İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar Kutay dün bana randevu verdi saat 1 için hala mesajlara dönüş yapmıyor, sizde de böyle mi oldu

mira kim kız oda yeni çıktı ortaya, Burçin bana baktı ama verdiği vadeler aralığın son haftası ocağa doğru dedi. Kasımda biraz ufak ufak adımlar olacak dedi. Bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ ama anı bildi yani içinde olduğum durumu bildi.
Tirkayi cafe de calisiyodu kadikoyde kamerin telefonunu alabilirmiyim ozelden su gorumcenizin benine kadar bilen

Kizlarrrr bide leyla varmissss cogu dedikleri cikti diyi bana nosunu ozelden msj atarmisijiz lutfen yada telefonla iyu bakan onerebilicegniz biri varmi delirmek uzereyim falim cok fena geldi

Kizlarrrr bide leyla varmissss cogu dedikleri cikti diyi bana nosunu ozelden msj atarmisijiz lutfen yada telefonla iyu bakan onerebilicegniz biri varmi delirmek uzereyim falim cok fena geldi
Astrocenter alya Arkın. Biraz pahalı ama. Baktırırsan memnun kalıp kalmadığını da söyler misin. Ben baya memnunum çünkü

kızlar tiktokta görüyorum taksim asmin fal kafede ferda hanım varmış herkes övmüş gidip baktıran var mı onlineda bakıyo sanırım

Evet bana da aynını yaptı. Ve geri donmuyor
Ben anlamıyorum gerçekten böyle insanları babasının hayrına bakıyorlar sanki. Arkadaşım müsait değilsen bakamayacaksan ne diye randevu veriyorsun, verme. Hadi verdin diyelim bakamıyorsun neden mesajlara dönüp kusura bakmayın bakamayacağım bugün şu gün olur mu demiyorsun. Yani gerçekten anlam veremiyorum. Ben randevu almışım o saat o güne göre kendi programımı ayarlamışım senin keyfinin ermesini bekleyerek gün saat mi geçireceğim. Ben baktırmıyorum bu beyefendiye istemiyorum ciddiyetsizlik ve saygısızlık bu

Canım sonuçta herkesin enerji ağırlığı aynı değil bir ara bende bakıyordum kızlara kendi aramızda birine bakınca başıma ağrılar giriyordu diğerlerine diyordum yok kalsın sizinki bakamam suan gibi bütün gün migrenden kurtulamıyorum. Bi de bakmak için bakıp para alsalar o daha hak yani. Hani keyfi yerinde değildir 2 sallar çıkar paran çöp olur o yüzden sakin anında baksa daha mantıklı bence

Ben anlamıyorum gerçekten böyle insanları babasının hayrına bakıyorlar sanki. Arkadaşım müsait değilsen bakamayacaksan ne diye randevu veriyorsun, verme. Hadi verdin diyelim bakamıyorsun neden mesajlara dönüp kusura bakmayın bakamayacağım bugün şu gün olur mu demiyorsun. Yani gerçekten anlam veremiyorum. Ben randevu almışım o saat o güne göre kendi programımı ayarlamışım senin keyfinin ermesini bekleyerek gün saat mi geçireceğim. Ben baktırmıyorum bu beyefendiye istemiyorum ciddiyetsizlik ve saygısızlık bu
Bir de 1 saat bakıyor yani hemen hemen yetişememiş olması normal bence

Canım sonuçta herkesin enerji ağırlığı aynı değil bir ara bende bakıyordum kızlara kendi aramızda birine bakınca başıma ağrılar giriyordu diğerlerine diyordum yok kalsın sizinki bakamam suan gibi bütün gün migrenden kurtulamıyorum. Bi de bakmak için bakıp para alsalar o daha hak yani. Hani keyfi yerinde değildir 2 sallar çıkar paran çöp olur o yüzden sakin anında baksa daha mantıklı bence
O zaman da dönüp haber vermesi gerekir, ben Şuan bakamayacağım diye mesajlara cevap vermemesinin mantıklı görülecek bir yanı yok zaten üsteki mesajda illa baksın gibi bir cümlem de yok bakmıyorsa da bu konuda bilgilendirsin diye belirttiğim bir cümlem var

Buranın genel problemi bu ama herkes aynı anda yazıp baktırdığı için tıkanıyo telefonlara dönmüyor kimse yani kamer de de öyle olmuştu Gülistan da öyle, hep böyle yani :)

Arkadaşlar hayatımda ki yeni kişi ile aramda büyük sorunlar var. Bunun için bakım yaptırmak istiyorum. Öneriniz kimdir? Bana onun hayatını biri var mı yok mu? Düşünceleri lazım yani anı bilen biri

Ben 1 haftada anca ulaşmıştım ona sonra randevu aldıktan 2 gün sonra ulaşmıştım kendisine garip biri kısacası

Buranın genel problemi bu ama herkes aynı anda yazıp baktırdığı için tıkanıyo telefonlara dönmüyor kimse yani kamer de de öyle olmuştu Gülistan da öyle, hep böyle yani :)
canım haklısın biraz fal baktıranlarda neden oluyor buna.eleştiri için yazmıyorum ama baktırıyoruz diyip baktırmayınca sırada bekleyenlere haksızlık oluyor gibi geliyor bana ben kendim önerdiğim adama birşey soramadım kaç gündür dışarıda işleri var onu anlıyorum ama referans olunca sorumlu hissediyorum ortasını bulmak lazım diye düşünüyorum

Ya gecen arzuyu aradım dedim sen bana 2 faldır baya sallıyorsun abla hayırdır bakmak istemiyorsan bakmıyorum de dedim. Yok canım felan dedi ısıtıp ısıtıp aynı şeyi söyledi harf veriyor harfler çıkmıyor sonra ben harf veriyorum yok o değil şu harf var diye. Ee diyo ben sana en başta dedim sen yok dedin bak varmış falan dedim, abla ben ne duyduğumu biliyorum sen o harfi bi adam için verdin. Diyo yok yok kadın için söyledim. Dedim abla tamam teşekkür ederim iyi günler. Ağzımdan laf alıp fal bakma olayını ya da laf çevirmeyi hepsi yapıyor. Gerek yok:) güldüm geçtim o artık bakmak istemiyor. Baktırmam da bi daha

X