İstanbul'da Fal - Falcılar

Kutay, telefonuna kadar yazmissiniz ama fiyat yazmamissiniz :) Gerci kesin pahalidir. Anda bu kadar gereksiz detay bilen falcilar genelde etkilemek icin bunlari soyluyorlar, anda benim nerede ne yaptigim ve bildigim seyleri bana soylemesi sacma, cinler yardimiyla fal bakanlar genelde boyle yaparlar. Gecmis ve anda cok detay vererek sasirtiyorlar.

Anda karsi tarafin dusunceleri veya anlik bilmedigim seyleri soylemesi guzel de bana kacinci katta oturdugumu, ne bileyim kayinvalidemin yzuundeki beni de soylemesin yani gerek yok bu tur showlara

Dün geleceği bilmesi marifet yazdım diye saldırıya uğradım

Ya arkadaşlar burda benim falımı sorgulayacak birsey yok :) ben önerdim kimseye dayatılan birsey değil isteyen baktırsın istemeyen baktırmasın, senin neye ihtiyacın varsa sen ona baktır.. ben buna baktırmak istedim. benim için iyi bi faldı sende baktırmazsın kendine uygun bir falcıya baktırırsın. konuyu karmaşık hale getirmeye gerek yok burası tbmm kürsüsü değil kadın platformu herkes kendine uygun olanı yazıyor. amaç fikir alışverişi.

500 TL demişti bir arkadaş. Bana anımı da bilen olmadığı için biraz şaşırmak isterim sanırım :)

Dün geleceği bilmesi marifet yazdım diye saldırıya uğradım
Eski falcilar biliyormus sanirim gelecek, cok eskiden baktirdim bildi diyenlere denk geliyordum. Son donemde ben hic denk gelmedim gelecek bilen falci. Bence maddiyat kismina girdikce hem faldan kazandiklari paralar yaramiyor hem de gelecegi goremiyor falcilar. Bir donem cok iyi olup sonra yetenegini kaybedenler de var ama artik anda bana bilmedigim "gerekli" seyleri dogru soylese yeter diyorum, gelecegi bilmelerini gectim.

kız sen gittin mi ya da arkadaşların yurtdısına gitti mi gelecek falı tuttu mu yani

kız sen gittin mi ya da arkadaşların yurtdısına gitti mi gelecek falı tuttu mu yani
gitseydi yazardi sanirim,

Bu arada kizlar felan yaziyorsunuz, o kadar okumus insanlariz o "falan" olacak. Ne zamandir yazicam ama linc yememek icin yazmiyorum, falci konusuyla cok alakasiz ama asiri batiyor bana bu uzun zamandir :)) Belki oyle alsimissinizdir o yuzden dogrusunu yazayimd dedim.

Ben birkaç sene önce senin bahsettiiğin Kutay'ı duymuştum canım sanırım aynı kişi
Ayni kisiyse birine ise gireceksin demis masa basi olacak demis, baska tarihte ise girmis ama masa basi is degilmis :) Bilemedim, sadece anda iyi bir falci gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…