İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar 2015-2016 yıllarında Kadıköy'de Rezene Cafe'de banu ya da burcu diye bir falcı varmış sanırım arkadaşım bahsetti ama ismini tam hatırlamıyor,koyu kumral esmer 40'lı yaşlarda bir kadınmış,bana söyledikleri harfiyen çıkmıştı sonra o kadını kaybettim dedi. Sanırım o cafe kapanmış şimdi bilen duyan var mı?

Biri çıksa ve bu kadın ölmedi yaşıyor dese. Ne meşur kadın öyle dedikleri şaşmayan çıkan. Larox da kaybolmuş atmış Bombayı gruba
Seni hatırlıyorum çok eskilerden evet ben elanit e baktirmadim ama çok konuşuldu o zaman bu forumda belki 10 yıl öncesidir ,elanit maalesef oldu dendi o dönem mesela elmirada cok konuşulmuştu.Su var ama o donem gerçekten bakan hisli ve iyi falci buluyordum şimdi yer gok sosyal medya bu işi yapanlarla dolu z kuşağı bile twitterda tarot bakıyor 2 eğitime giden tarotcuyum diyor .Çok iyi bir isim yakalamak zor oldu .

İstanbul, tarih ve kültür mozaiği içinde birçok gizemi barındırır. Bu gizemlerden biri de şehrin sokaklarında karşımıza çıkan falcılarla ilgilidir. Falcılık, geçmişten günümüze Türk kültürünün bir parçası olmuş ve birçok insan için merak uyandıran bir konu olmuştur.
İstanbul'un farklı semtlerinde, özellikle tarihî çarşılarda ve meydanlarda, renkli tüllerle süslenmiş masalarda oturan falcılar, el falı, tarot kartları veya kahve telvesi gibi yöntemlerle geleceği okuma konusunda iddialıdır. Bu falcılar, geçmişin izlerini takip ederek, anın gizemini çözmeye çalışan insanlara bir tür rehberlik yaparlar.
Fatma Bacı:İstanbul'un ünlü falcılarından biri olan Fatma Bacı, yıllardır bu işi yaparak birçok kişiye yol göstermiştir. İçten gülüşü ve samimi tavrıyla bilinir.
Nur Falcı:Nur Falcı, modern yöntemleri geleneksel tarzla harmanlayarak kendi tarzını yaratmış bir isimdir. İstanbul'un farklı semtlerinde kendine has bir müşteri kitlesi bulunur.
Hafize Sultan:Hafize Sultan, tarihî bir çarşıda, mistik bir atmosferde fal bakmaya devam eden bilinen falcılardan biridir. Kendine özgü sembollerle yorum yapma konusundaki becerisiyle tanınır.

ben kutaya baktırdım, beğendim. zaten falım da gelmişti iyi oldu. gecmis ile ilgili nokta atışları oldu. gelecek yorumları çok yaptı. işte en yakın tarih 4 ay icinde. olur mu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

daha herkes yeni baktırdı ama kutayın dediklerinden çıkan oldu mu?

Bana da gelecekle ilgili baya yorum yaptı. Hatta bir rüya göreceksin dedi rüyanın nasıl olacağını söyledi ondan sonra olacak beklediğin olay dedi bakalım rüyayı görebilecekmiyim

Güncelleme olarak Cafe falcılarından verdiği vadeler geçen patlayanlar Beyaz kapı fal Cafe Meryem, Huriye, Turan güneş Leyla, Sevgi Fal Cafe Sezer, Kadınlar Kahvesi Zehra

bak kutayı bana söyleyen arkadaşım iş yerinden arkadaşları baktırmıştı, ben 2 ay önce aldım no'yu sonra içim bi istemedi dedim aman sallar felan param çöp olur. Neyse bi gün iş yerinde daraldım dedim dur farklı birine baktırayım, sürekli aynı insanların falı tatmin etmiyor. Neyse baktığı kızlara ne demiş diye benim arkadaşı tekrar aradım oda doğuda bi ilde sözleşmeli personeldi o zaman kıza sen sözleşmelisin ama kadro alıp başka yere gideceksin öyle bi iş yapıyorsun dedi. Kız sözleşmeli personel olduğu yerden ayrılıp kpssde son alımda memuriyete geçmis baska ile tayini çıktı diye anlattı. Birine de boşanacaksın demişti oda boşandı bir kaç ay önce dedi. Bana da bakarken ilk basta 2 gün oyaladı ben dedim hadi yani randevu veriyorsun sonra tel kapalı felan, sonra neyse açtı dedi ne falı bakacağız su mu yıldızname mi gibisinden. Bende bilmiyorum ne baktırmak lazım daha net cevaplar istiyorum dedim, oda bana bi anda sen bu bu olaya baktırmak istiyorsun sonu ne olacak diye eğer oysa su bakalım dedi. Ben zaten orda ona ikna oldum baktırmaya. Çünkü neye baktırma niyetiyle gittiğimi okudu direk. Sonrasında tarif ettiği yüz beni felan cidden şaşırtmıştı. + benim kızıma 2 isim düşündüğümü sonra neden vazgeçtiğimi felan sordu. Ben kendisine 2 kere baktırdım. İşte hatta benim evdeki dolabımı yerini koyduğum birşeyi tarif etti.

bana da uzunun sure bakmadı hatta saat verdi donmedi ben iki kez vazgeçtim sonra bi daha bakayım deyince tamam dedim ya deneyeyim zaten fal baktırasım gelmişti. bana da bir iki spesifik birşey söyledi. bakalım güzel seyler de söyledi

Arkadaşlar kamer bana tarih vermişti şu tarihte seni arayacak kesin demisti hemde çıkmadı kesin tarih verenleri anlamiyorum ay verde şu günde şu tarihte seni arayacak kesin demek umut tacirliği fali patladi bende.
Kamer Emine net arkadaşlar onun gibi net net konuşup patlıyor konuşma tarzı da aynı

ben şengüle baktırdım karakter analizi iyiydi kısır döngü içerisinde oldugumu söyledi bu aklımdaki için döner ama olmaz 6 ay içinde yeni biri dedi bence ortalama bi faldı
Canım sanki benimkine benziyor dedikleri bana eski sevgilin dönecek ama bundan olmaz dedi Mart gibi de senden yaşça büyük yeni biriyle tanışacaksın dedi iş yerinde değişiklik olacak dedi yeni bir eğitim alacaksın dedi sana da benzer mi söyledi bir de bana zaten evlilik kapın kapaliymis 2024 de açılacak dedi

evlilik kapın acılcak bana demedi sadece 6 ay icinde yeni biri dedi duygusal hayatında sınav veriyosun dedi kısır döngüdesin dedi bana da kendi işini yap dedi..bende dedim bu zmnda zor maddi imkanlar o da istersen olur gibilerinden konustu.baktırdıgım adam icinde gelir ama gider gene dedi spesifik bi tarih vermedi ..baya benziyo dimi

Yazmıştım,Şengül Boybaş karakter analizi başarılı
Kendisi falcı değil bence, işle ilgili gelişme ve kısırdöngüyü bana da söylemişti
Baktırmayan bir şey kaybetmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…