İstanbul'da Fal - Falcılar

Valla arkadaşlar ben reklam falan yapmıyorum. Fal bagimlisiyim 100den fazla baktirdim. Burada onerdiklerim bana bildiler baya bir sey. Başkasıyla enerji tutmamış olabilir. Çoğu falciyi ya buradan buldum ya kendim buldum. Bir suru insandan da numara istedim. Acikcasi durugörü yeteneği bende de var. Fakat ben sadece tarih merak ettiğim için baktiriyorum
Kimsenin de dediği tarih cikmadi. Ama yine de burada önerdiğim falcilar bana baya bir sey bildiler. O yuzden öneriyorum. Ama bundan sonra kimseye kefil olmam

Valla arkadaşlar ben reklam falan yapmıyorum. Fal bagimlisiyim 100den fazla baktirdim. Burada onerdiklerim bana bildiler baya bir sey. Başkasıyla enerji tutmamış olabilir. Çoğu falciyi ya buradan buldum ya kendim buldum. Bir suru insandan da numara istedim. Acikcasi durugörü yeteneği bende

de var. Fakat ben sadece tarih merak ettiğim için baktiriyorum
Kimsenin de dediği tarih cikmadi. Ama yine de burada önerdiğim falcilar bana baya bir sey bildiler. O yuzden öneriyorum. Ama bundan sonra kimseye kefil olmam
Ben kendi adıma sizin reklam yaptığınızı düşünmüyorum zira özelden yazıştık sizinle

Izmitteki Gamze hanimin numarasini ben buradan cok nazik bir hanimefendiden aldim. Gamze hanima sordum kadinlar kulubu uyeliginiz var mi diye. Duydugunu fakatsoyledigi cikarsa burada iki falci patlatcam olumlu yönde
Teşekkür ederim evet dün kötüydüm ben de moral oldu
olursa siz de yazarsaniz memnun olurum tabi siz bilirsiniz ama 😊😊
Merhaba numarası duruyor mu ya da ulaşma durumumuz var mı ve size dedikleri çıktı mı

bana ciltde bi hastalığın çıkacak fark edeceksin demişti, deride dedi. Beze çıktı, biyopsi verdim. yani sallasa g*tünden bu kadar da tutmaz yani.
Kesinlikle abartıyorsun Maria içinde çok iyi yorumlar yaptın lütfen kendine sırf bedava fal baktırmak için yalan konuşmayalım buralarda hak bu kimse kimsenin hakkına sırf üç kuruş için girmesinnnn!!!!

Kesinlikle abartıyorsun Maria içinde çok iyi yorumlar yaptın lütfen kendine sırf bedava fal baktırmak için yalan konuşmayalım buralarda hak bu kimse kimsenin hakkına sırf üç kuruş için girmesinnnn!!!!
boş beleş konusma ya ne parası alacağım manyak mısın nesin kendine gel terbiyesiz, aylardır dön bak forumdan kaç kisiden no alıp baktırmısım kendimde dahil olmak üzere kaç kere para vermisim. inanmıyorsan baktırma ya ne tatava yapıyorsun. ayrıca benim burdan gelecek 100-200 tl komisyonculukla işim olmaz allah ihtiyacı olana versin çok sükür. bos muhabbete girip adamın asabını bozmayın. tanımadıgınız insanlar hakkında bu kadar kolay varsayım yapamazsınız . Keyfim ister baktırırım keyfim istemez baktırmam. Her iyi diyenin falcısına ben baktırmıyorum, kimse size zorla da baktırmıyor. Bende ne paralar verdim, faldır bu çıkar çıkmaz gelip kimseye senin yüzünden demedim??? O yüzden yorumların gecmisine bi git oku. burda aylardır kendi aramızda 50 tane insan denedik, bu kadar insandan komisyonculuk alacak olsam şirkette benim işlerime kim yürütecek. işin gücüm yok fal komisyonculuğuna düşeceğim hahaha tövbe ya.

