İstanbul'da Fal - Falcılar

Benden suda bakan elifin numarasını istiyorsunuz. Evet gönderirim fakat bir üye sormuş 1000 tl yapmış. En son temmuzda 600 tl idi. Bu kadar fiyat artışı etik değil. Ben kimsenin baktırmasını istemem. Anı bilmek için çok büyük para. Geleceği çıkmıyor zaten

Hayırdır sana? Ne olayı çıkarmışım, anlatsana. Size gerçekten iyilik yaranmıyorsa yazılarımı okumayın. Çok fal baktırdığım için deneyimlerimi paylaşıyorum, anlık durumlarda her şey değişebiliyor bunun olay çıkarmakla ne alakası var? Yalan mı söylememi isterdiniz durum değişince? Olay çıkaran ben değilim, sürekli ceza alan sen olduğuna göre sensin. Şu anda da sana cevap verdiğim için ben de alırım büyük ihtimalle. Bilemiyorum artık, bu tarz yazdığına göre kimin avukatı olduğunu. 1 sene olmamış bu sitedesin, ne hakla beni sorguluyorsun? Kaç kere aradığımızın hesabını sana mı vericez? Artık Burçin mi Kamer mi kime baktırırsan havaya atacak 500 ₺'n varsa buyur baktır, ben sana değil bilgi olarak dikkatimi çektiği için arkadaşlarıma yazdım. Ayrıca senin gibi yalancı falcıların her söylediğine inanacak kadar saf değilim. Olay çıkarıyor demişsin ya, yalancı falcıların foyalarını çıkarırım. Bu durum sana ve arkadaşına batıyorsa acaba kimin maşasısınız? Senin için falcı diye bahsetmişlerdi bana, ona ne diyeceksin? Net değil ama galiba Fal Sepeti'nin falcısıymışsın, öyle bir duyum almıştım. Sen de arkadaşın da senin gibiler de muhatabım değilsiniz. Bu mesajını okuyunca bir kez daha iyilik yaranmıyor onu tekrar anladım. Daha çok konuşursunuz beni siz ama arkamdan, devam edin. Hadi canım hadi. Beni, kalbimi, iyi niyetimi bilen bilir. Gerisi hiç önemli değil. Bana bir fal çıksa bile açık açık buraya yazmamak lazım çünkü sırf senin gibi kötüler faydalanmasın diye. İyi insanlara bu Sevgiler.

Gecenin kraliçesi zamanında Zeynep’e bir sürü laf edip ona yine fal baktırdın bunu biliyoruz. Siteye girmeyip ceza aldığımı biliyorsun . Ben bdv forumunda kavga ettiğim için ceza alıyorum. Falla ilgili hiçbir zaman almadım. Her neyse bu gereksiz bir bilgi. Ben seni şikayet etmem beni başkalarıyla karıştırma. 1 sene değil, bundan önce başka bir üyeliğim vardı. Admine kapatmak istediğimi söyledim.. evet bana vereceksin hesabı hey Allahım hayır her yiğidin yoğurt yiyeli farklı . Telefonda konuşmak istemiyor neden arıyorsun? Ne hakla bizim aklımıza gelmedi mi? Ha diyelim o kişi Burçin, baktı mı evet baktı, burda baktıranların yüzde 90 sını memnun mu evet. Yalancı falcı mı? Bi baksana kimi önermişim, bu foruma kaç kere falcılara güvenmeyin diye yorum attım. Bir tek ebruyu önerdim 100 tl idi. Sonrada kimseye vermedim numarasını. Ben kime fal sepetini önermişim acaba bir yorum ya da mesaj göstersene o uygulamayı indirmedim hayatımda bile yalana bak. Sen falım çıktı yazmadın, kameri aradım açmıyor yazdın. Bu arada senden gelecek iyilik hiç gelmesin. Manipülasyon yapma iyilik yaramıyor falan. Sen önce bozuk olan psikolojini tedavi ettir. Fal 2. Sırada bana cevap yazma!

