İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba; uzun zamandır girmiyordum siteye yeni falcı var mı diye girdim ama aranızdaki tartışmayı okumaktan başka bir şey yapamadım. G geceninkralicesi seni birebir tanıyorum, Zeynep'i sana öneren benim sen de bana onla daha önce kavga ettiğini ve seni tanırsa fal bakmayacagını söylemiştin. daha sonra kendisinden özür dileyip buraya hakkında güzel yorumlar yazmıştın yaklaşık iki sene önce. seni o zaman da uyarmıştım, insanları yönledirme diye. Fal gerçekten değişik bir enerji meselesi. ben Zeynep'e 2 seneden fazla oluyor bir kere fal baktırdım söylediği bir şey oldu ama bunun harici çıkan bir şey hatırlamıyorum. Artık para kolay kazanılmıyorboşa falcılara dökülmesine gerçekten üzülüyorum. bence birbirimizi yanlışa yönlendirmeyelim. sevgiler

Merhaba; uzun zamandır girmiyordum siteye yeni falcı var mı diye girdim ama aranızdaki tartışmayı okumaktan başka bir şey yapamadım. G geceninkralicesi seni birebir tanıyorum, Zeynep'i sana öneren benim sen de bana onla daha önce kavga ettiğini ve seni tanırsa fal bakmayacagını söylemiştin. daha sonra kendisinden özür dileyip buraya hakkında güzel yorumlar yazmıştın yaklaşık iki sene önce. seni o zaman da uyarmıştım, insanları yönledirme diye. Fal gerçekten değişik bir enerji meselesi. ben Zeynep'e 2 seneden fazla oluyor bir kere fal baktırdım söylediği bir şey oldu ama bunun harici çıkan bir şey hatırlamıyorum. Artık para kolay kazanılmıyorboşa falcılara dökülmesine gerçekten üzülüyorum. bence birbirimizi yanlışa yönlendirmeyelim. sevgiler
Doğrudur, karşılıklı olarak birbirimizi tanıdık. Bu konu gerçekten uzadı. Ben bunun açıklamasını yaklaşık olarak 10 kere yaptım. Anlık durumlar değişince fal durumunun da değiştiğini. Tekrar fal baktırdım ki bu durumu inkar da etmiyorum. Herkes sonuçta birini öneriyor. Önerilen fallar yüzde yüz çıkıyor mu ya da sonradan hiç mi değişmiyor? Herkes keşke benim gibi söylese. Ben de falcılara boşuna para verilmesin diye zaten acele acele buraya gelip yorum yapan bir insandım. Ben de artık kimseye danışmıyorum, kendi kararlarımı kendim alıyorum doğrusuyla yanlışıyla. Beni kimsenin uyarmasına izin vermem zaten bundan sonra. Sevgiler.

P pinooshhh__ Okumanıza ve durumu bilmenize rağmen neden tekrar konuları açma gereğinde bulundunuz? Sonuç olarak okuyan herkes anlar çünkü kaç defa açıklamasını yaptım ve inkar da etmiyorum. Dediğim gibi keşke herkes benim kadar dürüst olsa.

P pinooshhh__ Okumanıza ve durumu bilmenize rağmen neden tekrar konuları açma gereğinde bulundunuz? Sonuç olarak okuyan herkes anlar çünkü kaç defa açıklamasını yaptım ve inkar da etmiyorum. Dediğim gibi keşke herkes benim kadar dürüst olsa.
Ne zaman uzun süre ara verip buraya gelsem senin bir falcı için kavga ettiğini görüyorum belki de o yüzden. Zeynep hakkında bence yorum yapma çünkü senin onunla farklı bir iletişimin var insanları falı çıktı diyerek yönlendiriyor olman tamamen yanlış diyor ve konuyu kapatıyprum. lütfen yazma sevgiler

Ne zaman uzun süre ara verip buraya gelsem senin bir falcı için kavga ettiğini görüyorum belki de o yüzden. Zeynep hakkında bence yorum yapma çünkü senin onunla farklı bir iletişimin var insanları falı çıktı diyerek yönlendiriyor olman tamamen yanlış diyor ve konuyu kapatıyprum. lütfen yazma sevgiler
Beni doğru çıkarttığınız için teşekkür ederim. Biliyorum Zeynep’e fal bakması için yalvardığını. Birde sürekli iyilik yaramıyor diyor. Allah aşkına G geceninkralicesi sen bu sitede olsan ne yazar olmasan ne yazar? Heidi en çok fal baktırandı gitti ne oldu? Kimse takmıyor bile. Kusura bakma kameri aramışsın açmamış, eminim ona da yalvardın. Ama neyse

