İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar, baba vanga Kadıköy için irtibat numarası olan var mı? Googleda ki numaralarını arıyorum cevap yok, mesaj yazıyorum okuyor cevap vermiyorlar. Tok satıcı mı bunlar?
Nilmil Selam ; ben gitmiştim geçen gün sorun yok orada görüştüm,
Arkadaşlar, baba vanga Kadıköy için irtibat numarası olan var mı? Googleda ki numaralarını arıyorum cevap yok, mesaj yazıyorum okuyor cevap vermiyorlar. Tok satıcı mı bunlar?
merhabalar ; ben gittim geçen gün sorun yok görüştüm , siz
merhabalar ; ben gittim geçen gün sorun yok , mesaj atın whatsapp dan yardımcı olurlar. ayrıca yoğun oldukları için de olabilir. bir de aklınız da olsun kızlar. Bildiğiniz falcı varsa yönlendirin oraya falcı da arıyorlar :)

ben gittim sorun yok orada sadece yoğun olduklarndandır. siz whatsapp dan yazın ; cevap alırsınız. bu arada kızlar bildiğiniz falcı varsa yönlendirin , mesaj atsınlar cafeye ,oraya falcı arıyorlarmış :KK70:

Son düzenleme:
Canim google'daki numara dogru, ama onlar telefondan bakmiyo, oraya gitmen lazim. Ben aramistim onlari.
arkadaşlar yoğun oluyor bazen orası uzun zamandır giderim. bazen falcıları izinli oluyor ondandır. bu arada aklınız da olsun bulursanız iyi falcı yönlendirin falcı da arıyorlar instagramlarında görmüştüm

canım ben cafeye gittim saat 12 gibiydi ama damla hn bugün dolu akşam arayın randevu alın dediler. arıyorum mesaj atıyorum dönüş yok. her zaman da modaya gidemiyorum yeri ters bana.
merhaba internet sitelerinden çalışanların saatlerini kontrol edin ona göre gidin bence ; bazen izinli oluyorlar orada ki saatler doğru. ya da yoğun olduklarındandır. hatta çok yakın da gitmiştim. 15 gün kadar oldu falcı da arıyorlarmış öyle ints da görüp sohbet de etmiştik

ben gittim sorun yok orada sadece yoğun olduklarndandır. siz whatsapp dan yazın ; cevap alırsınız. bu arada kızlar bildiğiniz falcı varsa yönlendirin , mesaj atsınlar cafeye ,oraya falcı arıyorlarmış :KK70:
WhatsApp a da yazdım canım dönen olmadı.

arkadaşlar yoğun oluyor bazen orası uzun zamandır giderim. bazen falcıları izinli oluyor ondandır. bu arada aklınız da olsun bulursanız iyi falcı yönlendirin falcı da arıyorlar instagramlarında görmüştüm
Yaaa biz bulduk ya iyi falciyi, bide yonlendirelim cafelere😂.

X