Emir mi veriyorsun bana, sen kimsin? Bir de ünlem işareti koymuş Bak canım, yazdıklarımı iyi oku. Anlamıyorsan kitap okuyarak anlamanı geliştirebilirsin. Psikolojimiz bozuk, Allah'a şükür karakterimiz değil. Beni mi takip ettin? Edebilirsin. Sinsi olup her şeyimi saklamadığım için içimden ne geçiyorsa danışmışım psikolojimle alakalı olarak demek ki. Sen gitsen neler söyler acaba sana psikolog Bana söyleneni söyledim, bu senin kaçıncı üyeliğin ama ben 6 yıldır bu sitedeyim. Baktırdığımı saklamıyorum ki Vereceksin derken sen yürek mi yedin kahvaltıda? Vermiycem, var mı başka diyeceğin? Sen de şimdi susup oturacaksın kaçıncı üyeliğinle. Acaba neden kapattın üyeliğini Sorsam sana soracak çok sorum var da daha fazla muhatap olmak istemiyorum.

Eskiden hep toleranslı bir insandım, herkese iyi davranırdım ama arkadaşlar iyilik yaranmıyor, tamam sadece iyilik yaranmasa eyvallah. İnsanlar artık sınırlarını ve hadlerini bilmiyor. Birini karalamak çok kolay, iki üç kelimeye bakıyor. İyilik yaptıklarınızdan hep nankörlük, kötülük, karalama görürsünüz arkadaşlar. Ben bunu artık gerçeği bırakın, sanalda bile gördüm. Benim falım çıkmış olabilir ben o fala çıkmadı mı diyim? Çıkmış olup sonraki durumları çıkmamış olabilir, ben aceleci davranıp çıktı dediysem bu benim hatamdır, herkes hakkını helal etsin ama ben çıkmadığı an gelip buraya bütün detaylarıyla yazmış insanımdır. Bütün fallar %100 çıkıyorsa bilemem, bana öyle olmadı. Hepimizin hataları olabilir, benim tek amacım kendim gibi fal batağına düşmüş ya da umut etmiş tüm insanlara yardımcı olmaktı. Allah güzel günler yaşatsın herkese ama artık ben sabırlı bir insan değilim, o yüzden cevap vermek durumunda kaldım. Çünkü böyle susarsanız haklı olma çabalarına giriyorlar, bundan sonra kim ne derse desin benim alnım açık. Ben yaptığıma yaptım, yapmadığıma yapmadım diyecek kadar dürüst bir insanım. Tekrar söylüyorum, o had bilinecek. Ben iyi bir insanım, iyi niyetim suistimal edilmesin.

Ben İstanbul’da 4 sene eğitim fakültesinde okumuş biriyim. O fakültelere girmek için zaten yeteri kadar kitap okumanı istiyorlar. “Sen kimsin” falan çok çiğ laflar.. sinsi değilsen Zeynep’e bana fal bak dediğini de söylesene burda. O kadar kötülemiştin. Bu arada zeynepi hiç beğenmem. Ama senin ne olduğunu biliyoruz, rahat ol. O kadar seviyesiz bir yorum atmışsın ki. İstersem 100 kere üyelik açıp kapatırım, admin bana izin vermiş mi vermiş. Sana oturup susmak düşer.

Ya sen iyi misin? Balık yengeç burcu falan mısın. Yada koç burcu musun? Bu ne manipülasyon aşkı. Ben sana falın hakkında yorum mu attım! Kameri aramanı sordum. İyi niyetliymiş fal batağına düştüm diyorsun. Bana psikoloğa gitsen sana neler der diyorsun. ben 2 ayda bir fal baktıran biriyim. Ha şimdi de sana göre kamerin adamı olurum doğru hem Zeynepin hem kamerin adamıyım onlara müşteri toplamak için geldim

Sen benim diplomamı biliyor musun, bu arada ben de İstanbul'da okudum. Çok güzel şehirlerimiz de var tabii ki ama doğma büyüme buralı olduğumuz için İstanbul'u tercih ettim. Senin laflarını gözün görmüyor sanırım, vereceksin tarzı emir kipiyle konuşmalar çiğ değil mi? Benim gizlim saklım yok, alnım açık dediğim gibi. Zeynep'e ne zaman baktırıp baktırmadığımı zaten buraya yazmışım, saklanacak bir durum olsa yazar mıydım? Neymişim ben? Pardon da senin de ne olduğunu biliyoruz. Asıl sen rahat ol Benim zaten alnım açık. Seviyemi sorgulayacak en son kişilerdensin, emin ol Senin bir falcıyı beğenip beğenmemen umrumda değil açıkçası. Sadece falcı yorumların değil, seninle alakalı hiçbir şey umrumda değil. Çünkü konuşma tarzın yanlış.

