İstanbul'da Fal - Falcılar

O zaman da genç bir çocuk yazmışlar
Evet evet genç bir çocuk yani ben bir arkadaşımdan aldım baktırdım ama kimseye de sebep olmak istemediğim için bir şey söylemedim,2 arkadaşıma önerdim sosyal çevremden ikisi de memnun kaldı ama gelecekte şuan çıkan bir şeyi yok tabi o yüzden süper vs diyemem 🙄

Eski falcilar biliyormus sanirim gelecek, cok eskiden baktirdim bildi diyenlere denk geliyordum. Son donemde ben hic denk gelmedim gelecek bilen falci. Bence maddiyat kismina girdikce hem faldan kazandiklari paralar yaramiyor hem de gelecegi goremiyor falcilar. Bir donem cok iyi olup sonra yetenegini kaybedenler de var ama artik anda bana bilmedigim "gerekli" seyleri dogru soylese yeter diyorum, gelecegi bilmelerini gectim.
pasaklı birsen ve dora o konuda favorimdi ama ikiside paragözdü.şuan baktırdığım arkadaştan memnunum .para konusuna katılıyorum iranlı bir medyumun reklamı var instada ona baktırmak isteyenlere başka falcı verelim demiş işletme sahibi işi paraya dökünce robotlaştılar

pasaklı birsen ve dora o konuda favorimdi ama ikiside paragözdü.şuan baktırdığım arkadaştan memnunum .para konusuna katılıyorum iranlı bir medyumun reklamı var instada ona baktırmak isteyenlere başka falcı verelim demiş işletme sahibi işi paraya dökünce robotlaştılar
Pasaklı birsen adı çok komik 😁 evi pis dağınıktı herhalde, değil mi? Bir de faldan para kazananlara bakarsanız kendi hayatları kötü durumda, yaramıyor bu tarz paralar belki de

gitseydi yazardi sanirim,

Bu arada kizlar felan yaziyorsunuz, o kadar okumus insanlariz o "falan" olacak. Ne zamandir yazicam ama linc yememek icin yazmiyorum, falci konusuyla cok alakasiz ama asiri batiyor bana bu uzun zamandir :)) Belki oyle alsimissinizdir o yuzden dogrusunu yazayimd dedim.
Dahi anlamına gelen de var unutmayalım

:)) Dogru diyosun ama de da ayrimi hatasi daha yaygin onu duzeltmiyorum gorsem de. Yalniz felan denmesi asiri sinirlerimi bozuyor, batiyor yani okurken.
kız çok haklısın ben kesin yazmışımdır :KK70: ama yazarken işte buraya bi zaman ayırıp aceleyle yazıyor insan o yüzden dikkat edemiyorum ben zaten müthiş bir türkçemde yok :KK70:

kız çok haklısın ben kesin yazmışımdır :KK70: ama yazarken işte buraya bi zaman ayırıp aceleyle yazıyor insan o yüzden dikkat edemiyorum ben zaten müthiş bir türkçemde yok :KK70:
Evet sen hep felan yaziyorsun :)) Ama yazarken kendini duzeltirsen dogrusuna alisirsin cunku insanin agzi yanlisa alisabiliyor yazarken duzeltmezse, konusurken de boyle demeye basliyor.

Pasaklı birsenin evinde eskiden kuyruk olurdu sabah 6 da başlardı.. falı harikaydı. Şimdi ne oldu bilmiyorum. Şu anda hala paracı mı

Yakın zamana kadar devam ediyormuş İzmirde ki arkadaş söylemişti ama baya zayıflamış bakımı yaşlandı tabi. Galiba hala paracı ona yurtdışından İzmir dışından gelirlerdi o kadarkazanıp o evde yaşamak garipti

Yakın zamana kadar devam ediyormuş İzmirde ki arkadaş söylemişti ama baya zayıflamış bakımı yaşlandı tabi. Galiba hala paracı ona yurtdışından İzmir dışından gelirlerdi o kadarkazanıp o evde yaşamak garipti
Hayır onun sebebi cinleri pis ev istiyormuş o yüzden öyle yaşamaya mecburmuş konu bu 😃😂

X