Ben falcı veya fal için kavga etmiyorum, bir şey bilmeden konuşan insanlara cevap veriyorum. Ben özelimle birlikte buraya içimi dökmüş bir insanım, eski yazılarıma herkes bakabilir. Zeynep'le farklı bir iletişimimiz olsaydı bu durumlar olmazdı, ben fal baktıran biriyim ve çıkıp çıkmadığını iyilikle anlık olarak buraya yazdım. Zaten son tavsiye yazımı aylarca bekleyip, durumum netleşince buraya yazdım. Tavsiyemde bile baktırın/baktırmayın diye bile söylemedim çünkü çıktığı da oldu çıkmadığı da.

Beni doğru çıkarttığınız için teşekkür ederim. Biliyorum Zeynep’e fal bakması için yalvardığını. Birde sürekli iyilik yaramıyor diyor. Allah aşkına G geceninkralicesi sen bu sitede olsan ne yazar olmasan ne yazar? Heidi en çok fal baktırandı gitti ne oldu? Kimse takmıyor bile. Kusura bakma kameri aramışsın açmamış, eminim ona da yalvardın. Ama neyse
Yalvarmak benim tarzım değil, senin tarzın buysa bilemem. Konuşmalarımızı falan mı dinleyerek bu sonuca vardın ki dinlesen bile Zeynep'le iki medeni insan olarak konuştuk ve fal baktı. Kamer'in Burçin olduğunu düşünüyorum çünkü sesinden tanınmak istemediğinden dolayı. Siz benim kaç tane fal baktırdığımı biliyor musunuz çünkü kıyaslama yapmışsınız. Tekrar söylüyorum beni kendiniz gibi düşünmeyin, ben yalvarmam.

Arkadaşlar selam, yeşilçam kullanıcı isimli üye bana özelden Sibel adında bir falcıyı övmüştü. Aranızda ona baktıran oldu mu? Arkadaş hesabını pasifleştirdiği için soramıyorum ona.
Selamlar sibelin numarası avr mı acaba paylaşabilir misiniz

Serkan batuya iki uc defa baktirmistim. Uzun vadede dedikleri cikti :KK43:( yuksek lisansa hemen baslayamayacaksin bazi seyler olucak demisti.. malesef oyle oldu… ama exle alakali bu gelir su zamanda gelir demisti. O zamanda gelmedi ama geldiginde de serkan batunun dedigi gibi gelmisti 🥹 serkan batu keske yine baksa 😪😪
Serkan batunun numarası var mı acaba

Akşam üstü ben Sibel'e baktırdım eğer bir şekilde WhatsApp yazışmalarıma girip bakmadıysa kolay kolay bilemeyeceği bazı şeyleri bildi. Şaşırdım açıkçası. Gelecek çıkar çıkmaz bilmiyorum ama anda beni şaşırttı.
Sibelin telefon numarasını paylaşabilir misiniz

Benimde anlamadığım neden Heidi yi sürekli soluosun. Takan yok diosun her zaman adını anıosun. Sürekli soluosun. Sürekli falcı arayan kişide sensin. Heidi iş kurmaya başladı o yüzden ne fala ne de buraya enerjisi var. Kendisi burada yokken bile onunla ilgili konuşuosun. Ben kendisini yakından Tanıorum. Dünya kadar adam onun peşinde. O senin galerici dediğin ama galerici olmayan adamda çok istedi ama o kabul etmedi. Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yaparken biraz daha dikkatli cümleler kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde bu kalıcı huya dönüşür ve burada sizi istemeyen adamlar için fal baktırırsınız halbuki tek sebebi konuşmayı bilmeminiz ve saçma yorumlar yazıp karşı tarafı usandırmanızdır. Şimdilik hoşcakalın

Ben falcı veya fal için kavga etmiyorum, bir şey bilmeden konuşan insanlara cevap veriyorum. Ben özelimle birlikte buraya içimi dökmüş bir insanım, eski yazılarıma herkes bakabilir. Zeynep'le farklı bir iletişimimiz olsaydı bu durumlar olmazdı, ben fal baktıran biriyim ve çıkıp çıkmadığını iyilikle anlık olarak buraya yazdım. Zaten son tavsiye yazımı aylarca bekleyip, durumum netleşince buraya yazdım. Tavsiyemde bile baktırın/baktırmayın diye bile söylemedim çünkü çıktığı da oldu çıkmadığı da.
Yanlış hatırlamıyorsam ki ben yaşlı bir kadınım,yanlış hatırlamış olabilirim
beni Zeynep’le ilişkilendiren sizdiniz
Yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın lütfen