Kesinlikle abartıyorsun Maria içinde çok iyi yorumlar

yaptın lütfen kendine sırf bedava fal baktırmak için yalan konuşmayalım buralarda hak bu kimse kimsenin hakkına sırf üç kuruş için girmesinnnn!!!!
Deniz hanım bence güzel sallıyor ve bence vebal alıyor ,buradan falcıya bilgi akışı sağladığını düşünüyorum
Artık olan oldu gerçi,bundan sonra daha dikkatli olalım ve birbirimizi uyaralım lütfen rica ediyorum

Deniz hanım bence güzel sallıyor ve bence vebal alıyor ,buradan falcıya bilgi akışı sağladığını düşünüyorum
hahhahahahahahahahhaa valla iyiymis ya :KK70: aynen hahahhaa burdan alcam konuscam falcıya söylicem bilmem ne zihninizin ürünleri kızlar, fal baktırmaktan düşünce algınız da bozulmus :KK70: 50 tane insanla mesaj gecmisim var kim ne anlatmıs da falcıdan duymus biri söylesin. ayrıca burdan kimse kimseye bilgi aktarımı yapacak kadar muhabbet kurmuyor slm falcı kim no verir misinden öte birsey yazan yok :) ne tuhafsınız ya. baktırmayıverin o kadar içinize kurt düşüyorsa, paranız cebinizde kalsın ne yani bu yangın ayşel durumları anlamadım. Paran yoksa niye her falcıya koşuyorsun anlamadım. baktırma yani. hepsi zaten geçmişi ve anı biliyor diye burda 1000 kere konuştuk. Geleceği bilen yok 5 bin defa da olsa sonuc aynı. Millete bok atacağınıza niye her falcıya gidiyorsunuz onu düşünün. Varsa komisyon aldıgıma dair bi şüphen ekran görüntün koyda öyle konuşalım. Bi tarafınızdan uydurup milleti germeyin.

boş beleş konusma ya ne parası alacağım manyak mısın nesin kendine gel terbiyesiz, aylardır dön bak forumdan kaç kisiden no alıp baktırmısım kendimde dahil olmak üzere kaç kere para vermisim. inanmıyorsan baktırma ya ne tatava yapıyorsun. ayrıca benim burdan gelecek 100-200 tl komisyonculukla işim olmaz allah ihtiyacı olana versin çok sükür. bos muhabbete girip adamın asabını bozmayın. tanımadıgınız insanlar hakkında bu kadar kolay varsayım yapamazsınız . Keyfim ister baktırırım keyfim istemez baktırmam. Her iyi diyenin falcısına ben baktırmıyorum, kimse size zorla da baktırmıyor. Bende ne paralar verdim, faldır bu çıkar çıkmaz gelip kimseye senin yüzünden demedim??? O yüzden yorumların gecmisine bi git oku. burda aylardır kendi aramızda 50 tane insan denedik, bu kadar insandan komisyonculuk alacak olsam tatava şirkette benim işlerime kim yürütecek. işin gücüm yok fal komisyonculuğuna düşeceğim hahaha tövbe ya.
Siz bence tatava yapmayın ve otokontrol önemli biliyorsunuz değil mi
Sakin olun yoksa şirkette işler yürümez

hahhahahahahahahahhaa valla iyiymis ya :KK70: aynen hahahhaa burdan alcam konuscam falcıya söylicem bilmem ne zihninizin ürünleri kızlar, fal baktırmaktan düşünce algınız da bozulmus :KK70: 50 tane insanla mesaj gecmisim var kim ne anlatmıs da falcıdan duymus biri söylesin. ayrıca burdan kimse kimseye bilgi aktarımı yapacak kadar muhabbet kurmuyor slm falcı kim no verir misinden öte birsey yazan yok :) ne tuhafsınız ya. baktırmayıverin o kadar içinize kurt düşüyorsa, paranız cebinizde kalsın ne yani bu yangın ayşel durumları anlamadım. Paran yoksa niye her falcıya koşuyorsun anlamadım. baktırma yani. hepsi zaten geçmişi ve anı biliyor diye burda 1000 kere konuştuk. Geleceği bilen yok 5 bin defa da olsa sonuc aynı. Millete bok atacağınıza niye her falcıya gidiyorsunuz onu düşünün. Varsa komisyon aldıgıma dair bi şüphen ekran görüntün koyda öyle konuşalım. Bi tarafınızdan uydurup milleti germeyin.
Falcılar size ağzınızı bozmayın demediler demek ki

