İstanbul'da Fal - Falcılar

Yöneticiyim hayatım kontrol bende o konu da sıkıntı duyma :) geyik yapmak için geldiğim yerde gerginlik yükleyen insanlar olmadıkca ben kolay kolay agresif davranmam.
Manyak mısın nesin tatava yapma diyen bir yönetici sizin ciddi üslup sıkıntınız var kendinize gelin zira bu formla asla bir kadına yakışmayan ağzınız var en son önerdiğiniz Mariadan da belli olduğu üzere ağzınız da bastırdığınız falcılara benzemiş üzücü

Merhaba hanımlar meşhur olan falcı zeynep ve istanbul leyla nın numarası olan bana gönderebilir mi ?
Zeynep bende bilemedi yani konuşuyor konuşuyor ama ne dediğini tam anlamıyorum aynı şeyleri çok söylüyor kesin bişey de demiyor geleceğe dair de bişey söylemedi karşı taraf şöyle düşünüyor fln dedi bilinen şeyler çok övüldüğü için baktırmıştım bana da iyi bir falcı pek denk gelmedi araştırıp duruyorum kameri düşündüm ondan da çok kişi memnun kalmamış bazen fiyatı düşük az bilinen kişiler daha tutarlı oluyor denk gelebilsem.

YA SİZE NE AAAA :) BEN KENDİMDEN MEMNUNUM SİZ KENDİNİZE BAKIN. ÇOK MERAKLI DEĞİLSENİZ UMUT TÜCCARI OLDUĞUNU BİLDİĞİNİZ İNSANLARA PARA HARCAMAYIN. HARCAMAK BENİM SEÇİMİMSE GELİP BURDA SİZİN GİBİ KİMSEYE YÜKSELMEM DOGRU DÜZGÜN KULLANIN GEÇMİŞ YORUMLARA BAKIN ARAYIP YAZINCA GECMİS KONUSMALAR CIKIYOR. HER FALCIYA DA KOMİSYONLUK YAPACAK HALİMİZ YOK. ZATEN BU TİPLER FALCI BİLMEYİNCE FALCILARI DA TEHDİT EDİYOR POLİSE VERECEĞİM DİYE SANKİ KADIN ZORLA PARASINI ALMIS DA BAKTIRMIS GİBİ. CAFE DE DE FALA GİDİYORSUNUZ KARSINIZDA SALLAYINCA LANET OLSUN KOMİSYON ALIYORSUNUZ DEYİP KALKIYOR MUSUNUZ BİRAZ AKILLICA ÇIKARIMLARDA BULUNUN. EVET STATÜMÜZ VAR KAFAMIZ CALIYOR BÖYLE BASİT HESAPLARA DÜŞMEYİZ. MİDE BULANDIRMAYIN. FAL İÇİN GİRDİĞİNİZ İFTİRALARA BAKIN. PARAYA İHTİYACI OLAN YAPSIN. BENİM FALDAN GELECEK + Bİ KURUŞA İHTİYACIM YOK. FAL PARASI DAĞITTIĞIMA GÖRE????

Benim zeynep i istememin sebebi şu burda falları zor tutan insanlara tutturmuş olması . Evet genel anlamda begenmeyeni de var ama hiçbir falın tutmadığı insanlara da tutturmuş o yüzden sadece deneyebilirim belki diye düşündüm daha önce baktırmadım ona zaten

Sülalemiz saysa ne olur gelecek biliyorsa çok iyi derim yoksa an ve geçmişi yüzde 80.i biliyor

Arkadaşlar, bir ara Kamer fırtınası esmişti forumda. Gelecekte çıkan oldu mu size, vadeleri gelmiştir bazılarının?

Peki sana olumlu mu konuşmuştu canım?
Olumlu ve olumsuz konuştukları olmuştu. Ama ilginç bir şekilde geçmiş haricinde hiçbir şey bilememiş. Ben anlıkta da iyi olduğunu düşünmüştüm ama sonradan öğrendim ki anlıkta da kötü. İşte de ilişkide de dedikleri çıkmadı ve tersini yaşadım.

Siz hiç Emine’ye baktırmış mıydınız ? Kamerin Emine olduğundan şüphelerim var benim . Emine’ye baktırdı çoğu kişi ve o kişilerin geçmişini çok iyi bildi hep Whatsapp o bu değil olay bence Emine olduğu için zaten biliyordu her şeyi

O konuda net bir şey diyemem ama son 3 aydır şunu anladım hiçbir falcıya güven olmaz ve bu sitede yorumcu gibi görünüp falcılarla bağlantısı olan çok üye var. Bugün forumda yazılanlara bakınca da anlaşılıyor.

Arkadaşlar bende anı ve geçmişi iyi bildi diyenler ve daha öncesinde Emine’ye baktıranlar kimler ? Hiç var mı Emine’ye baktırmadığı halde anda ve geçmişte ya da gelecekte ben de iyiydi diyen

Arkadaşlar bende anı ve geçmişi iyi bildi diyenler ve daha öncesinde Emine’ye baktıranlar kimler ? Hiç var mı Emine’ye baktırmadığı halde anda ve geçmişte ya da gelecekte ben de iyiydi diyen
Ben hiç Emine'ye baktırmadım ve Kamer bende anda çok kötüydü ben yönlendirdim hep. Ve daha ilginç bir anektod paylaşayım. Vajinusmus hastasıydım ve forumda o başlıkta yorumlarım var. Bwna falında erkek arkadaşınla cinsel sorunların olmuş dedi. Ben burada falcılara bizim hakkımızda bilgi veren üyeler olduğunu düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…