Çevremde çıkan çok kişi olmuş baktırıp memnun kalan ben 3 defa baktırdım anı ve spesifik detayları tak tak tak bildi. kimsenin bilemeyeceği detayları bildi. su falı sonuçta 3 harflisi vardır. Diğer baktıranların 2-3 senelik geleceğini de bilmiş ama bana verdiği zamanlar daha gelmedi, çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. O falcı emine bu falcı emine mi emin değilim 200 tlye bakıyordu en son. Size telefonunu vereyim. Referansla bakıyor. Teli kimden aldıgınızı soruyor. Benim adımı verirsiniz sonrasında siz memnun kalırsanız numarasını verin-kendi adınızı referans vererek.
Merhaba numarasını paylaşabilir misiniz

Selam kızlar yazmayacaktım ama madem burası bir fal platformu ve herkes herkesi rahatça konuştuğuna göre ve konusu açılmışken benden duyun istedim,burada kamer diye bahsedilen kadını çok beğendimi söylemiştim biliyorsunuz ki. Benden sonra benim ismim ve soyismimi referans vererek 2 arkadaşım daha baktırdı kendisine,kadın ancak gerçek bir kişinin ismiyle bakım yapıyor,bende burada @donatella21 adlı üyenin referanslıyla baktırdım ve beni kabul etti,çünkü anladığım kadarıyla siteden olan kimseyi kabul etmiyor. Herneyse kızlar,burada sanırım 5-6 kişiye bakım yaptı kendisi diye düşünüyorum baktıranlara tektek yazmaktan ziyade burdan yazayım.Kamer'in falı benim arkadaşıma çok kısa süre içerisinde çıktı,dönecek arayacak barışacaksınız dediği adam aradı ve barıştılar. Bunu neden söyledim,burada belki baktırıp vadelerini bekleyen arkadaşlar varsa haber vereyim,çünkü bana verdiği vade bu ay içerisinde ekim-ekim sonu içerisindeydi ve hala beklemedeyim. Çıkarsa da yazacağım çıkmazsa da yazacağım. Falın enerji meselesi olduğuna inanıyorum,benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir,başkasının beğendiği bana tutmayabilir.

z
Selam kızlar yazmayacaktım ama madem burası bir fal platformu ve herkes herkesi rahatça konuştuğuna göre ve konusu açılmışken benden duyun istedim,burada kamer diye bahsedilen kadını çok beğendimi söylemiştim biliyorsunuz ki. Benden sonra benim ismim ve soyismimi referans vererek 2 arkadaşım daha baktırdı kendisine,kadın ancak gerçek bir kişinin ismiyle bakım yapıyor,bende burada @donatella21 adlı üyenin referanslıyla baktırdım ve beni kabul etti,çünkü anladığım kadarıyla siteden olan kimseyi kabul etmiyor. Herneyse kızlar,burada sanırım 5-6 kişiye bakım yaptı kendisi diye düşünüyorum baktıranlara tektek yazmaktan ziyade burdan yazayım.Kamer'in falı benim arkadaşıma çok kısa süre içerisinde çıktı,dönecek arayacak barışacaksınız dediği adam aradı ve barıştılar. Bunu neden söyledim,burada belki baktırıp vadelerini bekleyen arkadaşlar varsa haber vereyim,çünkü bana verdiği vade bu ay içerisinde ekim-ekim sonu içerisindeydi ve hala beklemedeyim. Çıkarsa da yazacağım çıkmazsa da yazacağım. Falın enerji meselesi olduğuna inanıyorum,benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir,başkasının beğendiği bana tutmayabilir.
ay darısı başımıza ya

Yanlış hatırlamıyorsam ki ben yaşlı bir kadınım,yanlış hatırlamış olabilirim
beni Zeynep’le ilişkilendiren sizdiniz
Yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın lütfen
Arkadaşlar ben eski konuları kapattım, genel olarak bütün konulara cevap verdiğimi düşünüyorum. Bundan sonra eski şeylere cevap vermiycem çünkü zaten yazılarıma bakıldığı zaman her şeye cevap vermişim. Haklı olduğum konulara artık susmuyorum ama gerekli şeyleri yazmışım zaten, bazı kişiler eski şeyleri ısıtıp ısıtıp hiç kimsenin önüne sermesin. Sizin için söylemiyorum, genel bir durum yazdım. Sanaldan kimse kimseyi tanımıyor. Sizi de tanımıyorum ama yanlış konuştuysam hakkınızı helal edin. Siz de kusura bakmayın, sevgiler.

X