İstanbul'da Fal - Falcılar

Tamam abla sen bana özelden konumunu yaz bizzat senden dayak yemeye geleceğim

Yahu ben bir iltifat ettim ama yanlış anlaşıldı .sonra herkes avukat kesildi. G geceninkralicesi yalvarırım bana yazma yalvarıyorum bak enerjim gidiypr

Tamam abla sen bana özelden konumunu yaz bizzat senden dayak yemeye geleceğim
Kız elimi senin gibi pisliklerle kirleteceğimi mi sandın, ben istersem seni de o bana obez diyeni de bulur haddini bildiririm ama inan değmezsiniz Bana obez diyene git söyle estetikle bile bana benzeyemez, hahahahaha

Kız elimi senin gibi pisliklerle kirleteceğimi mi sandın, ben istersem seni de o bana obez diyeni de bulur haddini bildiririm ama inan değmezsiniz Bana obez diyene git söyle estetikle bile bana benzeyemez, hahahahaha
Ya banlayım şunu ya.. bu arada arkadaşlar geceninkraliçesi ortaya falcı atarsa asla inanmayın eskiden beri kavgacı kişiliğini herkes bilir. Ve ona falcı numarası göndermeyin falcıları didik didik araştırır. Kavga eder

Yahu ben bir iltifat ettim ama yanlış anlaşıldı .sonra herkes avukat kesildi. G geceninkralicesi yalvarırım bana yazma yalvarıyorum bak enerjim gidiypr
Ne iltifatı ettin sen ya? İnsanları sınıflandırdın. Senin kalbin kötü. Mesleksiz, işsiz insanların duygusu yok ama meslekli insanlar üstün öyle mi? Bu nasıl bir bakış açısı?

Ne iltifatı ettin sen ya? İnsanları sınıflandırdın. Senin kalbin kötü. Mesleksiz, işsiz insanların duygusu yok ama meslekli insanlar üstün öyle mi? Bu nasıl bir bakış açısı?
Evet öyle. Ben çevreme meslek sahibi insanlar alıyorum. Bu benim hayatım ve görüşüm seni hiç ilgilendirmez

Delil paylaşsana, beni bilen bilir kız sen rahat ol kasma kendini Kendimden emin olduğum için bu yorumun beni güldürdü Ben herkesin iyiliğini isteyen bir insan olduğum için tavsiyelerde bulundum. Sen uydurmaya, karalamaya devam et

Offff yeter be mahalle karısı… bak işte uğraş yani iş güç bu yüzden önemli.. boş insan

Benim 500 kilo oluşum da kimseyi ilgilendirmez, şu an 1000 kiloyum ve böyle mutluyum Sana obez olduğumu uyduran kişi gibi kötü bir kalbim ve kenafir gözlerim yok
Sen de ona yaşlı ve çirkin dedin. Başına gelenleri hak ediyorsun. Aman bence zayıflaman imkansız

Sen ve diğerleri derken senin gibi düşünen insanlardan bahsediyorum. Çok güzel insanlar var burada. Kusurlarımın farkındayım, kusurlarımla güzelim. Hepimiz kilo alırız ama veririz, istersek vermeyiz. Bu forumdaki sevdiğim insanlara artık sataşma sevmediklerime de sataşma, insan gibi yargılamadan yorum yaz artık. Bana da kendi yorumlarını katıp bir şeyler uydurma. Sen var ya tam mahalledeki karılardansın, istersen en üst seviye mesleğin olsun ama karakterin o mahalle camındakiler. Bu dedikodularla sen busun işte. Çok yüksekteysen lütfen bulunduğun yerden ayrılma. Çok güzel insanlar da var burada, burayı kötü düşüncelerinizle kirletmeyin. Ukala, yargılayıcı insan sevmiyorum ya.

Canım siz en son kamere mi baktırdınız

Merhaba varsa Ümit koç un numarasını gönderir misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…