İstanbul'da Fal - Falcılar

sertifika bana güvensizlik veriyor bir de. Fal bu ya ne sertifikasız etimi mi olur? yeteneğin varsa en fazla el alma denen olay olur, gerisi yeni moda yalan dolan bence. en çok o sertifikalılardan kaçıyorum

Kart yorumlamıyorlar ki sadece. Durugörüde de inanılmaz başarılı olduklarını gördüm, görüntülü bakım yaptılar daha önce bana.. Ayrıca sertifikalı olan var olan var cnm farklarınnı anlıyosun bilgili olmalarndan

sertifika bana güvensizlik veriyor bir de. Fal bu ya ne sertifikasız etimi mi olur? yeteneğin varsa en fazla el alma denen olay olur, gerisi yeni moda yalan dolan bence. en çok o sertifikalılardan kaçıyorum
bunların sertifikası astroloji-reiki-bioenerjiydi glaiba canım kartlarla ilgili değil

Bunun sertifikası mı var

Katılıyorum canım benim tanıdığım da şaman tarot kahve falı bakmıyor bazı dönemlerde şifalı otları toplayıp satıyor doğal ilaçlar hazırlıyor adını hatırlamadığım birkaç ritüeli var onlarla geleceği yorumluyor ama 1kez yapıyorlarmış. Tarota her hafta para vermektense daha sağlıklı bence. Doğal yaşamayı unuttuk zaten herşey bu yüzden

Ben çıkmayan daha doğrusu eksik bir fal tespiti yapayım
Kamer ya da Burçin
Durum ve geçmiş çok iyiydi lakin yakın gelecekte olan çok önemli bir durumu bilemedi
Aralık ayında verdiği öngörüsünün olacağınıda düşünmüyorum
Baktırmak isteyenler baktırabilir elbette

Şaman demeyeyim de, ki önceden yazmıştım
Ben çocukken köye gitmiştim, yakın köylerden birinde yaşlı bir kadın vardı
kadın kendinden geçince herşeyi anlatıyordu
Bizimle ilgili dediği her şey oldu
Verilen para da sembolikti
Şimdinin on lirası gibi düşünün

Transa geçmiş işte kendilerine şaman diyorlar Yörük Türkmen ler ve asyalılardan çıkıyormuş genelde

Bir yakının geçmez denilen deri yanık izi vardı merhem hazırladı verdi iz neredeyse tamamen geçti

benim için de aynı. sertifika diyenden kaçıyorum ama öncesinde dilimin yanması gerekti. şimdi akıllandım El alma, his filan inanırım ama diğer türlü kaçıyorum

Bunun sertifikası mı var
Evet canım kontes. Forumda bahsedilenleri bilmediğim için onlara yorum yapmayayım ama ortalık sertifikalı tarot okuyucusu ve reiki uygulayıcısı kaynıyor. parayı veren birkaç dersle sertifikayı alıyor sonra yüzlerce liraya bakıyor

Transa geçmiş işte kendilerine şaman diyorlar Yörük Türkmen ler ve asyalılardan çıkıyormuş genelde
mezhepsel olarak alevilerde çok oluyor öyle bizimde komşularımız vardı çok hisli oluyorlar fal gibi değilde bildiğin dediği çıkar hissettikleri çok olurdu temiz yürekli derler ya onun gibi oluyorlardı. keşke fal baktırsaymışım onlarda bir doğu ilindenlerdi köken olarak

Bahsettiğim kişi sürekli tarotçular gibi fal bakmıyor dediğin gibi ya bir kez denk gelecek ya da çok önemli bir ilham olacak.doğuştan bazı halleri var bu paragözler gibi değil. Konuyu okuayanlardan soran oldu daha ulaşıp kendisinden izin almadım diye bilgisini bile veremedim. Alevi değilim ama kültürlerine saygı duyuyorum çok mert insanlar

Hislerin sertifikası mı olur Allah aşkına bunlarda iyice saçmaladı

Kız gülme ciddi
canım sen ben öyle diyoruz bizim sayemizde ev aldılar
Söylüyorum geçen instada gördüm birini umut adı ev almış gösteriyor kağıda çizdim gerçek oldu diye millete ayda 5kez tarot bakıyor her tarot 400 lira binlerce takipçisi var buna tanıdığım kişi ile ilgili bazı şeyleri yazdım cevap bile veremedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…