İstanbul'da Fal - Falcılar

Hahahaha aynen

Ben anlamıyorum sizi. Eski üyeliğimdede Zeynep hakkında başka olaylar çıkardınız. Herkesin tarzı farklıdır. Ben kameri tanımam etmem avukatı değilim ama sesli konuşmak istemiyor diye neden arıyorsun? Ne hakla mesela? Birde defalarca aramışsın. Zaten zamanında ben burda ebruyu önerdiğimde bir üye bana sakın geceninkralicesine verme o olay çıkartıyor demişti. Ama yine de vermiştim. Burçin olayı hakkında öğrencimdi diye açıklama yapmış zaten Kamer başka üyelere ama gerçekten aşırı uyuz oldum ne diye arıyorsunuz? 500 tl ödüyorsunuz diye böyle bir sürü hesap kitap yapmanıza cidden gerek yok. Bu kadar hak görüyorsunuz kendinizde fal baktırmayın bence.

Bisey dicem, bu yazili bakanlar sesli bakanlardan 1000 katli iyi yemin ederim canim ya. Tecrube konusuyo. Bende oyleydi yani.

Evet birazda ben yorum yapayım. Bugüne kadar aklımda olup baktırdıklarım..

Bakırköy Andaç: Burda çok övüldüğü için ve Bakırköy evime yakın olduğu için gittim. Ona o sıralar çalışmadığımı söylemedim. İş yerinde sorunlar var dedi, sana miras kalacak dedi. Kalmadı tabii ki , nerde o günler ayrıca erkek arkadaşımla ilgili söyledikleri çok boştu

Nakta: Üniversite okurken o sıralar takıntılı ve beni aldatan çocuk için 3-4 kere baktırdım. Hala ses kayıtları mailimde kalmış. Geçen dinliyim dedim, ilk falı evet her şeyi bildi ve bana bu çocuk seni aldatmış ama bu kızla Tam 5 ay sonra ayrılacak ve bir daha barışma imkanı olmayacak dedi. Dediği gibi de oldu tam 5 ay oldu düşman gibi basit bir konudan ayrıldılar, benim eski sevgilim kindar değildi yani biz 50 kere ayrıldık, barıştık. Ama o kızı asla istemedi, midem bulanıyor bir daha barışmam diye yemin etti. Ama sonrakiler para kaybı alakasız fallar
Zeynep: 2020 de baktırdım evet anı hatta geleceği de bildi. Söylediği isimler çıktı, bu sene 3 kere baktırdım. 2 falda anı bildi. Çocuğun zihnini okudu. Ama son falı tamamen fiyaskoydu, bir daha baktırmam.
Elmira-Ramek: Bazı üyeler çok beğeniyordu, ben 2020 de aradım, söyledikleri hiç tutmadı. 24 yaşında evleniyordum hani? 25 e geldim. Ayrıca iş ortamın çok güzel orda uzun süre kalacaksın demişlerdi, ertesi gün işten çıkarıldım özel bir sebepten ötürü.
Nihal: Zamanında çok övülen biriydi. Heyecanla aramıştım. Mahkemem vardı. Ama belki suçlu bendim ya da değildim. Bunu söylemedim ona. Mahkemem nasıl olacak dedim, tedirgin bir şekilde düşünerek “haklı olan sizsiniz, kazanacaksınız” dedi. Evet doğru dediği gibi oldu. Sevgilim hakkında olumlu konuştu, fakat hiç biri dediği gibi değildi.
Suda bakan Elif(pahalı olan): 3-4 kere baktırdım. Evet son falını beğenmedim, fakat tekrar baktırabileceğim ve anda aşırı başarılı biri.

Sagol canim paylastigin icin, bizim icinde cok guzel bilgiler bunlar.

son yazdığınız elif kim acaba onu bilmiyorum sanırım hiç hatırlamadım bana söyler misin bilgilerini cnım mesajdan veya burdan felan
bu arada diğer hepsine zamanında bende baktırdım çok kötülerdi alakasız şeyler oldu

Geçen sene konuşulan sudan bakan yazıyorum özelden, evet hatta daha baktırdıklarım var fakat o kadar boşlardı ki.. havin falan. Aklımda bile kalmamış düşün artık

Arkadaşlar kamerin dediklerinden çıkan var mı ? Ben tekrar baktırdım ilk falından çok etkilenmiştim isimler tip olaylar her şeyi bilmişti ama ikinci fal hiç beklentimi karşılamadı neden bilmiyorum ama sorduğum sorulara geçmişteki olayları da bilemedim yani başka birini sormuştum asıl çocukla her şeyi bildi ama 2. Çocukla ilgili söyledikleri hiç tutmadı

Keşke biraz bekleseydiniz

tarot bakan biri bana yakında baktırdıysanız bir gelişme olursa baktırın, yoksa enerji doğru olmaz demişti. belki denilen bir şey çıkmadan gene aynı kişiye baktırdınız diye olmamıştır, böyle işliyordur mantık belki de. Çünkü çok iyi bakan birinin bir anda bakamaması bit garip, anlamlandıramıyorum ben de neden böyle

vadeleri beklemek gerekiyo bence yoksa 2. fallar sacma oluyo

canım ben cafeye gittim saat 12 gibiydi ama damla hn bugün dolu akşam arayın randevu alın dediler. arıyorum mesaj atıyorum dönüş yok. her zaman da modaya gidemiyorum yeri ters bana.
Bence denemeye devam et kuzum, aynen hep oraya gidemezsin tabiki Istanbulun kalabaliginda.

Aaa Kamer tarot mu bakiyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…