İstanbul'da Fal - Falcılar

Meslek sahibi olmak çok önemli tabi yoksa sıfır insanlarız dimi bu şey kafası değil mi ya çocuk bana değer vermiyo çok sevmiyo ama meslek sahibi olsun
Yaran varsa gocunabilirsin. Sadece meslek sahibi olarak evde oturup hiç bir şeye yaramayan insanlardan daha üstün olduğumu düşünüyorum. Ha bu arada erkek konusuna hiç girme değer görseydik hiç birimiz burda olmazdık.

Meslek sahibi olmak çok önemli tabi yoksa sıfır insanlarız dimi bu şey kafası değil mi ya çocuk bana değer vermiyo çok sevmiyo ama meslek sahibi olsun
Tabii ki de önemli ayrıca. Para kazanmak hayatın devamı için çok önemli. Maalesef ki bir meslek sahibi olmadan kazanılmıyor, kazanılsa da hayır yok

Yanlış anlamayın lütfen lakin,otokontrol sisteminizi bir yoklasanız iyi olur diye düşünüyorum
İsmi hiç önemli değil,insanları mesleğiyle bağ kurarak eleştirmek doğru değil
Öğretmen fal baktırmaz diye bir kural mı var
Bazen sınırları zorluyorsunuz bence
Tabii bu benim fikrim

Ya kontes ben de öğretmenim ne alaka? Amaaan siz hiç laf anlatamam.

ben nişanlıyım gayette değer görüyorum ama nişanlım meslek sahibi değil serbest bir çalışan sence napmalıyım sonuçta meslek sahibi değil beni sevse değer verse nolur ki

ben nişanlıyım gayette değer görüyorum ama nişanlım meslek sahibi değil serbest bir çalışan sence napmalıyım sonuçta meslek sahibi değil beni sevse değer verse nolur ki
O yüzden burda sürekli falcı arıyorsun

Kızlar sarmaşık cafe ayşe ye baktıran oldu mu ?
Çıkıyor mu falları

Bugün mesleğimiz, işimiz olabilir ama yarın ne olacağımızın hiçbir garantisi yok. Ben de en iyi mühendisliği en iyi okulda kazandım ama gitmedim bazı sebeplerden. Ertesi yıl farklı bir üniversiteye gittim, mezun oldum ve okulum haricinde sertifikalar aldım. Evde oturup çalmayan, meslek sahibi olmayan ama çok zeki olan kadınlar var. Zamanında okumak için fırsatları olmamış olabilir. Çok eğitim alıp zeka seviyesi yerlerde çok insan tanıdım. Zeka ve eğitim ayrı şeyler. Ayrıca ülkemizde iş bulmak çok zor. Tecrüben yoksa zaten hiçsin, e işe başmadan tecrübemiz nasıl olsun? Bir yerlerde dayımız da yoksa yandık. Benim ilk aşkım, sevdiğim işsizdi ama aşkı ben onunla tanıdım ve öğrendim. Benim en üst seviye (meslek olarak) sevgilim de oldu. Paraya, pula, mesleğe, mala bakacak bir insan olsam şu an kaç kere evlenmem gerekirdi ama ben aşk insanıyım. Hiçbir insan diğerinden ne olursa olsun üstün değildir, hepimizi Allah korusun ama nefes almamızın bile bir garantisi yok.

Gecenin kraliçesi bence bana bulaşma. Ben zeynepe benzemem . Seninle muhatap olmak istemedikçe yazma bana sürekli. Özelden bir sürü mesaj geldi senle ilgili. Ne olduğunu biliyoruz.. Git milletin adresini evini araştır sen

İlk aşkımın numarasını araştırmam mı suç? Siz çete mi oldunuz ya, hayırdır kızım sana? Sen kimsin? Bana bulaşma falan, bana bak haddini bil. Yoksa ben sana bildiririm. Düzgün insanlara aptal aptal konuşmayacaksın. O zamanki benle şu anki ben tamamen farklı, senin kapının önüne gelirim Özelden hakkımda konuştuğun kişileri toplasana bakıyım buraya, yüzüme konuşsunlar Hayırdır, arkadan iş çevirmek insanlığa sığar mı? Herkesin ismini veriyordun kim ne konuşmuş hakkımda ya söylesene Belanı benden bulma, bak kötü bir anıma gelirsin falan hiç acımam Benzemem falan ne diyorsun be, sen Zeynep'in tırnağı olamazsın. Ben senin bu zamana kadar tanıdığın insanlara hiç benzemem, ona göre.

Offff bu nasıl bir vizyon…… neyse ban yiyeceksin bir şey mezunu da değilsin. 20 yaşındaymışsın. Hadi iyi geceler ablacım :) acımazmış doğru üstüme düşsen ezilirim

Evime gelirmiş, ay aman Allahım eşkiya… utandım senden sakın bir daha yazma bana

suzanna32 Özelden bana mesaj atmış arkadaşlar falcılar bana obez diyormuş, ben obez değilim Bana obez diyen suratındaki nur gitmiş olan çirkine söyle hani o estetik bile yaptırsa suratı benim kadar güzel olamayacak kişiye onun kim olduğunu biliyorum Bu kadar kin ve nefret dolu olma, çocukken ne yaşadıysan artık senin gibi zekasızlar dış görünüşü yargılarlar. Sen ve diğerlerinden güzelim, oh be sefam olsun Kudurmaya devam Şu an istesem kaç kişi benimle yıldırım nikahı kıyar, haberin var mı? Kilo vermek 3 ayıma bakar ama sizdeki çirkinlik Allah vergisi, karakter de yok Boyum da var Allah'a şükür, boşuna erkekler beğenmiyor

Offff bu nasıl bir vizyon…… neyse ban yiyeceksin bir şey mezunu da değilsin. 20 yaşındaymışsın. Hadi iyi geceler ablacım :) acımazmış doğru üstüme düşsen ezilirim
Vizyon kelimesini ağzına sen alma ya Kız diplomamı gördün mü? Nasıl uydurdun mezun olmadığımı, elimde diplomam var 20 yaşında değilim ayrıca, hahahahaha Üstüne düşsem ezilmezsin kız, senin çok ama boş konuşan o ağzını varsa iki elimle açar dudaklarını ayırırım

Arkadaşlar gerçekten bu nasıl seviyesiz bir sohbet oldu gerçek anlamıyorum. Herkes herkesi belaltı vurmaya çalışıyor, herkes herkesin açığını arıyor. Lütfen grubun amacı fal baktırmak isteyenlere önerilerde bulunmak. Tabi ki de herkesin fal beklentisi farklı olacak. Kimi gelecek beklentisiyle baktıracak kimi anı bilsin yeter diyecek , kimi beğenecek kimi bu ne böyle diyecek. Neden her bir fikir bildirimi kişisel bir savaşa dönüşüyor? Ne bu tahammülsüzlük , hoşgörüsüzlük? Sizin gibi düşünmeyen insanları bel altı vurarak mükemmel mi oluyorsunuz ya da kendinizi daha mı üstün hissediyorsunuz? Bu nasıl bir egodur? Artık herkes bir kendine gelebilir mi? Sayfalarca ego çatışmanızı ve manasız güç gösterilerinin bir anlamı yok.

Ben sana o çok sevdiğin kişilerin söylediğini söyledim. İstersen 500 kilo ol banane heee çocukken çok dayak yedim kıysana nikah ahahaha gecenin kraliçesi ah ahh :))))) 3 ay sonra görelim seni o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…