İstanbul'da Fal - Falcılar

Dün bazı iftiralar iddia lar ciktiya hakkında belki o yüzden gününde değildir enerji olarak keşke dün baktirmasiydin kuzu
Gününde olmadığı zaman falcılar bakıma ara verse daha doğru olmaz mı? Biz nerden bilelim enerjisini gününü . Neyse bu da bir tecrübe olmuş oldu.

Gününde olmadığı zaman falcılar bakıma ara verse daha doğru olmaz mı? Biz nerden bilelim enerjisini gününü . Neyse bu da bir tecrübe olmuş oldu.
Ne kadar dogru dedin, haksizlik resmen. Hic bakmasin daha iyi hak yemek yerine.

Arkadaşlar kamere baktırıp anda memnun kalan ve gelecekte söyledikleri çıkan ya da çıkmayanlar bir durum güncelleyebilir mi

WhatsAppta çok az vardı sevgilimle yazışmamız, çünkü eski mesajları silmiştim. Neden sordunuz?
Ya heidinin dedikleri aklimda kaldi. Yazisma olmayan kisiler neden memnun kalmiyo. 1-2 kizda daha aynisini söyledi. Gerci mümkün degil yazismalari okumak ama bilemedim simdi.

Banada aralik demisti ama bunu sirf o degil bir kac falci söyledi aralik - subar arasini

Simdi heidi yi ben reel hayatta taniyorum, sert ama gercekci konusur. Süslü cümleler kurmaz.
Biz heidi ile bu durum hakkinda konustuk. Ben asla mümkün degil demistim, ama beni de tedirgin eden durumlar olustu. Kimsenin hakkina girmek istemiyorum.

Simdi heidi yi ben reel hayatta taniyorum, sert ama gercekci konusur. Süslü cümleler kurmaz.
Biz heidi ile bu durum hakkinda konustuk. Ben asla mümkün degil demistim, ama beni de tedirgin eden durumlar olustu. Kimsenin hakkina girmek istemiyorum.
memnun kalanlar ve kalmayanlar telefonlarındaki bilgiler dahilinde bi gözden geçirip yorum yaparsa bu konu daha netleşir sanırım. Ama bu ihtimal bana da biraz zor geliyor, yani bunu yapabilen fala gelene kadar nerelerden para kazanır falla mı uğraşsın diye düşünüyorum.

Telefondaki bilgilere o kadar kolay erişim yapılmaz arkadaşlar bu ihtimal bana mantıksız geliyor açıkçası,ha diğer falcilardan biriyle iletişimde olur ordan bir bilgi akışı vs vardır bu olabilir. Çünkü özellikle yorumumda da bahsetmiştim daha önce farklı falcilara baktırdığım kişi ya da olaylarla ilgili doğrudan hiç sormadan çat çat yazmış kadın ama aklımdaki kişinin adını değil varlığını bile geçirmedi.ben sorunca biseyler söyledi
. Yakın vadede iletişim dedi ancak 1 ayı geçti hala iletişim yok gerçi yakın vade 1 ayla sınırlı değildir elbette ama bilemedim dediğim gibi

Ya yapmayin Allah askina, yine basa donmeyelim. Whatsapp'a girmesi imkansiz. Ayrica bir suru arkadas var burda telefonunda yazi olmayan. Soyle bi ihtimal olabilir, Burcin ve Kamer beraber calisiyor, Burcin'e baktirmis olanlar tabiki butun sorulari sorup, hikayelerini paylasiyorlar. Ve falcilar hic biseyi silmiyorlar, isim/soyisim/sorular/ves. Muhtemelen olduysa o bilgileri aldi. Ve Burcin'e baktirmayan arkadaslara bu yuzden iyi bakamamistir. Benim aklima bu geldi. Ama oyle whatsapp konusmalarina girmek, olacak is degil.

X