İstanbul'da Fal - Falcılar

Benimde anlamadığım neden Heidi yi sürekli soluosun. Takan yok diosun her zaman adını anıosun. Sürekli soluosun. Sürekli falcı arayan kişide sensin. Heidi iş kurmaya başladı o yüzden ne fala ne de buraya enerjisi var. Kendisi burada yokken bile onunla ilgili konuşuosun. Ben kendisini yakından Tanıorum. Dünya kadar adam onun peşinde. O senin galerici dediğin ama galerici olmayan adamda çok istedi ama o kabul etmedi. Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yaparken biraz daha dikkatli cümleler kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde bu kalıcı huya dönüşür ve burada sizi istemeyen adamlar için fal baktırırsınız halbuki tek sebebi konuşmayı bilmeminiz ve saçma yorumlar yazıp karşı tarafı usandırmanızdır. Şimdilik hoşcakalın
Lütfen önce Türkçemizi öğren. Sürekli? Ben sadece kamer konusunda söyledim. Asıl yıllardır falcı arayan sensin. Evet etmediği için sürekli onla ilgili fal baktırdı😄😂hangimiz istensek fal baktırırdık acaba hayır sürekli falcı arayan siz değilsiniz gibi bana laf ediyorsun. Sözlerim heidiyi çok yaraladı ki seni yolladı. Pardon da heidi yıllardır falcı arıyor burda en bilindik isim o, ben değilim. Ha falcı aramak bu kadar kötü ise baktırma sende küçümsüyorsun sonuçta? Hadi güle güle

Selam kızlar yazmayacaktım ama madem burası bir fal platformu ve herkes herkesi rahatça konuştuğuna göre ve konusu açılmışken benden duyun istedim,burada kamer diye bahsedilen kadını çok beğendimi söylemiştim biliyorsunuz ki. Benden sonra benim ismim ve soyismimi referans vererek 2 arkadaşım daha baktırdı kendisine,kadın ancak gerçek bir kişinin ismiyle bakım yapıyor,bende burada @donatella21 adlı üyenin referanslıyla baktırdım ve beni kabul etti,çünkü anladığım kadarıyla siteden olan kimseyi kabul etmiyor. Herneyse kızlar,burada sanırım 5-6 kişiye bakım yaptı kendisi diye düşünüyorum baktıranlara tektek yazmaktan ziyade burdan yazayım.Kamer'in falı benim arkadaşıma çok kısa süre içerisinde çıktı,dönecek arayacak barışacaksınız dediği adam aradı ve barıştılar. Bunu neden söyledim,burada belki baktırıp vadelerini bekleyen arkadaşlar varsa haber vereyim,çünkü bana verdiği vade bu ay içerisinde ekim-ekim sonu içerisindeydi ve hala beklemedeyim. Çıkarsa da yazacağım çıkmazsa da yazacağım. Falın enerji meselesi olduğuna inanıyorum,benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir,başkasının beğendiği bana tutmayabilir.
Kendisine nasıl ulaşabilirim

ya kızlar falcı selma diye birisi var ve genelde beşiktaştaki kafelerde randevu veriyor. hiç gideniniz olmadımı? ben baktırmıştım bikaç kez. benden başka giden olmadımı hiç bu kadına? hiç bahsi geçmiyor burada. merak ettim yorumlarınızı baktıran oldu ise???
Selma ablaya 20 yıldır fal baktırırım. Geleceğe dair nokta atışları var. Ama hep der ki en az 4-5 ay geçmeden gelme. Nokta atışı tarihler verir.! yılda 2-3 kez baktırırım o zaman dedikleri çıkar. Cevabım biraz geç olmuş ama :)