Tabii saygı başka bir şeye benzemez

Arkadaşlar bende ilk defa birini önerebilirim dedim direk reklam dediniz ihtiyacım yok böyle biseye dedim avukatım deyince bide mesleğime salladınız benim 50 tl komisyon yada bedava fala ihtiyacım yok sizinse ekonomik durumunuz bu kadar kötüyse cebinizdeki son kurusu fala vermeyin yazık gunah milleti reklamcı diye sucladıgınıza değmez memnun kalan birinden yazsın isteyen özelden ona sorsun kimse kimseye zorla fal baktırtmıyorki

Arkadaşlar bende ilk defa birini önerebilirim dedim direk reklam dediniz ihtiyacım yok böyle biseye dedim avukatım deyince bide mesleğime salladınız benim 50 tl komisyon yada bedava fala ihtiyacım yok sizinse ekonomik durumunuz bu kadar kötüyse cebinizdeki son kurusu fala vermeyin yazık gunah milleti reklamcı diye sucladıgınıza değmez memnun kalan birinden yazsın isteyen özelden ona sorsun kimse kimseye zorla fal baktırtmıyorki
Biz bu konuları çoktan aştık
Bilin diye yazıyorum

Bu nasıl bir üslup çok çirkin denizteacher denizteacher artık daha eminim bu mahalle ağzı formunuzdan sonra sizden tarafa filan derken pardon da kimin ne olduğu nasıl bir terbiyeye sahip olduğu belli neden bu kadar sinirlendiniz acaba şahsen ben kendimden eminsem bu kadar da kabalaşmam ve sinirlenmem

siz hala olayı anlamadınız galiba ? Ben size şimdi reklam felan yorumu yapmıyorum kimseyede reklam yapıyor demedim.
Siz ve sizin gibi yazanlara laf söylenmesini sebebi neden anında 2. cümleler meslekler paralar oluyor ? Dünya'nın hiçbir gelişmiş toplumunda Türkiye'deki kadar maddiyatçılık görülmemiştir. Fal reklamı diyorlar öyledir veya değildir bilemeyiz ama savunmada 2. cümle BEN YÖNETİCİYİM. BEN AVUKATIM. ????
Sizin 2. cümleniz ekonomik durum yoksa baktırma.
Erkekler günümüzde kadınlara paragöz diyince kızıyoruz ama bazı kadınların bilinçaltında gerçekten maddi şeyler var belli oluyor ve hiç hoş değil kalitesizce şeyler.

siz hala olayı anlamadınız galiba ? Ben size şimdi reklam felan yorumu yapmıyorum kimseyede reklam yapıyor demedim.
Siz ve sizin gibi yazanlara laf söylenmesini sebebi neden anında 2. cümleler meslekler paralar oluyor ? Dünya'nın hiçbir gelişmiş toplumunda Türkiye'deki kadar maddiyatçılık görülmemiştir. Fal reklamı diyorlar öyledir veya değildir bilemeyiz ama savunmada 2. cümle BEN YÖNETİCİYİM. BEN AVUKATIM. ????
Sizin 2. cümleniz ekonomik durum yoksa baktırma.
Erkekler günümüzde kadınlara paragöz diyince kızıyoruz ama bazı kadınların bilinçaltında gerçekten maddi şeyler var belli oluyor ve hiç hoş değil kalitesizce şeyler.
Aynen paran yoksa baktirma cok terbiyesiz bir uslup, maddiyattan vurmaya calismak ayri kotu. Insanlarin ne dertleri var kimdibilir, burada kimse derdini detaylica yazmiyor sadece ustten fal yorumu yapiliyor.

Belki biriktirip o fala ayirdi parasini ve o kadar mukemmel, anda super cok sasirdim diye overek gelirsen baktirmak ister tabi ki insanlar, forumu okuyunca ister istemez merak ediyor. Bir de ozellikle cozulemeyen bir sorun ve merak ettigi durum varsa daha da fazla fal baktirmak istiyorsun. ne demisler insanlarin elindeki umudu almak en buyuk kotuluktur diye, bu da dolayli yoldan oyle bir sey.

X