İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben artık yorum yapmayacağım iki ay sonra işlem yaptıranlardan yorum bekliyorum sadece. Özel e yazabilirler neden açmadığını teli anlatırım
Canım sağol bizi uyardığın için teşekkür ederiz,bana işlem falan demedi kendisi asla ayrıca senin bahsettiğin kamelya ve şenaya baktım malatyadaki falcı onlar,malatyada benim bildiğim sen zeynep hanımla çok samimi olduğun için söylüyorum birtek Zeynep hanım var bu camiadan tanıdığım malatyada yaşıyan,bu kamer dediğimiz kadın kköyde uzun zamandır yaşayan birisi eft adresinde de yazıyor zaten. Hatta ben kadına geçen gün bakım için yazdığımda ev arıyorum dedi bana başka zamana randevu verdi. Ben size ev konusunda yardımcı oluyim nerden istersiniz diyince yıllardır buraya alıskınım buradan bakıyorum dedi,yani bahsettiğin kadın malatyada yasayan kadın hatta bir üyeye daha söylemissin. Anlıyorum bizi uyardın ama aynı kisi olmayabilir yine de cok sagol güzel düsüncelerin ve bizi uyardıgın icin canım 🙏🏻

Canım sağol bizi uyardığın için teşekkür ederiz,bana işlem falan demedi kendisi asla ayrıca senin bahsettiğin kamelya ve şenaya baktım malatyadaki falcı onlar,malatyada benim bildiğim sen zeynep hanımla çok samimi olduğun için söylüyorum birtek Zeynep hanım var bu camiadan tanıdığım malatyada yaşıyan,bu kamer dediğimiz kadın kköyde uzun zamandır yaşayan birisi eft adresinde de yazıyor zaten. Hatta ben kadına geçen gün bakım için yazdığımda ev arıyorum dedi bana başka zamana randevu verdi. Ben size ev konusunda yardımcı oluyim nerden istersiniz diyince yıllardır buraya alıskınım buradan bakıyorum dedi,yani bahsettiğin kadın malatyada yasayan kadın hatta bir üyeye daha söylemissin. Anlıyorum bizi uyardın ama aynı kisi olmayabilir yine de cok sagol güzel düsüncelerin ve bizi uyardıgın icin canım 🙏🏻
şu bakarken transa geçen zeynep mi bana ankara felan demişti çok karışmış olaylar ya kişisel hayatları bile çok yanar döner sanırım :KK70: gerçi söyleme zorunluluklarıda yok özel hayatı

şu bakarken transa geçen zeynep mi bana ankara felan demişti çok karışmış olaylar ya kişisel hayatları bile çok yanar döner sanırım :KK70: gerçi söyleme zorunluluklarıda yok özel hayatı
Evet canım su falı bakan transa geçen zeynep,gamze hanım çok samimi kendisiyle o bilir bence nerede olduğunu ama malatyada yasıyor zeynep hanım sanırım. Kamelya ve şenay denen falcı da malatyada yasıyorr araştırdım baktım

Ben artık yorum yapmayacağım iki ay sonra işlem yaptıranlardan yorum bekliyorum sadece. Özel e yazabilirler neden açmadığını teli anlatırım
Canım burdan yazayım dedim ortada bir yanlış anlaşılma olabilir mi? Az önce teyidini yaptık ya seninle hesap numaraları ve hesap isimleri de farklı.

Son düzenleme:
Canım burdan yazayım dedim ortada bir yanlış anlaşılma olabilir mi? Az önce teyidini yaptık ya seninle hesap numaraları ve hesap isimleri de farklı.
Evet canım hesap isimleri farklı aynı kişi değil kesinlikle

Ben gerçekten çok güzel bakıyor anlamında örnek vermek için dedim. Ani ve geçmiş süperdi Ocak ayında baktı bana. Bakımından çok etkilenip işleme girenler oldu ve dolandırıldı ben bakım yaptırmayın demiyorum işleme girme konusunda uyardım. Burda söylemeyen kişiler belki girdi şu an onlarla iletişim kuruyor dur senay veya Kamer veya face deki kamelia ancak vade dolunca dediğimi anlayacaklar. Arkadaşlar dolandırıldı ve bir daha onlarında teline asla çıkmayacak.
Canım senidemi engelledi kamer peki face de aradım dediğin hesabı bulamadim arkadaşını engellemismi mesela çünkü Burçin olayida cikti aynı hesap no idi kamerin ortak kullandığı ni demisti ama simdi sen bambaşka birsey diyosun kamer olsa yine aynı hesap numara olurdu Malatya ile bir bağlantısı asla yok cunku ben önerdim fali iyi diye o yüzden dediğin iddiaları araştırdım ama bağlantı kuramadım diyelim o Burçin olayı da olmuş kamer yine hesap bilgisi değişirdi ama yine o hesap bilgisinden biz fal ücretini yatırıyoruz senin bahsettiğin hesap bilgisi yok bir yanlışlık olabilir mi ?

