arkadasimin tavsiyesiyle ismi Sibel olmasi lazim. Ben baktirdim begendim. Geçmişi ve ani bildi. Gelecek şubata kadar belli olacak. Ama gayet iyiydi, ucretne de bana 500 dedi, isteyen olursa numara veririm. Yalniz henuz çıkan bir sey yok Şubatta cikacak cikarsa. Ona gore söylüyorum, kefil olmuyorum. Durugörü bakiyor,fal degil tam olarak

Canım bana numarasını atar mısın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…