İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar ben baktirmadim ama böyle isimli anlatan birine baktirmistim.Gecmisten günüme kadar yedi ceddimi ailemi arkadaşlarımı şu kim sana şunu yapmış şu kim seni çok seviyor vs bole bakan kişiler var.Bence emin olmadan günahını almayin.Bu şekilde bakim yaptırdığım biri vardı ve güvenilir tanınan biriydi.Bence yinede emin olmadan günahını almayin.
Doğru ben de bunu yazacaktım. İsimleri görüyorlar ama gelecek kimse göremiyor sallıyorlar o kısmı.

@Nightgreen bilemiyorum inanın. Az önce başka bir arkadaşım baktırdı. Şok geçirdim sokağına kadar söyledi nerde oturduğumu diye. İlk defa böyle birşey gördüm duydum.
Merhaba, acaba soyisim de mi istiyor eğer öyleyse bilmesi normal çünkü bu tarz programlar var kardeşiminde bildiği

U umuthepvar soyisim söyledim mi hatırlamıyorum ancak benim doğum tarihim nufusta kayıtlı olanla aynı değil. Ona rağmen ablamın kardeşlerim dedemin ninemin amcamın isimleri hepsi doğruydu. Ama o zaman da yazmıştım isim bilmek ne sağlar diye. Kızların dediği gibi vebal de almiyim ama sistemden görüyor olması muhtemel. Ailemin sağlık durumu ve benimle ilgili yaptığı tespitler çok doğruydu ama. Bu saatten sonra da onunla ilgili bişey yazmak doğru olmaz sanırım.

Bu arada kutay banada miras var bölüşememişsiniz felan demişti öyle bişey yoktu
arkadaşıma annen baban ayrılacak demiş 40 yıldır evli 2 insan kendi hallerinde neye göre nasıl boşanacaklar merakla bekliyoruz :KK70:
bana ciltde bi hastalığın çıkacak fark edeceksin demişti, deride dedi. Beze çıktı, biyopsi verdim. yani sallasa g*tünden bu kadar da tutmaz yani.

Ben baktırdım durugörühissinsesleri hesabına adamın hayatında biri olduğunu bilemedi ve faldan ziyade tavsiye gibi işte bu kişi senin için hayırlı değil, olumlu pozitif şeyler düşün falan dedi kariyer soruma da bilmiyorum
Şaka gibi tamamen foss demekki iyiki önermedim arkadaşıma buna Sengulle denk denildiyse tüm fallar geçersiz demekki bilen yok arkadaşlar ya :KK43:

En son Maria da yaşadım ben bu durumu ve yazdım bu durumu onu tavsiye eden üye denizteacher dı
Burada eleştirdim bu yüzden lakin kendisi gayet sessiz kaldı ilginç değil mi
Kefil olduğunuz kişilere dikkat edin bence
Aklıma şu da geliyor
Bu üyeler bu tiplerle ortak olabilir mi
Benim de aklıma bu gelmeye başladı söylenen kişiler tamamen çöp çıktı, sizin de hiç memnun kaldığınız olmamıştı sanırım buradaki tavsiyelere baktırıp

Benim de aklıma bu gelmeye başladı söylenen kişiler tamamen çöp çıktı, sizin de hiç memnun kaldığınız olmamıştı sanırım buradaki tavsiyelere baktırıp
o şaman diye övdükleri de çok kötüydü ama ben sanırım sengülü denicem

Canım evet maalesef
Yalnız Maria ben de kırılma noktası oldu
Bence burada reklam yapan üyeler,falcılara para vermeden fal baktırıp burada reklam yapıyorlar

X