İstanbul'da Fal - Falcılar

Kamerin çıkan fali varmi çıkıp ta yazmayan yada vadesi geçen varsa yazabilir misiniz ?
Çıkmayan var o benim falım
Olan bir durum ki oldukça önemli bir konu
Bilemedi
Aralık ayını seviyor sanırım bana da vade verdi ama olacağını düşünmüyorum
Geçmiş ve anda başarılı

Kizlar kadikoy tiryaki cafe de Mira vardir efsane bakiyoduk numarasini kaybettim ben lutfen Miranin numarasini bilen varsa bana ozelden yaxabilirmi?

Mer
haba, eger nevin hanimin numarasini bulduysaniz banada yollarmisiniz ozelden lutfen

Kamerin çıkan fali varmi çıkıp ta yazmayan yada vadesi geçen varsa yazabilir misiniz ?
Canım senle özelden de konuşmuştuk, burdan diğer üyeler de görsün diye yazayım istedim. Maalesef bende de çok önemli bir gelişmeyi göremedi ve verdiği tarihte dediği şeyleri yaşamadım. Geçmiş tamam ama anlık ve gelecekte fos.

Lutfen lutfen bana telefon numarasini verirmisiniz ben numarasini kaybettim miranin

Luttfen miranin telefonunu verirmisiniz

Arkadaşlar ben artık falın kesinlikle enerji işi olduğuna inanıyorum, enerji uyuşmuyorsa en iyi Falcı gelse bile göremiyor bence..

mira kim kız oda yeni çıktı ortaya, Burçin bana baktı ama verdiği vadeler aralığın son haftası ocağa doğru dedi. Kasımda biraz ufak ufak adımlar olacak dedi. Bilmiyorum ama anı bildi yani içinde olduğum durumu bildi.

Bana da aynı tarihleri vermişti Kamer. Kasımda toparlanma Aralık sonu başka bir gelişme vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…