İstanbul'da Fal - Falcılar

kamerin çıkan falı var mı aramızda? küçük büyük demeden bahseder misiniz?
bana ilk falı aynen cıktı. çok kısa bir şey söylemişti yakın gelecek icin zaten o da oldu
Valla canım benim arkadaşımın eski sevgilisinin hayatında 5 aylık bir ilişkisi vardı,çocuğun ciddi ilişkisi gibi instada storyler postlar falan vardı kamer demiş ki bunlar yakın zamanda ayrılacaklar seni arayacak ve barışacaksınız,kız da demiş ki ben böyle birşeye ancak gülerim 6 aydır ne arayan ne soran adam niye ayrılsın ayrıca neden bana gelsin diyince kamerde iddialaşmayın bence benimle demiş ve aynen tıpkısının aynısı oldu.
Ayrıca bana ekim- ekim sonu dediği şey vardı birisinin iş yapıp yapmadığını görmek için bende emin olmak için araştırmıştım 1 ay önce ve evet böyle birsey var ama gidip kontrol etmem lazım,1-2 haftaya gidicem bence o zaman bana cıkıp cıkmadıgını anlarız

kamer kimdir nasıl ulaşırım

kamerin çıkan falı var mı aramızda? küçük büyük demeden bahseder misiniz?
bana ilk falı aynen cıktı. çok kısa bir şey söylemişti yakın gelecek icin zaten o da oldu
bana çok kısa sürede görüyorum dediği şey 1 aya yakın olucak çıkmadı olmadı henüz. karşı taraf hakkında yorumlarınıda bilemem sonuçta ama öyle tahminler yürüttü hep bilemiyorum. şey gibi düşün benim iyi biri dediğime o iyi biri değil öyle olsa şöyle şöyle olurdu gibi fikirler yürüttü
ay tıpkısının aynısını olmuş dediğin şey yani gerçekten adam ayrılıp arkadaşını mı aramış anlamadım okurken

Kızın arada konustugu biri varmıs aslında kamer onun icin baktırdı hayırsız olmaz onla yanar döner demis,eskisini söyleyince bu bozulmus cunku eskisinden umidini kesmişti tamamen yani ne alaka demişti evet detayları tipini falan mesleğini bildi ama adamın ilişkisi var niye ayrılsın cok mutlu demişti arkadasım bana,kamerde şuankiyle olmaz hayırsız yanar döner demis gercekten öyle dengesiz birisi,eskisi icinde ayrılacak kızla seni arayacak görüşüceksiniz demiş ve kızla net ayrılmıs fotolar storyler silinmiş arkadaşımla görüşüyo yani yazdığı akşam beraber biryerlere gitmişlerdi

Canım sen 21 eylülde baktırdım diye yorum yazmışsın daha 15 gün olmuş. Bekle bence biraz daha. Bu arada benim olayların gidişatı da dediği gibi ilerliyor. Umarım söylediği bütün olumlu şeyler hepimiz için gerçekleşir.

Baya bilmis ya

işte çok kısa süre dediği ne kadar kısa 1 ay kısada değil aklıma 3 gün 5 gün 1 hafta diye kalmıştı o yüzden

Benimde çıktı bazı harfler verdiği birinden bahsetti ve bu kişi gündeme gelecek ve sen istemeyeceksin dedi ve öyle oldu. Ayrıca yakın vade demişti bir ay bile olmadan oldu. Çok üstünde durmadığım kısmıydı falın o yüzden önemsemedim bile. Diğer kısımları beklemedeyim bakalım nolacak.

Ritanin baktığı fallardan çıkan oldu mu ? Ben enerjisini sevdim olumsuz da konuşmadı ama soru cevap şeklinde gitti bende o kısmı kafamı karıştırdı birde kişileri karıştırıyor gibi

Diğer önemli kısımlarda yakın vademu

Ritanin baktığı fallardan çıkan oldu mu ? Ben enerjisini sevdim olumsuz da konuşmadı ama soru cevap şeklinde gitti bende o kısmı kafamı karıştırdı birde kişileri karıştırıyor gibi
Bana seytan taslar gibi bakmisti.. cikmadi cok sukur… rita benim dusunduklerimi soylemisti. Bir iki ay sonra soyledikleri (dusuncelerim) tam tersi seklinde ortaya cikti.

Bana seytan taslar gibi bakmisti.. cikmadi cok sukur… rita benim dusunduklerimi soylemisti. Bir iki ay sonra soyledikleri (dusuncelerim) tam tersi seklinde ortaya cikti.
Bana miras kalacak, yurt dışına seyahat edeceksin, ilerde kendi işini kuracaksın, bahçeli evde oturacaksin dedi

Ben olumsuz şeyler söyler diye hazırlıklıydim ama hiç beklediğim gibi olmadi. Naif bir ses tonunda konuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…