Lütfen önce Türkçemizi öğren. Sürekli? Ben sadece kamer konusunda söyledim. Asıl yıllardır falcı arayan sensin. Evet etmediği için sürekli onla ilgili fal baktırdı😄😂hangimiz istensek fal baktırırdık acaba hayır sürekli falcı arayan siz değilsiniz gibi bana laf ediyorsun. Sözlerim heidiyi çok yaraladı ki seni yolladı. Pardon da heidi yıllardır falcı arıyor burda en bilindik isim o, ben değilim. Ha falcı aramak bu kadar kötü ise baktırma sende küçümsüyorsun sonuçta? Hadi güle güle
Her zaman Heidi diosun. Neden peki? Benim kimseyi aradığım yok. Ben tanıyan herkes bilir asla ısrar etmem. Her zaman anlayışlı ve düzgün,sakin tavırlarımla bilinirim. Heidi mim haberi bile yok. Ben kendim artık senin bu işe bir son vermen için yazdım. Ama görüyorum ki bunu anlayamıyorsun. Küçümsemiyorum burada çok düzgün yaklaşımlı çok iyi insanlar tanıdım. Ama tanımadığın birine saldırma düşüncesi o kadar kötü bir durum ki tanımadığına Bole saldıran biri tanıdığını onu istemeyen bir adama nasıl saldırır onu düşünmek bile istemiyorum. Kendinize odaklanın diğer insanlara saldırmak size birşey kazandırmaz daha çok kaybettirir. Tavrınız gerçekten çok kötü. Sizi istemeyen insanlar için boşuna fal baktırmayın.

Her zaman Heidi diosun. Neden peki? Benim kimseyi aradığım yok. Ben tanıyan herkes bilir asla ısrar etmem. Her zaman anlayışlı ve düzgün,sakin tavırlarımla bilinirim. Heidi mim haberi bile yok. Ben kendim artık senin bu işe bir son vermen için yazdım. Ama görüyorum ki bunu anlayamıyorsun. Küçümsemiyorum burada çok düzgün yaklaşımlı çok iyi insanlar tanıdım. Ama tanımadığın birine saldırma düşüncesi o kadar kötü bir durum ki tanımadığına Bole saldıran biri tanıdığını onu istemeyen bir adama nasıl saldırır onu düşünmek bile istemiyorum. Kendinize odaklanın diğer insanlara saldırmak size birşey kazandırmaz daha çok kaybettirir. Tavrınız gerçekten çok kötü. Sizi istemeyen insanlar için boşuna fal baktırmayın.
Ya bak “diosun” deyip canımı sıkma. “Diyorsun”. Faldan önce bunu öğren lütfen .. canım heidiyi anmak istedi? Sanane? Sen de baktırma o zaman? Amaç ne baktırırken? İş hayatın falan mı? Hah.. :)

Ya bak “diosun” deyip canımı sıkma. “Diyorsun”. Faldan önce bunu öğren lütfen .. canım heidiyi anmak istedi? Sanane? Sen de baktırma o zaman? Amaç ne baktırırken? İş hayatın falan mı? Hah.. :)
Evet iş hayatım çünkü biri seni istemiyorsa istemiyordur. Sen fal baktırıken o mesajlaştığı kadını hayal ediodur seni değil eğer tam tersi olsaydı emin ol o mesajları sana yazardı. Bir erkek bir kadını istiyorsa asla iletişimi kesmez. En fazla 2 hafta sürer ama yine döner arar. Diosun demek istio canım en azından diyorsun bir kelime sen şahısları anıosun. Ve sanırım çekemiosun. Ben zaten baktırmıorum. Eskiden baktırıyordum. Ben baktırsam da kimseye laf atmıyorum.

Çok üzgünüm ama seni isteseydi mutlaka yanında olurdu. Bu yaklaşımınla seninle beraber olmadığı için şanslı. Zaten kimsenin isteyeceğini sanmıyorum.

Çok üzgünüm ama seni isteseydi mutlaka yanında olurdu. Bu yaklaşımınla seninle beraber olmadığı için şanslı. Zaten kimsenin isteyeceğini sanmıyorum.
Sen iyice haddini aştın bence!!! Bu ne cüret ! Benim sevdiğim adamın hayatında kimse yok! Seni kimse istemez falan! Türkçe özürlüsü insan!

