İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhabalar, uzun zamandır forma girip yazılanları okumuyor ve yorum yapmıyordum. Kamer denilen bayan için çok yorum yapılmış ve tartışılmış kamerin telini burdan bir üye bana atınca emin oldum ve yazayım dedim. Kamer dediğiniz bayanı k.k ne düşmeden bir arkadaş ortamında duydum. Kamer veya face de kamelia yada arkadaşlara ismim Şenay demişti. Facede kamelia die bakarsanız soyadını vermiyorum face şu kitli resmini görürsünüz. Tartışıldığı gibi falı insanı etkiliyor özellikle sağlık konusu emar çeker gibi tek tek sayar. Falından etkilenip işleme yönelen üyeler varsa geçmiş olsun. Başlarda telini açar oda kaç kere araman lazım sonra tamamen yok olur bir daha açmaz. Benim tavsiyem işleme sakın girmeyin girenlere de dediğim gibi geçmiş olsun

kamerin çıkan falı var mı aramızda? küçük büyük demeden bahseder misiniz?
bana ilk falı aynen cıktı. çok kısa bir şey söylemişti yakın gelecek icin zaten o da oldu
Canım sen zeyzeye mi baktın tavsiye ediyor musun ben ilişki için baktıracağım aslında fal baktıracaktım kamere ama pahalı geldi ya

yaa o da mı insanları dolandırıyormuş, baktırmamıştım ama üzüldüm. Gerçi baktıran hiçbir arkadaş işlem teklif etti demedi. Belki numarayı eskiden Burçin'in kullanması gibi, sizin bahsettiğiniz de numarayı kullanan başka biridir.

Bu olay bu sene oldu Şubat ayında Mart'ta zaten patladı. Ben sadece dikkat edin çok para kaptıran oldu diye yazdım. Yaptırmak isteyen yaptırır. Falında işlem teklif etmesi yazanlar öyle güzel yonledirirki ztn siz istersiniz yapın diye. Neyse ben sadece paylaştım

Benim de başıma geldi bir falcı telde bakıyordu eşiniz ayrılmayı düşünüyor fln dedi bende panik yaptım üzüldüm doğal olarak hemen bir işlem teklif etti yeni moda şeyler varya ritüel fln işlemlere inanmayın ben inandım fos çıktı bin lira da para vermiştim o zaman bilerek öyle demişler

Canım benim hastalığım var ve özellikle sağlık konusu içim sorduğumda bakmıyorum dedi acaba sen karıştırıyor olabilir misin?

Kamer bana kesinlikle işlem demedi bu arada,hastalıklarım konusunda da hiç bir şey yazmamış
Kendisini savunmak adına da yazmıyorum bunu
İşlem diyor demiyorum zaten yanlış anlaşılmasın değişik bir şekilde işleme yönelme durumu oluyor bakımdan etkilenip.ben işleme girmeyin dedim

Nerede bu cafe canım?

İşlem diyor demiyorum zaten yanlış anlaşılmasın değişik bir şekilde işleme yönelme durumu oluyor bakımdan etkilenip.ben işleme girmeyin dedim
Yazdığınız türden bir durum olmadı bende,ne yönlendirme ne de başka bir durum
Hastalık durumuna gelince de o kadar çok rahatsızlığım var ki

Yazdığınız türden bir durum olmadı bende,ne yönlendirme ne de başka bir durum
Hastalık durumuna gelince de o kadar çok rahatsızlığım var ki
Ben gerçekten çok güzel bakıyor anlamında örnek vermek için dedim. Ani ve geçmiş süperdi Ocak ayında baktı bana. Bakımından çok etkilenip işleme girenler oldu ve dolandırıldı ben bakım yaptırmayın demiyorum işleme girme konusunda uyardım. Burda söylemeyen kişiler belki girdi şu an onlarla iletişim kuruyor dur senay veya Kamer veya face deki kamelia ancak vade dolunca dediğimi anlayacaklar. Arkadaşlar dolandırıldı ve bir daha onlarında teline asla çıkmayacak.

Bakmadiklarinin teline de uzun suredir cikmiyo bize 1 ay sonra tekrar ara dedi gitti. baktirabilen sansa baktirabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…