İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar ben kutayla görüştüm onun mesajları süreli dedi yoğun oluyorum sonra mesajlar gidince geri dönemiyorum ama herkese tek tek dönmeye çalışıyorum. Ben referans olduğum için dedim yani insanlara mahcup hissettim. Dedi yok dönüyorum mesajlar altta kalmıştır belki tekrar yazsınlar felan dedi. Dürüst olduğunu hissetmesem merak etmeyin onu da övmek yerine burda gömerdim 😁

Hep sen mi sordun o sana dönmedi mi hiç şu saatte bakarız şu gün bakarız gibi
Dediği saatte dönmedi tabi ki sapık gibi ben yazıp durdum çünkü parayı göndermiştim ve sinir olmuştum ama sonrasında tespitleri vs hoşuma gitti tabi önerdiğim arkadaşlarım da beğendi ama yine söylüyorum burda kimseye mükemmel demedim demem bana göre enerji işi çünkü. İnsanlar duymak istediklerini duyunca da çok beğenebiliyor o yüzden bisey diyemem

Ya gecen arzuyu aradım dedim sen bana 2 faldır baya sallıyorsun abla hayırdır bakmak istemiyorsan bakmıyorum de dedim. Yok canım felan dedi ısıtıp ısıtıp aynı şeyi söyledi harf veriyor harfler çıkmıyor sonra ben harf veriyorum yok o değil şu harf var diye. Ee diyo ben sana en başta dedim sen yok dedin bak varmış falan dedim, abla ben ne duyduğumu biliyorum sen o harfi bi adam için verdin. Diyo yok yok kadın için söyledim. Dedim abla tamam teşekkür ederim iyi günler. Ağzımdan laf alıp fal bakma olayını ya da laf çevirmeyi hepsi yapıyor. Gerek yok:) güldüm geçtim o artık bakmak istemiyor. Baktırmam da bi daha
Aynalı arzu tiktokta ünlü olduktan sonra çok değişti

Ben 1 haftada anca ulaşmıştım ona sonra randevu aldıktan 2 gün sonra ulaşmıştım kendisine garip biri kısacası

Dediği saatte dönmedi tabi ki sapık gibi ben yazıp durdum çünkü parayı göndermiştim ve sinir olmuştum ama sonrasında tespitleri vs hoşuma gitti tabi önerdiğim arkadaşlarım da beğendi ama yine söylüyorum burda kimseye mükemmel demedim demem bana göre enerji işi çünkü. İnsanlar duymak istediklerini duyunca da çok beğenebiliyor o yüzden bisey diyemem
haklısın

Arkadaşlar, ben Kutay'a bugün baktırabildim. Kamerden daha çok beğendim açıkçası. Kendisi anlatıyor çoğu şeyi ama ben araya girip hayatımdaki insanla ilgili sorular sordum. O şekilde daha sağlıklı ilerledi. Ben sormadan o kişiyi göremedi ama sorup yoğunlaşınca daha iyi oldu. Yoksa gelecekte kiminle evleneceğim yada ailemdeki sağlık sorunları çok enterese etmiyor beni. Bir kulağımdan giriyor diğerinden çıkıyor masal gibi. Tarzı da komik eğlenceli açıkçası 2-3 ayda bir baktırırım.
.

Arkadaşlar, ben Kutay'a bugün baktırabildim. Kamerden daha çok beğendim açıkçası. Kendisi anlatıyor çoğu şeyi ama ben araya girip hayatımdaki insanla ilgili sorular sordum. O şekilde daha sağlıklı ilerledi. Ben sormadan o kişiyi göremedi ama sorup yoğunlaşınca daha iyi oldu. Yoksa gelecekte kiminle evleneceğim yada ailemdeki sağlık sorunları çok enterese etmiyor beni. Bir kulağımdan giriyor diğerinden çıkıyor masal gibi. Tarzı da komik eğlenceli açıkçası 2-3 ayda bir baktırırım.
.
Karşı tarafın hislerini, duygularını ya da hayatında biri var mı diye biliyor mu? Kamere ben hayatımda ki bana aşık olan kişiyi söylemedim, yani çokta takmıyordum ama sevdiğim adamın arkadaşıydı. Ve Kamer bunu nokta atışı ile bildi. Adamların arkadaş olduğunu bir tarafın beni çok sevdiğini falan

Kizlar Çanakkalede bigada şehriye teyze varmis orda yaşayan kadının namini duyan varmi tel numarası ni bulamıyorum????

