İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben hiç Emine'ye baktırmadım ve Kamer bende anda çok kötüydü ben yönlendirdim hep. Ve daha ilginç bir anektod paylaşayım. Vajinusmus hastasıydım ve forumda o başlıkta yorumlarım var. Bwna falında erkek arkadaşınla cinsel sorunların olmuş dedi. Ben burada falcılara bizim hakkımızda bilgi veren üyeler olduğunu düşünüyorum.
Kizlar kameri ben övmüştüm ilk ama fali bana çok iyiydi anda ve geçmişte bende oneri üzerine baktirmistim.etkilendiğim icin önerdim.Ama burdan kimsenin özelini bilmem ve kimseden de bilgi almadim.Kamer le tek bağlantım faldi benim.Hakkinizi helal edin ben ilk önerdim.Dedigim gibi çok beğendim siteye yazdim pişman oldum.Ben ne kimsenin özelini bilirim ne de kamere bilgi taşıdım.Bir bağlantım yok bende sizin gibi fal baktırdım sadece bu kadar aksine düşünen varsa söylesin.

Ve size Emine bakmadığı için anda da kötüydü değil mi
Ben @donatella21 sayesinde kamere baktırdığım zaman çok spesifik bir konu gündeme geldi bunuda ne @donatella21le ne de başka bir üyeyle ne de başka falcılarla paylaştım,bunu birtek kamer bana söyledi,bir de hatta burada da yazmıştım bu forumdaki falcılarla alakası olmayan bir arkadaşım kamere fal baktırmıştı ve ona inanılmaz bilmişti ne zeynep ne emine ne arzu ne yelda ne ümit hiçbirine baktıran bir kız değildi.

Ben @donatella21 sayesinde kamere baktırdığım zaman çok spesifik bir konu gündeme geldi bunuda ne @donatella21le ne de başka bir üyeyle ne de başka falcılarla paylaştım,bunu birtek kamer bana söyledi,bir de hatta burada da yazmıştım bu forumdaki falcılarla alakası olmayan bir arkadaşım kamere fal baktırmıştı ve ona inanılmaz bilmişti ne zeynep ne emine ne arzu ne yelda ne ümit hiçbirine baktıran bir kız değildi.
Ya umarım sizin dediğiniz gibidir de emineyle alakası yoktur çünkü salak yerine konmuş olacağız. Umarım ben yanılıyorumdur

Peki Emineye dediğiniz şeyleri söyledi mi kamer falda ya da Emine’nin hiç bilmediği bilemeyeceği bir şey
evt cnm ayrılık nedenini kamer bildi emine söylememişti bende ona anlatmadım sadece verdiği vadeler benzer emine kasım aralık dedi kamer aralık dedi

Dediklerinin tersi mi olmuştu ve kamer anda sizde nasıldı

Dediklerinin tersi mi olmuştu ve kamer anda sizde nasıldı
Ben kamerle ilgili düşüncelerimi yazmıştım daha önce,bende de farklı kişilere fal baktırdığım konularla ilgili çok nokta atışı yorumları olmuştu zerre sormadan. Ancak daha önce hiç fal baktırmadığım ve esas konum olan bir kişiyi de ben sormadan soylemedi ve ben sorunca genel geçer şeyler söyledi o kişiyle ilgili. Ama dediği gibi olmadı sonuç

Olumlu ve olumsuz konuştukları olmuştu. Ama ilginç bir şekilde geçmiş haricinde hiçbir şey bilememiş. Ben anlıkta da iyi olduğunu düşünmüştüm ama sonradan öğrendim ki anlıkta da kötü. İşte de ilişkide de dedikleri çıkmadı ve tersini yaşadım.
ben de size katılıyorum. geçmiş harika ama an ve gelecek çıkmadığı gibi tersi oldu.

Yaaa bi ara kadikoy tiryaki cafe de sarisin mira vardi hic baktiran oldumu, telini kaydetmistim kaybetmisim bilen ve teli olan varmi kizlar

Cnm enerji filan bu işleri gecelim iyi her zmn iidir burda cok eskiden elanit vardı hataylı öldü Allah rahmet eglesin tek kelime sasmazdı öylesini görmedim.. keza özel baktırdıgım burda yazamayacağım bi kadın var an için daha yanıldıgını görmedim var ama gelecek cıkmayabilio cok gec cıkabilio var öyle insanlar enerjimiz uymadı işin örtüsü cürmü bu kdr..
Biri çıksa ve bu kadın ölmedi yaşıyor dese. Ne meşur kadın öyle dedikleri şaşmayan çıkan. Larox da kaybolmuş atmış Bombayı gruba

X