Söylediğin hiçbir burç değilim Sen beni geçtin, artık burcumla da ilgileniyorsun Doğruları söylüyorum arkadaşım, ben buraya geldim mesela arkadaşlarımı arayıp haber vermek yerine. Çünkü benim gibi faldan umut eden arkadaşlara yardımcı olmak adına. Ben bayadır baktırmıyorum, bu insanın psikolojisiyle alakalı olan bir durum. Bazen her gün baktırırım, bazen aylarca baktırmam. Bu durum sadece beni ilgilendirir. Seninle alakalı kısımla ilgilenmiyorum, iyi günler.

Analizin için öncelikle teşekkür ederiz. Zeynep'i beğenmiyorum demiştin, sadece son falına göre mi bu yorumu yaptın?

Analizin için öncelikle teşekkür ederiz. Zeynep'i beğenmiyorum demiştin, sadece son falına göre mi bu yorumu yaptın?
Rica ederim, evet yani ses kaydına aldım hepsini ve dinledim . Açıkçası zaten hep aynı sözler. Birde diğer fallarındada salladığı şeyler olmuştu. Ama anı bilmişti. Son falı tamamen boştu. İş hayatında mutsuz bu adam dedi, gayet mutlu. Bunu bir kadınla duyacaksın ama pişman olup köpek gibi gelecek sana dedi, biriyle duymadım da gelmedi de. Ayrıca yok işyerinde sarışın kilolu bir kız var aralarında bir şey olabilir falan. İş yerinde kız yok ki

Soruma cevap verdiğin için tekrar teşekkür ederim. Bana da mesela bir falda 100 şey söylediyse bazen 30'u 40'ı tamamen çıktı ya da doğru tespitlerdi ama bunlar önemli şeylerdi, bazıları beklemede bazılarıysa çıkmamıştı. Bir falı çıktı sanarken ex beni kandırmıştı, sonra tekrar iletişime geçti derken çıktı çıkmadı mevzuları karıştı. Tamamen çıktı ya da çıkmadı demek için artık bekleme kararı aldım. Sadece Zeynep olarak söylemiyorum. Mesela zaten sonradan başka şeyler çıkmasa neden Zeynep'e tekrar gideyim ve bunu sizlere neden söyliyim? Ex'in bana söylediklerini ve Zeynep'in söylediklerini kıyasladığım zaman imkansız şeyler olunca artık baktırmama kararı aldım ama çıkan şeyler için de hakkını yiyemem. Sevgiler, kendinize iyi bakın.

Ben de baktırmama kararı aldım. Zaten fal enerji alan bir şey zeynepin falı baya baya alıyor. O ses tonu, transa geçmesi falan. Ben de ilk falı hepsi doğruydu. Ve çıktı. Ama bilmiyorum Zeynep artık bana iyi gelmiyor bir daha baktırmam birde soyisim istiyor neden yani? Cinler soyismemi bakıyor

aranızda yıldıznameye baktırıp memnun kalan var mı? yani daha doğrusu, tutturan oldu mu sizlerede?

Ben sevdim Damla’yi, benle ilgili bir kac sey dogruydu vardesine daha var net tarih vermedi ama sonbahar aylari demisti bakalim, cikarsa yazarim. Enerjisi guzel cafenin ortamı da güzel.
Elif çok pembeci ve gelecek çıkmıyor anda da doğru gibi gelnişti sonra öyle olmadığını anladım tek geçmişte iyi onu da öğtenmeye gerek yok.

Mandal cafe toprak ı öneren var mı

suya gercekten bakanlar tam isim istiyor. zamaninda fikriye de oyleydi. kendi suda birini gorunce o gordugu kisinin soyadini sorardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…