Karşı tarafın hislerini, duygularını ya da hayatında biri var mı diye biliyor mu? Kamere ben hayatımda ki bana aşık olan kişiyi söylemedim, yani çokta takmıyordum ama sevdiğim adamın arkadaşıydı. Ve Kamer bunu nokta atışı ile bildi. Adamların arkadaş olduğunu bir tarafın beni çok sevdiğini falan
Tarzı Kamer gibi değil, su falı bakıyor. Başta aile ve sağlık konuları ile başlayıp kiminle evleneceğini anlatıyor ben bu tarz şeyleri sevmediğim için araya girip direkt hayatımdaki kişiyi sordum. Yoksa belki onu anlatmayacaktı hiç. Ben sorduktan sonra yoğunlaşıp anlatmaya başladı o kişiyi. Ve anlattıkları nokta atışlıydı.

Tarzı Kamer gibi değil, su falı bakıyor. Başta aile ve sağlık konuları ile başlayıp kiminle evleneceğini anlatıyor ben bu tarz şeyleri sevmediğim için araya girip direkt hayatımdaki kişiyi sordum. Yoksa belki onu anlatmayacaktı hiç. Ben sorduktan sonra yoğunlaşıp anlatmaya başladı o kişiyi. Ve anlattıkları nokta atışlıydı.
Hah evet Zeynep’te böyle yapıyor illa soru sorman lazım. Ama sorduğunda söylüyorsa güzel. Dediğiniz gibi gelecek ben hiç takmıyorum, her falcı senelerdir bana karşısına esmer uzun boylu bir adam çıkacak büyük aşk yaşayacaksın, ailende çok sevecek diyor. Senelerdir çıkmadı bu adam. Teşekkürler yorum için

Kız beğendiiiiiin mi :KK70: gelecekle ilgili söylediği şeyler nasıldı şuan ki durumla tutarlı mıydı yani

Hah evet Zeynep’te böyle yapıyor illa soru sorman lazım. Ama sorduğunda söylüyorsa güzel. Dediğiniz gibi gelecek ben hiç takmıyorum, her falcı senelerdir bana karşısına esmer uzun boylu bir adam çıkacak büyük aşk yaşayacaksın, ailende çok sevecek diyor. Senelerdir çıkmadı bu adam. Teşekkürler yorum için
sen baktırmadın mı henüz

Kız beğendiiiiiin mi :KK70: gelecekle ilgili söylediği şeyler nasıldı şuan ki durumla tutarlı mıydı yani
Ben mevcut kişiyi sorana kadar beğenmemiştim. Babanın şu sağlık sorunu var, ailede bebek aldıran mı var, ilerde şu harfli biriyle evleneceksin vs bunlar benim için masal gibi. Ne zaman mevcut kişiyi sordum ona yoğunlaştı o zaman beğendim açıkçası. Ben sormadan onu görmemesi de ilginçti tabi. Su falında görünmez miydi hayatımdaki kişi bilemedim.

Daha önce su falı baktırmadığım için böyle mi oluyor bilmiyorum tabi ama ben mevcut kişiyi sorunca bayağı bayağı nokta atışlı bir fal oldu doğrusu.
Su falı zor fal gerçekten.ben tecrübenden iyi Bi bakımcı olduğunu düşündüm ama işte her falın falcının güçlü zayıf yanları var

ay daha Kamer'i denemeden Kutay çıktı şimdi de. Yorumlarınızı merakla bekliyorum. Başta yıldıznama bakıyor denmişti gibi hatırladım, su falı da bakıyor anladığım. İkisi farklı şeyler aslında, garip😐.

ay daha Kamer'i denemeden Kutay çıktı şimdi de. Yorumlarınızı merakla bekliyorum. Başta yıldıznama bakıyor denmişti gibi hatırladım, su falı da bakıyor anladığım. İkisi farklı şeyler aslında, garip😐.
Bana su baktı, hiç ne istiyorsunuz diye sormadı bile ilginç biri :)

X