Evet iş hayatım çünkü biri seni istemiyorsa istemiyordur. Sen fal baktırıken o mesajlaştığı kadını hayal ediodur seni değil eğer tam tersi olsaydı emin ol o mesajları sana yazardı. Bir erkek bir kadını istiyorsa asla iletişimi kesmez. En fazla 2 hafta sürer ama yine döner arar. Diosun demek istio canım en azından diyorsun bir kelime sen şahısları anıosun. Ve sanırım çekemiosun. Ben zaten baktırmıorum. Eskiden baktırıyordum. Ben baktırsam da kimseye laf atmıyorum.
Sana inat hep heidiyi konuşacağım 😃😅

Kızlar biraz sakin mi olsak? Lütfen birbirinize bu şekilde konuşmayın. Burda olmayan 3. Kişiler hakkında da konuşmayalım sonuçta burda değiller ve kendilerini ifade edemiyorlar. Fallara gelince de fallar da falcılar da birazcık bizim umut dünyamız içimizdeki umudu yeşertmek için başvurduğumuz şeyler şuana kadar belki de bana bakılan falların toplasan %20lik kısmı olmuştur. O yüzden burda da kişisel hakarette bulunmadan birbirinizi kırmadan deneyimlerimizi paylaşalım

Arkadaşlar konunun bir falcı muhabbetinden kişisel hakaretlere kadar uzaması çok garip değil mi? Birbirinin kişisel haklarına hakaret etmeler,özel hayatlarıyla birbirlerini vurmalar,imlasından yazım tarzına laf söylemeler.Birbirimizle fal tecrübelerimizi paylaştığımız bir sanal platformda kimsenin birbirini tanımadan bu kadar garip hakaret vari söylemlerde bulunmaları çok irite edici ve hak ihlali gibi geliyor bana açıkçası,yapmayın etmeyin zaten herkes yeterince hassas bence birbirimize bir de duygusal yük olmayalım

insanlar istediği gibi kavga etmeye devam edecek o yüzden biz burda yapmayın etmeyin desekte tuşlara basacaklar :)
benim tek güldüğüm orada iş kurdu şunu yaptı galeri maleri kelimeleri cümleleri oldu :KK70: sanki burada yazan bizler tam tersi insanlarız gibi
ben havadan nem kapmak istemiyorum ama yazarken dikkat edelim lütfen birbirinize laf söylerken genellemeye girebiliyor hepimizi kapsayabiliyor ve hoş değil kimse birbirini tanımıyor burda ve kaldı ki aramızda maddi geliri hiç olmayan veya hiç eğitim almamış biriside olabilir saygı duymalıyız ve belki sizlerden hatta hepimizden daha değerli daha saygılı, daha efendi insanlardır bilemeyiz

İnat enerjisini bilmem ama ben arkadaşımı tanıyorum. O yüzden etkiye tepki enerjisi çalıştırmıcam.
İkinizde daha Türkçe konuşmayı bilmeyen ama güya iş hayatı olan kişisiniz :) falcılar heidinin arkasından gülüyordu galerici istemiyor istemiyor diye selam söyle ona :) kamerle ilgili herkes üstüne gidince direkt nasıl kaçtı :)

Pardon ama bu çok çirkin bir üslup ya. Erkekler hakkında çok genelleme yapıyorsunuz. Heidi de zamanında aynısını bana yapmıştı. Yok seven arar yazar falan.. bunlar çok genel. Bilemiyorum belki 30+ adamlar öyledir. Kendi yaş grubumla ilgiliyim. Ama yani arada böyle mesajlar olunca… bi öf diyorum yine mi… erkekleri savundurtacaksınız en son bana bu forumda 😅

Pardon ama bu çok çirkin bir üslup ya. Erkekler hakkında çok genelleme yapıyorsunuz. Heidi de zamanında aynısını bana yapmıştı. Yok seven arar yazar falan.. bunlar çok genel. Bilemiyorum belki 30+ adamlar öyledir. Kendi yaş grubumla ilgiliyim. Ama yani arada böyle mesajlar olunca… bi öf diyorum yine mi… erkekleri savundurtacaksınız en son bana bu forumda 😅
Aynen ben anlamıyorum sanki hepimiz aşk hayatımızda çok mutluyuz bana yazdığına bak.. ne kadar terbiyesiz bir yazı.. kadın kadının düşmanı. Biliyorum heidinin yaptığını, fakat bir kendisine baksa.. yıllardır aynı adama takıntılı. Bir de bize yapıyorlar . Bu şerefsiz erkekler yüzünden bana dediğine bak. Mermaid senin de ne iş hayatınmış o zaman senelerdir fal baktırıyorsun . Çok başarısız birisin o zaman M mermaid250

X