Canım senidemi engelledi kamer peki face de aradım dediğin hesabı bulamadim arkadaşını engellemismi mesela çünkü Burçin olayida cikti aynı hesap no idi kamerin ortak kullandığı ni demisti ama simdi sen bambaşka birsey diyosun kamer olsa yine aynı hesap numara olurdu Malatya ile bir bağlantısı asla yok cunku ben önerdim fali iyi diye o yüzden dediğin iddiaları araştırdım ama bağlantı kuramadım diyelim o Burçin olayı da olmuş kamer yine hesap bilgisi değişirdi ama yine o hesap bilgisinden biz fal ücretini yatırıyoruz senin bahsettiğin hesap bilgisi yok bir yanlışlık olabilir mi ?
Valla donatella seni severim senin sayende tanıdım ben kamer denilen falcıyı ama artık bence sende bende ikimizde burada bu kadının çıkan falı olursa yazmayalım olur mu,çünkü belli ki dün konuştuk bugünde bundan rahatsız olan bazı X kişiler var bence anlayan bunu çok iyi anladı,daha fazla yazma kadını burada. Artık ben yazmayacağım kesinlikle. Yok malatya yok şenay yok yok kamelya :) eft ve hesap isimleri farklı,yani belliki bu kadını burada yazmamak gerekiyor iyi olur Allahtan kötü olur senden bilinir.

Valla donatella seni severim senin sayende tanıdım ben kamer denilen falcıyı ama artık bence sende bende ikimizde burada bu kadının çıkan falı olursa yazmayalım olur mu,çünkü belli ki dün konuştuk bugünde bundan rahatsız olan bazı X kişiler var bence anlayan bunu çok iyi anladı,daha fazla yazma kadını burada. Artık ben yazmayacağım kesinlikle. Yok malatya yok şenay yok yok kamelya :) eft ve hesap isimleri farklı,yani belliki bu kadını burada yazmamak gerekiyor iyi olur Allahtan kötü olur senden bilinir.
Kamere ben de baktırdım. Anı çok iyi bildi. Bu zamana kadar çok kişiye baktırdım bu kadar şok olduğum ve bilen hiç olmamıştı. Size çok teşekkür ediyorum ben kendi adıma. Kamerin dediği çıkar çıkmaz bilemem ama şuanlık bana umut oldu, benim için de önemli olan buydu. Ama çıkmazsa da bunu sizden bilmem, gelip size hesap sormam😂

Evet zeyzeye ben baktırdim bir kaç dedigi olay daha cikti. Asla aramaz dediği kisi gercekten aramasi gereken olayda bile aramadi.
Asla simdiye kadad 1 konuda bana patlamadi dedikleri.

Asla aramaz diye düsündügüm kisi de dediği gibi 5 vade de aradi.

Enteresan olan kamer ve zeyzey ikiside bana subat da evlilik yoluna giden bir iliskim olacagini söylüyor

Evet zeyzeye ben baktırdim bir kaç dedigi olay cikti. Asla aramaz dediği kisi gercekten aramasi gereken olayda bile aramadi.

Asla aramaz diye düsündügüm kisi de dediği gibi 5 vade de aradi.

Enteresan olan kamer ve zeyzey ikiside bana subat da evlilik yoluna giden bir iliskim olacagini söylüyor
Kamerle zeyzeyin ters düştüğü bir şey var mi?

Kamerle zeyzeyin ters düştüğü bir şey var mi?

Evet, kamer eski eşimin yenisi sevgilisiyle evlenmesi gerektiğini çünkü kızın hamile kalacağını söyledi, beni de asla bir daha aramayacağını söyledi.

Zeyzey bu daha farklı gördü. Yakın zamanda öğrenirim zaten..

Kamerade sadece ufak bir şey patladı, önemsiz önceden görüştüğüm bir çocuğu gördü, bununla enerjin bitmemiş bu seni arayacak dedi. Ama ben çocukla bir seneye yakın görüşmüyorum, aramasını istemiyorum aramaz da zaten. Enerjim de o çocukla tamamen bitti çünkü hiç başlamamıştı. 1-2 kere buluşmuştuk sadece. O önemsiz çocuğu nasıl gördü çok şaşırıyorum

Kamer hanımla yaklaşık bir saattir telde konuştum. Ben olayımi anlattım oda anlattı . Evet bizim konuştuğumuz numara ile aynı hem fikir olduk yalnız bizimle konuşan Kamer değil Burçin imiş. Benim anlattığım olay doğru ama Burçin ile yaşamışım. Yazdıklarım doğrudur ama şu anda sizin konuştuğunuz kişi ile aynı değildir. Kamer hanım sorunumuzu çözdüğümuz için teşekkürler

X