İstanbul'da Fal - Falcılar

evlilik kapın acılcak bana demedi sadece 6 ay icinde yeni biri dedi duygusal hayatında sınav veriyosun dedi kısır döngüdesin dedi bana da kendi işini yap dedi..bende dedim bu zmnda zor maddi imkanlar o da istersen olur gibilerinden konustu.baktırdıgım adam icinde gelir ama gider gene dedi spesifik bi tarih vermedi ..baya benziyo dimi
Ayyy bayılcam çok benzerrr hemen hemen aynı, ben kurumda çalışıyorum kendi işimi yapma gibi bir planım da hiç yok sevgili muhabbetine de aynı söylemiş şaka gibi arkadaşlar ben fal işini 2023 itibariyle kapatıyorum

defalarca söyledim Şengül bilmem ne falcı felan değil diye :KK70: reza zarrab falcısı olayıda ajans işi zaten reklam için yapılmış adam çıkıp yalanlayamadı bile hapiste diye :KK70:

arkadaslar gelecek hakkinda dedikleri cikan falci onerir misiniz toprak elmira asmin cafe yagiz bunları duydum bi de tiktokta arzu abla diye birini duydum hangisi iyi

Merhabalar herkese öncelikle, ben eski bir üyeyim ama eski hesabimi bulamadigim icin bu hesabi actim. O Kutay'i öven kisiye dikkat etmenizi öneririm. Kutay'a bende baktirdim ve hayatimda bu kadar sacmave kotu fal gormedim yemin ederim. Yok efendim annem babam ayrilacaklarmis (43 senedir evliler), yok muskam varmiymis, yok lekem varmiymis, evlenecegim erkegi yolculuk sirasinda tanicakmisim, daha sonra daha konustuktan sonra evlenecegim erkegi arkadas vasitasiyla tanicakmisim. E hani yolculukta olacakti???!! Kutay telefonda ilk sordugu sey: "numarami Deniz'den mi aldiniz?" Evet ondan aldim, arkadasiniz mi?" "Evet arkadasim."

Dolandirici Yelda'da Deniz'in cok iyi arkadasi, onu da o yazdi buraya. Bunu kendisi bana özelden söyledi Yelda'nin arkadasi oldugunu. Demem o ki; biz parayi kolay kazanmiyoruz ve bosa harcamayi/cöpe atmayida da hic istemeyiz. O yüzden herkesi uyarmak istedim. Onun ovdugu falcilara baktirmayin arkadaslar. Reklam yapiyo. Zaten hep bi soruyor forumda "baktiran olmadi mi" diye. Yani tekrar foruma atiyo baktiralim diye.

Açılımları çok iyi tarot fasli var mesela onla fazla uyumlanmiyorum cans başka güzel enerji okuyor .
Cansi bende seviyorum. Gecen ay bireysel acilim yapacagini soylemisti. Bende randevu aldim ama fiyati yuksek geldigi icin baktirmadim. Bakalim… ona baktirmayi cok istiyorum ya bireysel acilimini merak ediyorum.

X