İstanbul'da Fal - Falcılar

ümit koç bana çıkıyormuş gibi oldu.ama komple yanıldı ve çok umutlanmıştım. hemen anlatayım; esas oğlanımız icin çok ic acıcı seyler söylemedi. bunu bırak dedi olmayacak dedi. o zaman hayatıma girmeye çalışan esas cocuk dışında iki kisi icin ikisi de olumlu bunlara şans ver dedi. vay şöyle iyiler böyle iyiler dedi....
ikisi de olmadı
kötüledigi cocuk hala hayatımda!
:KK70:
Merhaba ümit koçun numarasını atabilir misiniz bana ?

Buralar yanmış .
Bu kadar özellerinizden vurmanız çok yanlış .
Şurda özelden de konuşuyoruz güvenip birbirimize derdimizi paylaşıyoruz .
Bu ne hırs ne öfke .
Konu nerelere gelmiş .
Sarmaşık cafe ayşe ye baktıran oldu mu ya benim sorum kaynadı .

Buralar yanmış .
Bu kadar özellerinizden vurmanız çok yanlış .
Şurda özelden de konuşuyoruz güvenip birbirimize derdimizi paylaşıyoruz .
Bu ne hırs ne öfke .
Konu nerelere gelmiş .
Sarmaşık cafe ayşe ye baktıran oldu mu ya benim sorum kaynadı .
Sarmasık cafe ayse iyiyse ben bi deniyim cnm ya. Cok pahalı degilse sayet.

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır takip ediyorum bir çok kişiden falcı önerisi de aldım. Toksik bir ilişkim olduğu için denemediği falcı kalmadı.anda çok iyi olan bir falcı önerir misiniz. Bende çok denemiş biri olarak size öneride bulunabilirim. Binnaz da Şevdar avaz.astrocenter da alya arkın,instagramda şimayn yıldız(falcionline8),kameri hiç beğenmedim anlattıkları hiç uyuşmadı.

Zeynebin yakın zamanda yasicaksin dediği bir olayı yaşadım yakın bir vade vermişti.
Birde ümit koc bildi bu durumu
Emine yede baktirmistim o tamamen patladı.
Zeynebin yakın zamanda yasicaksin dediği bir olayı yaşadım yakın bir vade vermişti.
Birde ümit koc bildi bu durumu
Emine yede baktirmistim o tamamen patladı.
Merhaba ümit koçun numarasını gönderir misiniz

Merhaba kizlar, uzun zamandır yoktum buralarda , Zeydere fal bakdırcaktım ama sanırım ayrılmış falalemden acaba nerde olduğunu bilen varmı ? 🤣 başka fal önerilerinde açığım

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır takip ediyorum bir çok kişiden falcı önerisi de aldım. Toksik bir ilişkim olduğu için denemediği falcı kalmadı.anda çok iyi olan bir falcı önerir misiniz. Bende çok denemiş biri olarak size öneride bulunabilirim. Binnaz da Şevdar avaz.astrocenter da alya arkın,instagramda şimayn yıldız(falcionline8),kameri hiç beğenmedim anlattıkları hiç uyuşmadı.
Önerdiğiniz falcıların dedikleri çıktı mı. Ne konuda iyiler

Arkadaşlar gerçekten bu nasıl seviyesiz bir sohbet oldu gerçek anlamıyorum. Herkes herkesi belaltı vurmaya çalışıyor, herkes herkesin açığını arıyor. Lütfen grubun amacı fal baktırmak isteyenlere önerilerde bulunmak. Tabi ki de herkesin fal beklentisi farklı olacak. Kimi gelecek beklentisiyle baktıracak kimi anı bilsin yeter diyecek , kimi beğenecek kimi bu ne böyle diyecek. Neden her bir fikir bildirimi kişisel bir savaşa dönüşüyor? Ne bu tahammülsüzlük , hoşgörüsüzlük? Sizin gibi düşünmeyen insanları bel altı vurarak mükemmel mi oluyorsunuz ya da kendinizi daha mı üstün hissediyorsunuz? Bu nasıl bir egodur? Artık herkes bir kendine gelebilir mi? Sayfalarca ego çatışmanızı ve manasız güç gösterilerinin bir anlamı yok.
Tam bunu yazacaktım ki sen yazmışsın ilkokul 5 muhabbetine dondu isteyen istediğime baktırır yaa..

Arkidişimm adına bi güncelleme yapabilirim. çok fal baktıran birisi değil ama ben önerdikce oda deniyor.
falcıların aslında DÜZGÜN biri dediği. seninle arasındaki bağ kopmamış dediği. 1 yıldır zaman geçirmişsin aynı iş yerindesiniz bişey olsa bilirsin dediği adam pardon şerefs...zin aldattığını öğrendi. aynı mühendislik biriminde çalışıyolar. tesadüfen telefonunda başka kadınlarla konuşmasını yakalamış işe gelirken siliyomuş. 2 gün daha böyle araştırınca öğreniyoki geçen haftalarda başka kızlarla görüşmüş dışarda felan :KK43:
bu zamana kadar arası bozukken baktırdığı ve DÜZGÜN İYİ BİRİ aklı sende diyen falcılar
zeynep
ümit koç
3göz cafedeki bi falcı
sibel denilen falcı
ankaradaki leyla
bir sürü belki daha vardırda en yakındakiler bunlar
allahından bulsunlar inşallah ne diyim içim acıdı

Arkidişimm adına bi güncelleme yapabilirim. çok fal baktıran birisi değil ama ben önerdikce oda deniyor.
falcıların aslında DÜZGÜN biri dediği. seninle arasındaki bağ kopmamış dediği. 1 yıldır zaman geçirmişsin aynı iş yerindesiniz bişey olsa bilirsin dediği adam pardon şerefs...zin aldattığını öğrendi. aynı mühendislik biriminde çalışıyolar. tesadüfen telefonunda başka kadınlarla konuşmasını yakalamış işe gelirken siliyomuş. 2 gün daha böyle araştırınca öğreniyoki geçen haftalarda başka kızlarla görüşmüş dışarda felan :KK43:
bu zamana kadar arası bozukken baktırdığı ve DÜZGÜN İYİ BİRİ aklı sende diyen falcılar
zeynep
ümit koç
3göz cafedeki bi falcı
sibel denilen falcı
ankaradaki leyla
işte bana da umitin Boyle bir falsosu oldu. inanmayın ya bilemiyor.
Zeynep de bilemedi.

peki arkadasınıza bi kisi dahi baskaları var diyen olmamış mı?

zeynep
ümit koç
3göz cafedeki bi falcı
sibel denilen falcı
ankaradaki leyla
Üzüldüm kıza ya :KK43:

işte bana da umitin Boyle bir falsosu oldu. inanmayın ya bilemiyor.
Zeynep de bilemedi.

peki arkadasınıza bi kisi dahi baskaları var diyen olmamış mı?
ay yok telefonda baya konuştuk sakinleşince bu falcı olayındada konuştuk kimse böyle şeyler dememiş :KK43: salak bi falcı hangisi hatırlamıyorum zamana bırak erkekler böyledir düzelir aklı fikri sende ne güzel aynı yerde çalışıyosunuz filan diye en son gazlamış hatta. ay aynı yerde çalışmak + bişey mi sanki

zeynep
ümit koç
3göz cafedeki bi falcı
sibel denilen falcı
ankaradaki leyla
Cok geçmiş olsun arkadaşınız için.... gerçekten üzücü bir durum yine şansı var Allah bir şekilde gerçeklere ulaşmasını nasip etmiş zararın neresinden dönülse kardır.

X