İstanbul'da Fal - Falcılar

o falcılara gidip sorsan hepsinin bahanesi hazır der ki enerji olarak kalben o kişiyle bağı olmadığı için falda yansımamıştır. her zaman bir bahane sunuyolar çünkü. kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm inanın çünkü hepimiz en ufak bir umut tohumuna tutunuyoruz

Geçmiş olsun ya çok kötü.
Bilemiyorlar ya bence de .
Ben hiçbirinin bildiğini düşünmüyorum.
Zeynep'in dediği çıktı ümitin dediği çıktı diyorlar da bana hiç çıkmadı yani bunu defalarca kez yazdım .
Baktırmaya devam ediyorlar herkesğn kendi tercihi tabi.
Hayır az para da değil ki yani.

Öyle şey olur mu hayatında basla kadınlar olduğunu görmesi lazım .
Bir dişil enerji görür yani illa ciddi bir ilişki olmasına gerek yok

Öyle şey olur mu hayatında basla kadınlar olduğunu görmesi lazım .
Bir dişil enerji görür yani illa ciddi bir ilişki olmasına gerek yok
olması gereken o bencede ama öyle söylüyolar benzer durum iki arkadaşımın başına da geldi kime sorsa ağız birliği yapmış gibi öyle söylediler. kalben o kişiyle bir bağı olmadıgı ıcın fala yansımamışmış falan filan saçma sapan bahaneler

At yalanı işte
Aman varsa yok yoksa var derler.
Valla her falcıya fal baktırılmaz .

Kamer'e baktirmis miydi?

Kızlar yazılanları okudum üzüldüm ama biraz bizde de hata var. Ben de çok fal baktırdım birkaç şehirde baktırmışımdır. Cafelerde çalışanlar online fal uygulamaları çok ezbere bakıyor. Gerçekten bu işten anlayanları bulmak zor bulunca da bırakmamak lazım. Ben sadece fal bakanları değil el almış kişileri seçiyorum artık reklamının yapılmasını istemeyen tanıdığım biri var aynı zamanda şaman onun kadar bilen olmadı şimdiye kadar.

işte o dediğiniz kişiler de genelde para almadığından adı çok duyulsun istemiyor, yetişemezler yoksa kimseye. biz de fal baktırmak istersek bunlara kalıyoruz. siz şanslıymışsınız öyle birini tanıyorsunuz. bozulmaz umarım.

Haklısın canım falı bağımlılık yapmamak lazım bazı fallar ömürboyunca birkez bakılsa yeter her hafta gidenler var

kizlar benim falcilarim instagramda. 4 senedir baktiriyorum inanilmaz memnunum. ozellikle iliski, toksik iliski, ex partner vs. konularinda muazzamlar ve kisilik analizleri de inanilmaz saglam. ayrica sertifikali falan calisiyorlar, sertifikalarini da gosteriyorlar. cok derin bilgileri olan insanlar gercekten. yazili, sesli, goruntulu her cesit bakimlari var. denemek isteyen varsa ozelden yazabilir isimlerini verebilirim.

Falda önemli olan enerji değil mi arada yüzlerce km varken nasıl oluyor o çekim tarotta baum etkisi kullanılıyor ister istemez yakalıyorlar. Gerçekten el almış şifacılık yanı olan kişilerin falına inanıyorum ben artık.

Canim bunlar Şaman torunu bi acayiplr valla ben de nasil yapiyolar anlqmiuorum ama cok seviyorum her gun kahve baktiriyorum. oyle cin peri buyu falan denilince de sinirleniyolar onlar sahtekarlarin isi diye

Canım kimseyi itham etmek istemem istersen dene ama ben artık Cafe falcı sına online falcıya inanmam
Öylesine baktırıyorum ben de o falcılara. Ucuz olanlara eğlencesine. online falcıya kesinlikle inanmıyorum, iyi bakan kişi kendi bakar online sitelerle niye parasını bölüşsün kafasındayım. Ama iyi bakan da bulunmayınca arkadaşlarla kahve kapadık geyik muhabbet olsun diye öyle ucuz olanlar deneniyor işte. Yani 1000 liraya bakan falcı var uygulamalarda, o kadar iyiysen kendin özel bak yani, az buz paralar dönmüyor bu işte. Uygulama yazanlar da iyi kazanıyor bu vesile ile.

sertifika çok önemli değil. artık azıcık para ödeyen sertifika alıyor üstelik sertifikalıyım hisle bakmam sadece kartı yorumlarım diyenleri çok gördüm ezbere sadece kartları anlatıyordu çoğu. enerji karşılıklı tutuyorsa baktırmak daha doğru. sertifika eğitim filan önemli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…